اپل به روز رسانی توسعه دهنده نرم افزار برای اضافه کردن مک پشتیبانی جلوتر از آنلاین-تنها WWDC

اپل منتشر کرده است یک نسخه مک از آن اپل توسعه دهنده برنامه یک هفته قبل از آن در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی لگد کردن. اپل در ابتدا راه اندازی نرم افزار در اواخر سال 2019 اما آن را تنها در دسترس برای آی فون ، iPad و Apple TV کاربران است.

بسیار شبیه به iOS نسخه macOS نسخه از توسعه نرم افزار فراهم می کند منابع مختلف از توسعه دهنده اخبار مربوط به فیلم ها نمایش ویژگی های جدید برای اپل سیستم عامل. این به روز رسانی همچنین می افزاید: یک رابط کاربری جدید برای جستجوی قبلی WWDC جلسات و همچنین به عنوان توانایی برای دانلود و محتوای مورد علاقه شما علاقه مند به مشاهده بعد. این برنامه نیز یکی دیگر از گزینه برای کسانی که به لحن به آینده رویداد WWDC که اپل اعلام خواهد شد آنلاین-تنها در این سال با مجموعه رویداد در ماه ژوئن 22nd, طریق, ژوئن 26th.

WWDC اپل است که در سال برگزار می شود و اجازه می دهد تا فن آوری های غول پیکر برای اولین نرم افزار جدید آن. به طور معمول این رویداد شامل یک فرد در کنفرانس است که دهانه یک هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>