انگلستان پیروزی موتور سیکلت معرفی اولین دوچرخه الکتریکی

پیروزی حق بیمه, انگلیسی, موتور سیکلت با نام تجاری بیشتر ترجیح داده شده توسط جیمز باند است که با دو چرخ از نوع مختلف. این راهنورد GT معروف جهان, موتور سیکلت ساز اولین دوچرخه برقی و در نگاه اول به نظر می رسد بسیار قادر به رفت و آمد ، نمی توان آن را ارزان ، دوچرخه سواری خواهد بود رفتن در فروش در اروپا و انگلستان و آمریکا برای £2,950 ($3,318).

این دوچرخه دارای یک طراحی مینیمالیستی با خیلی از باتری و سیم کشی و پیشرانه داخل جمع آبی تشکیل شده بسیار سبک وزن و آلومینیوم قاب. پیروزی می گوید: راهنورد GT “کامل تمام جاده انتخاب برای رفت و آمد و تناسب اندام, سواری روزمره سرگرم کننده” — اگر چه ما می خواهم برای تست آن قبل از ما می تواند به توافق برسند.

پیروزی مجهز اول آن e-دوچرخه Shimano آخرین torquey انتقال قدرت از جمله 250W موتور قرار می دهد که 60 نیوتن-متر (44 پوند-فوت) از قدرت کشیدن. این Shimano E8035 504Wh باتری آن را می دهد یک روش سوارکاری با طیف وسیعی از 93 مایل (150 کیلومتر) بین شارژ این شرکت می گوید. کل برق پیشرانه وزن آن کمتر از 6.6 پوند (3 کیلوگرم) — و یکپارچه باتری قفل شو به قاب. به طور کلی دوچرخه وزن آن در حدود 53 پوند (24 کیلوگرم) متوسط اندازه قاب.

صفحه نمایش نیز ساخته شده توسط Shimano اجازه می دهد تا سواران برای جابجایی بین چهار گزینه های مختلف و شامل توابع مانند سرعت, دور, سفر, زمان, دنده محدوده و باتری باقی مانده.

از ویژگی های دوچرخه Shimano Deore M6000 ترمز با 180mm / 160mm دیسک و ژاپنی دوچرخه تامین Deore سایه 10-سرعت عیار و عقب مکانیزم. این RockShox Paragon چنگال آمده با 65mm از سفر و کلید در دست دمپر با تنظیم و تحریم.

پیروزی می گوید قاب همراه با باریک با عرض فرمان و شیک Selle Royal Vivo زین ارائه “سوار با ارگونومی مطلوب و سوار کنترل است.” Standout دیگر امکانات عبارتند از به طور کامل یکپارچه روشنایی LED مات سیاه و سفید mudguards و لول رک فوق العاده قوی 270mm U-قفل و آلومینیوم پیروزی badging.

این ایده از یک پیروزی-طراحی e-bike ممکن است به نظر می رسد تعجب آور اما آن را متناسب با منظمی با این شرکت در تاریخ طبقه. پیروزی در واقع آغاز شده و در سال 1884 به عنوان یک شرکت دوچرخه مستقر در کاونتری. این بود تا سال 1902 است که این شرکت ساخته شده و اولین موتور سیکلت. این راهنورد GT اولین پیروزی مارک دوچرخه از اواسط 1970s.

پیروزی نیست به تنهایی در میان موتور سیکلت شرکت مشتاق به پرش پردازنده پررونق e-دوچرخه ارابه موسیقی. برای چندین سال در حال حاضر, Harley-Davidson شده است اذیت کردن کل صف از باطری وسایل نقلیه از جمله یک موتور سیکلت چندین پدال-کمک به دوچرخه و روروک مخصوص بچه ها-موتورگازی مفهوم است. حتی Ducati راه اندازی اولین e-bike سال گذشته است.

خودرو مارک نیز در عمل: BMW ساخت دوچرخه برقی و موتور سیکلت آئودی تولید برق دوچرخه کوهستان فورد به تازگی به دست آورد e-روروک مخصوص بچه ها هنگام راه اندازی چرخش و جیپ به تازگی رونمایی از پرقدرت برقی دوچرخه کوهستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>