سامسونگ کهکشان دیده بان 3 برنامه نشان می دهد که حرکات برای ساکت کردن صداهای خوراکی عکس

سامسونگ کهکشان دیده بان 3 برنامه وارد فروشگاه بازی و نگاهی به ویژگی های جدید را نشان می دهد حرکات را به سکوت و آلارم را به یک تصویر و یا پاسخ به تماس های دریافتی 9to5Google گزارش شده (از طریق XDA توسعه دهندگان)

چرخش مچ دست خود را در حالی که با پوشیدن ساعت مچی اجازه خواهد داد که شما را به قطع آلارم و همچنین تماس های دریافتی و clenching و unclenching مشت خود را پاسخ خواهد داد تماس بگیرید. برای گرفتن یک عکس یا ویدئو با دوربین کنترل برنامه را مشت و سپس باز کردن دست خود را.

و اکتشاف از این برنامه را تایید سازمان دیده بان جدید مواجه خواهد شد که به کهکشان دیده بان 3. با توجه به 9to5Google, کاربران قادر به زدن از طریق مختلف چهره دیده بان به صورت خودکار.

اطلاعات بیشتر در مورد کهکشان دیده بان 3 — از جمله نام آن— بوده است نشت آنلاین برای هفته ها از جمله تصاویر از آنچه به نظر می رسد مانند یک فیزیکی چرخش گودی لیست از FCC است که نشان می دهد سازمان دیده بان خواهد شد که هر دو LTE و Wi-Fi و نسخه های آن در خواهد آمد 1.4 و 1.2 اینچ نمایش می دهد.

دیده بان است که انتظار می رود به یک مورد فولاد ضد زنگ, GPS, ضربان قلب و فشار خون مانیتور ECG سنسور و آمد با 1GB رم, 8GB حافظه داخلی و یا یک 247mAh یا 340mAh باتری بسته به اندازه.

سامسونگ است که برگزاری آن Galaxy Unpacked event, August 5th, آغاز و در ساعت 10 صبح و همکاران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>