Infinite باز است تا الگوریتم خود را و به چالش کشیدن رقبا به انجام همان

Infinite می خواهد به شفاف است. این شرکت اعلام کرده است که این اقدامات جدید به خودی دسترسی به آن را با استفاده از الگوریتم های مرتب سازی و به اشتراک گذاری کاربران ویدئوها و آن را به کارشناسان “ما رعایت اعتدال سیاست در زمان واقعی است.”

در یک پست وبلاگ و چاپ چهار شنبه, Infinite مدیر عامل شرکت کوین مایر گفت: تغییرات قرار داده و آن را “یک گام جلوتر از صنعت” و به چالش کشیده رقبا به دنبال کت و شلوار. “[W]e اعتقاد ما کل صنعت برگزار می شود باید به استاندارد فوق العاده بالا” می نویسد مایر. “همین دلیل است که ما اعتقاد داریم همه شرکت ها باید خود را فاش الگوریتم اعتدال سیاست و جریان داده ها به رگولاتور. ما نمی خواهد منتظر مقررات آمده است, اما به جای Infinite گرفته است اولین گام راه اندازی یک شفافیت و پاسخگویی مرکز اعتدال و داده ها شیوه است.”

زمان از اخبار قابل توجه است. Facebook گوگل, اپل و آمازون صورت قضایی مجلس ضد تراست پنل امروز اگر چه Infinite است که در میان این شرکت ها رو موشکافی کنگره آن را برخی به ذکر است که در طول رسیدگی است. در گذشته ظاهر, مارک زوکربرگ با اشاره به Infinite به عنوان مثال از رقابت درون برنامه اجتماعی فضا و استفاده از این شرکت به عنوان یک تظاهرات که چرا آمریکا شرکت فنی نیاز به رایگان برای مقابله با ظهور چین است.

در زوکربرگ را آماده اظهارات, منتشر دیروز, Facebook, مدیر عامل شرکت ارائه رقابت بین Facebook و رقبای خارجی خود به عنوان یک نبرد ایدئولوژیک.

“ما اعتقاد داریم در ارزش های دموکراسی به رقابت ورود و آزادی بیان — که اقتصاد آمریکا ساخته شده بود” نوشت زوکربرگ. “بسیاری از دیگر شرکت های فن آوری به اشتراک گذاری این مقادیر اما هیچ تضمینی وجود ندارد ارزش های ما را برنده خواهد شد ، برای مثال چین در حال ساخت نسخه خود را از اینترنت با تمرکز بر ایده های بسیار متفاوت و آنها صادرات چشم انداز خود را به کشورهای دیگر است.”

مایر در پاسخ به این نظرات در وبلاگ خود را پست گفت که او می خواهد به تمرکز بر “عادلانه و رقابت باز” به جای مقابله با “بدنام حملات رقیب ما – یعنی Facebook – مبدل به عنوان میهن پرستی.”

Facebook استدلال هر چند قطعا پیدا کردن یک دلسوز گوش در کنگره است. ما سیاستمداران شده اند هشدار در مورد خطرات ناشی از Infinite نفوذ برای ماه ها در حال حاضر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رفتن تا آنجا که به پیشنهاد بان می تواند در کار می کند.

این فشار قرار داده Infinite در یک نقطه تنگ و این که چرا این شرکت است که باز کردن آن الگوریتم و اعتدال سیاست. این اجازه می دهد تا شرکت برای مقابله با ادعا می کند که آن را سانسور محتوای لطفا برای دولت چین مورد انتقاد ما سیاستمداران است. آن را نیز قرار می دهد تعهد برای شفافیت پشت در Facebook است که دریافت مقدار زیادی از flack خود را از هر دو سمت چپ و راست برای عامل انتخابی خود اعتدال سیاست.

“بدون Infinite آمریکا تبلیغ می شود در سمت چپ با چند انتخاب” مایر استدلال می کند در پست خود. “رقابت خواهد خشک و بنابراین بیش از حد خواهد یک خروجی برای امریکا انرژی خلاق… ما در حال حاضر به تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از در دسترس بلند مدت و موفقیت Infinite.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>