Google در حال آزمایش دامنه فقط آدرس های اینترنتی در کروم برای کمک به کلاهبرداری فویل و فیشینگ

Google در حال آزمایش نشان دادن نام دامنه تنها در نوار آدرس Chrome به جای آدرس های اینترنتی کامل است. ویژگی در نسخه آینده کروم 86 تست خواهد شد، با گوگل امیدوار است تغییر می تواند کاربران را در برابر کلاهبرداری و حملات فیشینگ با استفاده از آدرس های گمراه کننده محافظت می کند.

نام دامنه و آدرس های اینترنتی یکی از اساسی ترین اشکال امنیت وب ما، اجازه دهید ما به سرعت می دانیم که در آن ما آنلاین هستند. گاهی اوقات، هر چند، آنها می توانند مورد استفاده قرار گیرد به گمراه کردن. هکرها و کلاهبرداري ها اغلب وب سايت هاي تقلبي را ايجاد مي کنند که با استفاده از آدرس هاي اینترنتی با typos (twittter.com) subdomains ناآشنا (yourbank.sign-in.info) يا دامنه هاي هيفنت شده (secure-gmail.com). کاربران مشکوک و سپس این آدرس ها فکر می کنند که آنها متعلق به شرکت های مشروع قبل از اینکه به دادن اعتبار نامه خود را فریب داده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>