برو این گزارش واشنگتن پستی را در مورد مشکلات مسابقه در ابتکار چان زوکربرگ 8880110001110888 بخوانید فیس بوک در طول یک سال گذشته مورد انتقاد شدیدی قرار گرفت که چگونه رسانه های اجتماعی به این موضوع روی می دهد که چگونه به مسائل حقوق مدنی در بستر های نرم افزاری برخورد کرده است. یک حسابرسی اخیر نشان داد که با وجود گام های اخیر برای گسترش سیاست های خود و منع تبعیض، فیس بوک همچنان پیشرفت خود را تضعیف می کند. گزارش جدیدی از The Washington Post واشنگتن نوشته به روش های ابتکار چان زوکربرگ (CZI) می کند، سازمان بشردوست که توسط مدیر عامل فیس بوک مارک زوکربرگ و همسرش پریسیلا چان متخصص اطفال تاسیس شده است، از بسیاری از اهداف اعلام شده خود نیز کوتاه افتاده است. CZI نهاد جداگانه ای از فیس بوک است، اما کارمندان سیاه پوست CZI می گویند که به خصوص هنگامی که آن را به مسائل مربوط به عدالت نژادی می آید، رهبری شرکت باعث می شود بیش از حد بسیاری از سازش.
برخی از کارمندان سیاه پوست می گویند که صدای آنها به حاشیه رانده شده و تخصص خود را با تخفیف. همچنین می گویند اعطای کمک هزینه های CZI رهبران سیاه پوست و جوامع سیاه پوست را بدون حمایت ترک کرده است.
گروهی از کارمندان CZI سیاه در ماه ژوئن به چان نامه نوشتند، در پی اظهار نظر زوکربرگ در مورد کار این سازمان در جهت تأمین بودجه عدالت اجتماعی باعث می شود. “… طرح چان زوکربرگ یکی از بزرگترین صندوق داران بوده است، سالانه ۴۰ میلیون دلار برای چندین سال در سازمان هایی که برای غلبه بر بی عدالتی نژادی کار می کنند سرمایه گذاری می کند.” زوکربرگ در صفحه فیس بوک خود نوشت. “من و پریسیلا به این کار متعهد یم و انتظار داریم سال ها در این مبارزه قرار بداریم.” اما کارمندان CZI سیاه نوشته اند که آنها اغلب با “مقاومت و اغراق” مواجه می شوند.
گروه به چان نوشت: «شما، مارک و تیم رهبری ارشد از ما خواسته اید که به تعهد خود در ایجاد CZI به سازمانی متنوع تر، فراگیر تر و منزه تر اعتماد کنیم. شما از شما خواسته اند که هر کدام در سفرهای حقوق صاحبان سهام نژادی شخصی خود، لطف کنید. شما سال ها از ما این درخواست ها را کرده اید، با این حال پیشرفت زیادی نکرده اید.”
مدیر عامل CZI در بیانیه ای به این سمت گفت که بشردوست «کار برای انجام داخلی» داشته است، و اضافه کرد که «پیشرفت در سراسر مناطق مسئله ما ناهموار بوده است، و همیشه به صراحت نام یا پیگیری نظام مند نشده است.» همچنین تاکید کرد که فیس بوک تصمیمات CZI را دیکته نمی کند. در ماه ژوئن، بیش از ۱۴۰ دانشمندی که از ابتکار چان زوکربرگ بودجه دریافت می کنند، نامه ای به زوکربرگ فرستادند و گفته بودند که اجازه می دهد رئیس جمهور ترامپ از فیس بوک استفاده کند «هم اطلاعات غلط و هم اظهارات آتش زا را منتشر کند» نه تنها نقض سیاست های فیس بوک بلکه «مستقیم ضدیت» به هدف CZI برای ساختن «آینده ای فراگیرتر، درست تر و سالم تر برای همه» بود. داستان ارسال شده در CZI و کارمندان سیاه و سفید آن جزئیات چگونه چان در جهت پرداختن به برخی از نگرانی های کارکنان سیاه پوست کار می کرد اما با نتایج مخلوط، و چگونه آنچه آن را نقاط کور زوکربرگ می نامد بسیاری از تلاش های خوب در نظر گرفته شده را با هم اشتباه گرفت. مقاله ذکر می کند که آن را به کاوش “ضبط جلسات شرکت، نظرسنجی کارمند، ایمیل، و مصاحبه با کارکنان فعلی و سابق،” نمونه بزرگ از نوع سرسخت، گزارش روش مند از ارسال بهترین کار را می کند. Post برو این گزارش عمیقا گزارش شده از اینکه چگونه حتی یک سازمان با یک جیب برو بزرگ و بهترین نیت (اظهار) هنوز هم می تواند خود را در تلاش برای زندگی کردن به آرمان های بزرگ خود را پیدا کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>