خرید رمان انگلیسی اورجینال

رمان های انگلیسی و یا به عبارتی کتاب های داستان انگلیسی که به صورت داستان های بلند و معمولا در برگیرنده یک داس

توسط PARINEWS در 22 تیر 1399
رمان های انگلیسی و یا به عبارتی کتاب های داستان انگلیسی که به صورت داستان های بلند و معمولا در برگیرنده یک داستان هستند، برای افزایش سطح زبان انگلیسی بسیار مهم و ضروری اند. در واقع شیوه جدیدی که بسیاری از اساتید زبان به آن اشاره می کنند خرید رمان های انگلیسی اورجینال و خواندن آن هاست. مهم نیست این رمان های انگلیسی در چه زمینه ای باشد. شما می توانید رمانی را انتخاب کنید که موضوع آن برای شما جذاب تر است. خرید رمان های انگلیسی اورجینال و خواندن آن ها می تواند باعث تقویت قدرت خواندن یا READING و افزایش دایره لغات شود.
خرید رمان انگلیسی اورجینال
خرید رمان انگلیسی اورجینال

خرید رمان انگلیسی اورجینال ; نسخه چاپی یا نسخه الکترونیکی؟

رمان های انگلیسی اورجینال نسبت به رمان های غیر اورجینال از کیفیت بالاتری برخوردارند. خرید نسخه های اصلی رمان انگلیسی اورجینال که به صورت چاپی هستند، ممکن است کمی سخت باشد و یا هزینه خرید آن ها کمی بالا باشد، بنابراین بهترین راه داشتن این کتاب ها خرید نسخه های الکترونیکی آن هاست. خرید رمان های انگلیسی اورجینال می تواند از طریق سایت های خارجی و مرجع مانند سایت هایی که مخصوص فروش رمان هستند، انجام شود. یکی از این سایت ها آمازون است که تعداد بسیار زیادی از این رمان های اورجینال را در آرشیو خود جای داده است. معمولا اغلب این رمان ها در سایت های ایرانی موجود نبوده و قابل دسترس نیستند. اما خرید از آمازون نیز به این راحتی نیست و نیازمند داشتن حساب بانکی به خصوص است.

دانلود بیش از ۶ میلیون کتاب الکترونیکی از ایران پیپر!

از آنجاییکه خرید از این سایت های خارجی امکان پذیر نیست، شما می توانید از سایت های جایگزین استفاده کنید .این سایت ها نسخه های اصلی را از سایت های مختلف خریداری و آن ها را در اختیار کاربران قرار می دهند. سایت ایران پیپر یکی از سایت های فروش این کتاب هاست. این سایت تعدادی از کتاب ها را به صورت رایگان و تعداد را به صورت پولی در اختیار شما قرار می دهد. در حدود ۶ میلیون کتاب هم اکنون در سایت ایران پیپر موجود است که می توانید آن ها را دریافت کنید.

چگونه رمان های انگلیسی اورجینال را از سایت ایران پیپر خریداری کنیم؟

ابتدا وارد صفحه اصلی سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر ( به آدرس https://iranpaper.ir ) شوید. اولین روش دریافت، مربوط به کتاب های رایگان است که با جست و جو کردن نام آن ها در قسمت جست و جوی کتاب می توانید آن ها را پیدا و دانلود کنید. دومین روش مربوط به خرید رمان انگلیسی اورجینال است که باید بابت آن هزینه بسیار پایینی پرداخت کنید. ویژگی های این کتاب ها پس از جست وجو برای شما به نمایش گذاشته می شود. پس از پرداخت، لینک نسخه الکترونیک کتاب در اختیار شما قرار داده می شود. سومین روش نیز خرید رمان انگلیس اورجینال از سایت ایران پیپر از طریق سفارش است. این گزینه مربوط به کتاب هایی است که نسخه الکترونیک آن ها در سایت موجود نیست. بنابراین گزینه ای با نام سفارش کتاب در نظر گرفته شده که از طریق آن می توانید رمان مورد نظرتان را ثبت کنید. ایران پیپر با دریافت لینک کتاب، نسخه الکترونیک آن را با بالاترین کیفیت پیدا کرده و در اختیار شما قرار می دهد.  
دانلود کتاب از آمازون با ایران پیپر
دانلود کتاب از آمازون با ایران پیپر
  برای ثبت سفارش لازم نیست هیچ هزینه ای را پرداخت کنید. تنها زمانی باید هزینه پرداخت کنید که قیمت آن از طرف ایران پیپر به شما اعلام شده باشد.

خرید رمان انگلیسی اورجینال از سایت ایران پیپر با ۸۰ درصد تخفیف!

ایران پیپر علاوه بر اینکه نسخه های الکترونیک کتاب های کمیاب را در اختیار شما قرار می دهد، قیمت آن ها را نیز بسیار پایین تر در نظر می گیرد. این سایت پس از تبدیل قیمت کتاب ها از دلار به تومان، ۸۰ درصد هزینه را کم کرده و به عنوان قیمت نهایی کتاب اعلام می کند. این مهم ترین مزیت خرید رمان انگلیسی اورجینال از سایت ایران پیپر است. منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن