15 قطعه از بهترین ازدواج مشاوره جنسی نیاز

بودن در یک رابطه موفق است که هدف برای اکثر اگر نه همه زوج. این امر می تواند شگفت انگیزی برای دریافت یک دستی با بهترین ازدواج مشاوره در مورد چگونه برای رفتن در مورد ایجاد یک قوی و مورد نظر اتحادیه است.

متاسفانه که چنین نیست. شما و شریک زندگی خود را از چپ به حرکت به کسانی که اغلب آشفته آبهای خود را. اما من خبر خوبی برای شما!

در این مقاله من شما را با ارائه ضروری 15 قطعه از مشاوره است که اگر اجرا خواهد شد کمک به شما در تحکیم و تقویت حتی rockiest از ازدواج.

برخی از این توصیه ممکن است به نظر می رسد ساده اما اجازه ندهید که سادگی شما احمق. آن است که به سادگی که موفقیت را تضمین می کند.

بنابراین اجازه دهید شروع…

1. آیا چیزهای کوچک

اگر شما می خواهید به شدت بهم زدن غوطه دادن نوع ازدواج فراموش نکنید, big حرکات (یعنی شام در پنج ستاره رستوران الماس در شامپاین, شیشه, سفر به برمودا ،

هیچ! به عنوان جذاب به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد آنها در حال سرمایه گذاری کوتاه مدت. اگر شما می خواهید به یک باور نکردنی از ازدواج, تمرکز, در, کوچک, چیزهای روزانه. آنها ممکن است بی معنی به نظر می رسد در این طرح بزرگ از چیزهایی اما کسانی که حرکات کوچک را ایجاد یک دنباله از خاطرات است که شما را گرم نگه, در سردترین شب.

منظورم از چیزهای کوچک?

آن را آوردن همسر خود را چیزی است که آنها باید قبل از اینکه آنها متوجه به آن نیاز دارید. این ریختن آنها یک فنجان قهوه قبل از شما خود را پور. آن را ساخت تخت قبل از خارج شدن از حمام و یا تبدیل آن را قبل از آنها به رختخواب.

کسانی که ساده و به ظاهر ناچیز چیزهای بزرگ هستند. آنها املا L O V E. آنها در حال سرمایه گذاری در ازدواج خود را. آیا دست کم گرفتن اهمیت خود را.

2. تبدیل شدن به بهترین دوستان

به یاد داشته باشید زمانی که شما در دبیرستان ؟ شما استفاده می شود برای به اشتراک گذاشتن همه چیز را با بهترین دوستان شما. اگر هر چیزی اتفاق افتاده است, خوب یا بد, شما می خواهم آنها را به اجازه دهید آنها را می دانیم. اگر وجود دارد هر چیزی در ذهن شما انتخاب کنید تا گوشی و ساعت های طولانی را صرف صحبت کردن.

همسر شما نیاز به تبدیل شدن به بهترین دوست شما. آنها را فرد با آنها شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن زندگی خود را. و سپس به اشتراک گذاری آن را اعم از خوب و بد یا بی تفاوت.

در مقاله خود که بهترین دوستان خود را با مرد متاهل نیست فقط یک کلیشه—آن را در واقع می تواند برخی از علوم مورد حمایت مزایای سارا Hendricks می نویسد:[1]

“هنگامی که بررسی نقش دوستی در ازدواج, محققان همچنین دریافتند که مزایای ازدواج هستند و حتی بیشتر زمانی که مردم فکر می کردند که در ازدواج خود را.”

با توجه به John F. Helliwell یک نویسنده در مطالعه:[2]

“رفاه مزایای ازدواج بسیار بیشتر برای کسانی که همچنین توجه همسر خود را به عنوان بهترین دوست خود است.” “این منافع به طور متوسط حدود دو برابر بزرگ برای افرادی که متاهل است و همچنین بهترین دوست خود است.”

3. قرض دادن یک گوش

یکی از چیزهایی که همه ما عشق به کسی که گوش دادن زمانی که ما یک مشکل است.

در مقاله گاهی اوقات وام گوش بهترین هدیه جنیفر Preyss می نویسد:[3]

تبلیغات

“آنها به دنبال یک راه حل برای مشکل خود را. نه آنچه که آنها به دنبال یک عاطفی آزاد است. آنها می خواستم برای به اشتراک گذاشتن و بیرون ریختن.”

به منظور راحتی کسی لازم نیست برای حل مشکل خود را. اغلب بهترین کاری برای انجام این است که فقط به گوش دادن.

اگر شما یک زن, شما ممکن است بخواهید خود را به گوش دادن و نه لزوما هر چیزی را حل کند. اگر شما یک مرد هستید خواندن این, شما ممکن است گفت: “اما من باید به حل این مشکل برای من مامانی.” من مطمئن هستم که شما فکر می کنم شما انجام دهد. اما اغلب بهترین کاری برای انجام این است که به من قرض بدهید یک گوش با سر اشاره کردن سر خود را و بگو: “آن را برای رفتن به OK.”

ما همه فقط می خواهند شنیده می شود.

اعطای وام یک گوش می خواهد یک راه طولانی به ازدواج خود را قوی تر. همسر شما می دانید که آنها می توانند به شما در هر زمان و بحث را به محتوای قلب خود را. که آن را باور یا نه, یک هدیه است.

4. نوشتن یک نامه عشق

شما احتمالا درخواست در حال حاضر “نوشتن یک نامه عشق? شما چه معنی است؟”

من می دانم زمان تغییر کرده است. شما استفاده می شود به, پیام کوتاه, ایمیل, و یا فقط در برداشتن گوشی خود را. اما من اتفاق می افتد به احساس می کنید که هیچ چیز رمانتیک تر از دریافت یک نامه عاشقانه را در پست الکترونیکی.

آن را ممکن است قدیمی و از مد افتاده اما آن است که واقعا عاشقانه است. هیچ کسی دریافت نامه عشق است رفتن به می گویند: “چه خبره این است؟” نوچ. آنها در حال رفتن به آن را بخوانید مزه کلمات و صرفه جویی در این نامه که برای همیشه لطفا برای.

برای روز ولنتاین امسال, شوهرم به من نوشت: نامه عشق هر روز به مدت 14 روز و شروع در فوریه 1 و سمت چپ آن در مکان های او می دانست که من می خواهم آن را پیدا کنید. چه یک راه زیبا برای شروع روز من. بهتر از یک جعبه شکلات و یک دوجین گل رز. به دلیل طولانی پس از شکلات و گل ها از بین رفته اند این نامه ها هنوز هم باقی می ماند!

اجازه ندهید تکنولوژی به غارت شما از نوشتن احساسات خود را بر روی یک تکه گل رز معطر کاغذ!

به من اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن به عنوان مثال با شما—یک نامه نوشته شده توسط فریدا کالو به دیگو ریورا. به من بگویید این نیست که شما goosebumps.

“هیچ چیز مقایسه به دست شما هیچ چیز مانند سبز-طلا از چشم خود را. بدن من پر شده است که شما را برای روز و روز. شما در حال آینه از شب. خشونت فلش از رعد و برق. رطوبت از زمین است. توخالی خود را زیر بغل من است پناهگاه. من انگشتان خود را لمس خون. تمام شادی من این است که احساس زندگی بهار از گل-چشمه که معدن را نگه می دارد به پر کردن تمام مسیرهای اعصاب من که مال شما.”

بدیهی است که نامه های خود را نمی باید در این سطح. این به معنی این نیست که جلوگیری از شما. آن را به معنای به شما الهام بخش است.

فقط نوشتن آنچه که شما احساس می کنید. خواهد شد که مقدار زیادی به اندازه کافی خوب. خوشحال نوشتن!

5. خودداری کردن از آخرین قطعه

یکی از راه های نشان دادن عشق و ایجاد آب گرم و دوست داشتن احساسات به چشم پوشیدن از آخرین قطعه.

تصور وجود یک کوکی تراشه شکلات روی میز—یکی از آخرین. شما می دانید آن را عسل خود را مورد علاقه. آیا شما آن را بخورم و یا آیا شما اجازه دهید آنها را ؟

اگر شما می خواهید ارتباط خود را بزرگ اجازه دهید آنها را آن را داشته باشد. که حرکت نمی خواهد فراموش شود. این نشان می دهد که چقدر شما مراقبت و چه فداکاری شما مایل به ایجاد (به خصوص اگر شما می خواهید کوکی فقط تا آنجا که آنها انجام می دهند).

من می دانم که تا آخرین قطعه از مواد غذایی به نظر می رسد bleh. اما اجازه دهید من به شما بگویم آن صحبت می کند جلد است. این می گوید من دوست دارم شما را در یک راه زیرکانه.

تبلیغات

6. از خودتان مراقبت کنید

هنگامی که شما برای اولین بار ازدواج کردم احتمالا شما نگاه خود را بهترین. بهتر از شما تا کنون داشته است. اما چه اتفاقی می افتد در طول زمان ؟

شما ممکن است تبدیل به راحت و جلوگیری واقعا مراقبت در مورد چگونه به شما نگاه. شاید برای شما قرار داده ایم در برخی از وزن. یا شاید شما نمی پیراستن دیگر چون شما نمی فکر می کنم شما باید.

اما چرا که نه ؟ شما می خواهید برای دیدن همسر خود را به دنبال بهترین خود را, راست? این بدان معناست که آنها می خواهند شما را به نگاه خود را بهترین. آن را تنها عادلانه است.

در مقاله خود برای یک رابطه قوی برای اولین بار از خودتان مراقبت اسکات مسیحی می نویسد:[4]

“تا حد زیادی به توان گفت در ازدواج و یا در یک رابطه متعهد به مراقبت از یکدیگر. اما بیشتر از نه, روابط است که اجرا به آب و هوای طوفانی چرا که مردم در آن نیست مراقبت از خود. این به نظر می رسد نسبتا ساده است که زندگی خود را در کل احساسی بی نظمی به ناچار کشیدن شریک زندگی خود را و در عین حال جالب است بدانید که اغلب زوج ها آن را فراموش کرده ام. اجازه دهید به خودتان بروید و شانس خیلی خوب ارتباط خود را در حال رفتن به بیش از حد.”

پس چه هستند برخی از راه های که در آن شما می توانید مراقبت از خودتان است ؟

شما می توانید خوب غذا بخورید و ورزش و به هر مرگبار عادات بنابراین شما می تواند وجود دارد برای شریک زندگی خود را در سال بعد زمانی که شما نیاز به هر یک از دیگر بیشتر است.

به یکدیگر هدیه ای از شما در بهترین راه ممکن است.

7. پرداخت تعارف

هنگامی که شما برای اولین بار شروع آشنایی شما ممکن است قدردانی شریک زندگی خود را اغلب. در طول زمان, شما ممکن است شروع به آنها را مسلم و فکر می کنم: “آنها در حال حاضر می دانم که چگونه من احساس می کنم. چرا من باید آن را می گویند?”

چرا ؟ چون احساس خوبی به شنیدن آن است.

این یک یادآوری برای شریک زندگی خود را که شما فکر می کنم آنها فوق العاده ای است که شما خوشحال هستید شما با آنها. شما می توانید تعریف همسر خود را در بسیاری از چیزها: وعده غذایی خوشمزه آنها پخته راه آنها با پوشیدن یک لباس خاص چه شیرین آنها برای دادن تا آخرین قطعه برای شما (دیدن #5 بالا); قدردانی خود را برای همه آنها به ارتباط خود را ویژه و غیره.

من این واقعیت را می دانیم شما عشق را به قدردانی شود. همسر خود را می کند بیش از حد. اگر شما در میانهی شب انجام شده است که تماشای آن شگفت زده و خوشحال بیان در چهره خود را هنگامی که شما انجام دهد.

کیم Leatherdale در مقاله خود با قدرت از تعارف در رابطه می نویسد:[5]

“تعارف مهم هستند را به هر کسی حتی یک غریبه; اما, در یک رابطه, آنها مضاعف مهم است. تعارف نشان دادن احترام و یک بلاک ساختمان اساسی صمیمیت. تعارف نشان می دهد شریک زندگی خود را که شما آنها را درک کنید چیز عالی آنها و تشخیص خوب در آنها است. این ایجاد ارتباط و کمک می کند شریک زندگی خود را احساس می کنید مثل آنها دیده متوجه شده و دوست داشتنی است.”

8. قرض دادن یک دست کمک

از تجربه من, من می توانم به شما بگویم که شما احساس می کنید واقعا به همسر خود را هنگامی که شما به دنبال این قطعه کوچک از مشاوره.

به من اجازه می دهد برای نشان دادن.

شما در وسط تخت. عسل خود را نشان می دهد از جایی شروع می شود و کمک می کند. این کار انجام شده است در نیمی از زمان. بدون عقب و جلو رفتن در اطراف تخت. یا بیایید می گویند شما انجام ظروف و همسر خود نشان می دهد تا بر میدارد تا یک حوله شروع به خشک کردن و قرار دادن چیزهای دور.

چه کمک! شما احساس می کنید خیلی سپاسگزار. وجود دارد یک میلیون و چیزهایی مثل این.

تبلیغات

به دنبال راه هایی برای کمک به همسر خود. آن می تواند تاشو لباس های شسته شده, کارهای خانه, مصرف بیش از وظایف والدین (در صورت اطلاق); انجام یک فروشگاه اجرا ، این فهرست بی پایان است.

چگونه می تواند شما را عصبانی ماندن یا احساس بد در مورد یک شریک است که همیشه پیدا کردن راه هایی برای کمک به شما ؟

9. شروع و پایان روز را با یک بوسه!

شما ممکن است تعجب که چرا این مهم است. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک بی اهمیت عمل می کنند اما بوسیدن صمیمی است; آن را در یابم. و بسیاری از زوج ها آن را انجام نمی اغلب به اندازه کافی به خصوص پس از آنها ازدواج کرده ام در حالی که برای.

من به صحبت بسیاری از کسانی که به من گفت که آنها هرگز نمی بوسه همسران خود را. آن را غیر موجود در رابطه خود را. اما وجود دارد مقدار زیادی در یک بوسه.

در 10 دلیل بوسیدن بسیار مهم در یک رابطه, نویسنده, لیزا می نویسد:[6]

“ارزش یک بوسه است که بسیار مهم است زیرا نشان می دهد شور و صمیمیت میل و چقدر به شما عشق ورزیدن یک فرد است. آن می تواند به کاهش استرس و کمک به اضطراب نیز هست. بسیار مهم است در عشق ورزی و ازدواج. شور و همه چیزهای دیگر می توانید در زندگی روزمره خود از کار و بچه ها زمانی که شما ازدواج کرده است. این مهم است که به بوسه و حفظ جرقه در رابطه خود را زنده. این مهم است که نشان می دهد شریک زندگی خود را در چه مقدار از آنها به شما بگویم. یک بوسه سریع قبل از اینکه شما رفتن به محل کار می تواند یک راه طولانی و معنی بیش از شما می دانید.”

بوسیدن می تواند بازیگوش, عاشق و پرشور است. این یک راه برای اجازه دهید شریک زندگی خود را می دانم که همه چیز خوب است. این رله احساسات بدون نیاز به گفتن یک کلمه.

بوسیدن نیست فقط باید در صبح و یا قبل از خواب. اگر شما می خواهید به ادویه تا چیز تعجب همسر خود را با یک بوسه طولانی. شما در حال رفتن به آنها دست کشیدن پای خود را!

10. نگاهی به پیاده روی با هم

یکی از چیزهای مورد علاقه من به انجام است به پیاده روی با همسرم. آن است که زمان آرامش بخش که در آن ما روز بحث در مورد مسائل مهم و یا به سادگی گپی در مورد آنچه در جریان است در جهان.

وجود دارد مزایای متعدد برای رفتن به کسانی که پیاده روی های طولانی. نه تنها شما خارج شدن هوای تازه, اما شما همچنین ورزش به عنوان یک زن و شوهر و اتصال فقط با صحبت کردن با یکدیگر.

اگر شما و شریک زندگی خود را در ترکیب پیاده روی روزانه خود را در رابطه مطمئن شوید که به رشد قوی تر است. این یک راه فوق العاده برای اتصال و یکی است که مطمئن شوید که به شما نزدیک تر است.

کار کردن با هم نیز یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای سیمان رابطه خود را. با توجه به ماده 10 مزایای شگفت آور از کار کردن به عنوان یک زن و شوهر “ارتباط ورزش با هم تقویت هر دو بدن و ارتباط آن.”[7]

11. بود یین به یانگ

شما و شریک زندگی خود هستند یکسان نیست ، اگر شما من را باور نمی در آینه نگاه کنید. در واقع شما احتمالا در انتخاب کسی که بسیار متفاوت از خودتان. که چیز خوبی است. شما نمی خواهید برای ازدواج به شما, آیا شما?

در تفاوت وجود دارد فرصت برای گسترش و رشد است. های خود را از نقطه نظر با یکدیگر می تواند بسیار روشنگر است. شما ممکن است همیشه به توافق برسند اما باز اجازه خواهد داد که شما را به یادگیری راه های جدید بودن.

مثلا شوهر شما ممکن است بسیار خودجوش و شما بیشتر در سمت محافظه کار. هر یک از شما می تواند به نفع از یکدیگر متمایز میکنند. وجود خواهد داشت بار زمانی که خود به خود یک دارایی است و وجود خواهد داشت بار زمانی که شما خواهد بود خوشحالم که شما محافظه کار بودند.

به جای پاره شدن شما از هم تفاوت می تواند اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای به رابطه شما و خودتان.

12. به اشتراک گذاری لحظات آرام

در حالی که شما ممکن است تصور کنید که نزدیک شدن به شریک زندگی خود را همیشه به معنی انجام چیزی هم که لزوما این چنین نیست. گاهی اوقات همه که مورد نیاز است برای به اشتراک گذاشتن برخی از لحظات آرام با هم.

نشسته در همان اتاق مطالعه, گوش دادن به موسیقی و یا فقط کار بر روی حیله گر پروژه در کنار هم می تواند آرامش بخش و سرگرم کننده است. شما لازم نیست برای انجام یک مکالمه فقط همان فضا به اندازه کافی خوب است.

تبلیغات

به دنبال راه هایی برای به اشتراک گذاشتن که ارامش. لذت بردن از حضور یکدیگر را فقط در حال حاضر است.

13. بررسی در با هر یک از دیگر در طول روز

این است چیزی که آسان به انجام و بسیار پرارزش است. چک کردن در با همسرتان در طول روز اجازه می دهد تا آنها بدانند که شما در حال فکر کردن از آنها.

آنها لازم نیست که مکالمات طولانی. یک متن ساده با یک قلب emoji یا “فکر کردن از شما!”; تماس فقط به می گویند: “چگونه شما انجام می دهند ؟” قابل توجه راه برای اقامت در تماس باشید.

نگه داشتن همسر خود را مطلع هنگامی که شما خانه و اجازه دهید آنها را می دانم که شما نمی توانید صبر کنید تا آنها را ببینید.

حتی به عنوان من نوشتن این, به نظر می رسد خیلی ساده و نه حتی ارزش زحمت. اما بر خلاف آن است که یک راه فوق العاده به اجازه همسر خود می دانم که آنها در ذهن خود را.

14. ببخش و حرکت در

در هر رابطه کسی را یک اشتباه را ندارد. این اجتناب ناپذیر است. اما این قطعه از مشاوره می تواند به صرفه جویی در رابطه شما و اجازه می دهد تا شما را به حرکت به جلو و تبدیل شدن به قوی تر.

ببخش و در حرکت است.

نمی نگه اشتباهات بر سر فرد مانند یک گیوتین. اگر آنها واقعا عذرخواهی قبول آن است. اگر اشتباه بود و یکی از بزرگ مانند مالی خیانت یا امر است که بیش از یک معذرت خواهی; شاید کار اضافی با یک بی طرفانه شخص ثالث.

من صحبت کردن در مورد اشتباهات کوچک همه می سازد (به عنوان مثال شکستن یک علاقه شخصی مورد ندارد و خود را به خاطر سپردن روز تولد و یا سالگرد را فراموش کردن زباله در سطل زباله در روز و غیره.). من با اشاره به مضر اشتباهات فاجعه بار نیست ،

باور کنید یا نه برخی از مردم چسبیدن به کوچک slights برای همیشه لطفا برای. نمی شود که فرد. در مورد آن صحبت ببخش اشتباه و حرکت می کند. همیشه وجود خواهد داشت بیشتر اشتباهات بنابراین اجازه ندهید که آنها را به جمع آوری.

15. سازش

این قطعه از مشاوره بسیار مهم است. شامل یک رابطه دو نفر است.

هر کدام با یک دیدگاه متفاوت است. هنگامی که یکی از شما حاضر به تکان دادن آن می تواند باعث صدمه به احساسات و خشم. هنر سازش است به خصوص با ارزش است.

یکی آن را نشان می دهد که شما باز است. دو نشان می دهد که شما عشق شریک زندگی خود را و مایل به نگاهی به نیازهای خود را. سه تمایل خود را به خم شدن نشان می دهد که شما می توانید شریک زندگی خود را قبل از اینکه شما.

چه بهتر از راه برای تقویت رابطه شما? و این است که آنچه شما می خواهید ؟

افکار نهایی

روابط می تواند چالش برانگیز باشد اما با بالای 15 قطعه از مشاوره شما در ساخت آنها کمتر.

شما در حال ارائه به شریک زندگی خود را با بهترین قطعه که شما هستند و در ساخت آنها احساس دوست داشتم و می خواستم.

شما نمی نیاز به یک مدرک کارشناسی ارشد برای اجرای فوق تکنیک ساده است. همه شما نیاز دارید این است که تمایل به خودتان عشق و شریک زندگی خود را.

پاداش خواهد بود بی بها; ارتباط خود را لذت بخش تر خواهد بود.

بیشتر ازدواج مشاوره:

عکس های اعتباری: عکس-نیک.co.انگلستان از طریق nic unsplash.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de