20 آسان صفحه اصلی دفتر سازمان ایده های خود را برای افزایش بهره وری

کار از خانه در ابتدا برای تلفن های موبایل پر زرق و برق. ساخت ساعت خود بودن رئیس خود را (در برخی موارد) در میان چیزهای دیگر. اما هنگامی که شما را وادار به کار, شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از مسائل. یکی از چالش های بهره وری است.

به عنوان کسی که مشغول به کار از خانه برای یک زمان بسیار طولانی من آمده ام به درک چقدر مهم است, یک سازمان است. برای زمانی که من خیلی با تمرکز بر کار من را تبدیل به یک ظرف غذا به عنوان من اولویت کار بیش از نگه داشتن همه چیز پاک است. آن را درخشان ترین ایده ها هنگامی که من دوباره سازمان دهی زندگی و فضای کاری من.

بنابراین به کمک شما نمی افتد به دام همان در اینجا برخی از ابزار و دفتر اصلی سازمان این ایده به شما سازماندهی شده است.

قبل از هر چیزی این کارها را انجام…

اما قبل از من به پیشنهاد ها وجود دارد برخی از چیزهایی مهم به رفتن بیش از. این نکات کمک خواهد کرد که شما را در تعیین چه برای خرید و چه ارزش سرمایه گذاری. حتی اگر بسیاری از بدست محرک چک آن را کلیدی است که شما به گسترش آنها و آنها را به آخرین.

با استفاده از این در ذهن, در اینجا برخی از ایده ها:

  • موجودی – قبل از خرید کشف کردن آنچه شما و آنچه شما نیاز دارید. حذف موارد که لازم نیست که شما مولد و یا در راه هستند و ارزیابی پس از آن.
  • کشش ابزار – برای مواردی که در بالا و فراتر از سازماندهی. برای مثال مخازن بزرگ برای ستون تا کاغذ, اما گرفتن تقسیم می تواند به شما صرفه جویی در فضای اداری و شما را به همان نتایج.
  • مطمئن شوید که همه چیز قابل مشاهده و در دسترس سازمان به معنی بسیاری از چیزها برای مردم است. برای من که مهم است این است که به شما در سازماندهی در راه که در آن شما می توانید دسترسی آسان و که آن را قابل رویت است.

با این در ذهن در اینجا 20 پیشنهادات:

1. برای استقرار بهتر یک مانیتور ایستاده

زمانی که در یک میز نشسته و استقرار و مهم است. صحبت از تجربیات خودم استقرار فقیر بود مرا به بی فایده که من دچار کمر درد. آن را غیر قابل تحمل بود به خصوص زمانی که من مشغول به کار ساعت های طولانی.

یکی از راه های ساده برای بهبود وضعیت خود است که از طریق مانیتور می ایستد. این بالا بردن مانیتور خود را به طوری که آن را در سطح چشم. این به این معنی شما می توانید نشستن در صندلی خود را به درستی و بدون نیاز به نگاه کردن و یا بالا و فشار خود را در گردن و یا پشت.

از جعبه به کتاب شما می توانید بداهه نوازی یک مانیتور ایستاده اگر نیاز بود. هر چند من توصیه می گرفتن مناسب مانیتور ایستاده مانند AmazonBasics چوب مانیتور ایستاده با کامپیوتر برخیزنده.

2. برای فضای اضافی دریافت برخی از قفسه های

میز خود است که در آن کار اتفاق می افتد و این می تواند ساخت تا با درهم و برهمی زمانی که شما حداقل انتظار آن. درهم و برهمی محدودیت بهره وری بنابراین هر چیزی که می تواند به گسترش فضای خود را خوب است. یکی از این گزینه از طریق قفسه بندی.

مقدار فضای قفسه بندی متفاوت البته اگر فضای اضافی است که هنوز هم فضای اضافی. اگر شما می توانید برخی از ساده قفسه بندی فضا کار می کند. اگر شما در یک آپارتمان و یا قادر به ناخن قفسه وجود دارد چند nailless گزینه های بیش از حد.

3. برای میز بدون قفسه وجود دارد Undershelf سبد

سازی مهم است اما وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می خواهید به نگه داشتن نزدیک است. شما می خواهید به برخی از آیتم های خود را روی میز و در آغوش رسیدن.

در حالی که شما می توانید با استفاده از کمک از زیر شلواری, زیر شلواری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ذخیره بزرگتر از همه چیز است. یا اگر میز خود را ندارد در این مورد خاص کمک خواهد کرد که در این سناریو. وارد undershelf سبد.

تا زمانی که میز کار خود را ساخته شده است به سبد اسلاید در, شما می توانید اضافی قفسه بندی است که جمع و جور و ناخوانده است. توصیه من به فلز تحت قفسه سبدهای به عنوان آنها در حال محکم.

تبلیغات

4. استفاده از کشو تقسیم به تقسیم منابع

بسته به آنچه که شما در حال کار بر روی و چگونه شما با استفاده از میز خود را زیر شلواری هستند فضای اضافی برای بیشتر از فقط فایل های. گاهی اوقات شما رو بانکها که در حال پرتاب در زیر شلواری و یا شاید دیگر شما با استفاده از ابزار برای کار.

بدون در نظر گرفتن داشتن کشو تقسیم یک راه برای نگه داشتن همه چیز سازمان یافته در یک مکان. حداقل از نظر موارد کوچکتر که شما می خواهید کردن میز کار خود را. پیشنهاد من برای یک کشو تقسیم به اصول آمازون با نام تجاری نسخه آن را به عنوان ارزان و متنوع و ساده است.

5. استفاده از چسب کلیپ برای نگه داشتن سیم های مرتب

بسته به ساختار خود این ایده می تواند کار را برای شما در ماندن سازمان یافته تر. چه binder clips باید انجام دهید این است که binder clips می تواند بسیار خوب در نگه داشتن سیم کردن میز کار خود را در فضا و خارج از دید.

از آنجا که بسیاری از دستگاه های این روز است که با استفاده از سیم یک میز می تواند به سرعت به هم ریخته و می تواند باعث استرس بی مورد به شما. Binder clips – به خصوص آنهایی که با اشکال و اندازه های مختلف – یک جایگزین خوب برای نگه داشتن انواع سیم و کابل خارج از دید.

6. استفاده از برچسب به نام مهم کابل

یکی دیگر از راه برای سازماندهی فضای اداری است که با برچسب زدن به آنها. برای کسانی که تعداد زیادی از تارهای قرار دادن طناب برچسب بر روی آنها می تواند کمک به حذف استرس در راه های مختلفی.

برای مثال اگر شما کسی است که با استفاده از تعداد زیادی از شاخه های برچسب سیستم می تواند اطمینان حاصل شود که شما می دانید آنچه به برق وصل است در زمان. همچنین کمک می کند تا در هنگام تعویض شمع از دیگر سوکت. اگر همه سیم و دو شاخه شبیه شما می تواند به جلو و یک اشتباه.

با برچسب زدن کابل شما در حال از بین بردن حدس و گمان و صرفه جویی در زمان با بیرون کشیدن اشتباه وصل است. برچسب آن را سریع و آسان به شناسایی است که.

7. باید افکار و ایده ها و یا وظایف است ؟ نقطه آنها را

رفتن بدون کاغذ ایده آل است اما نه هر کس مایل به نگاهی که جهش. برخی از افراد از جمله خود من لذت بردن از احساس نوشتن در یک نوت بوک به برخی از ظرفیت.

توصیه من این است که بهره وری برنامه ریز آن را به عنوان می تواند به عنوان یک برنامه ریز روزانه. نسبت به یک نوت بوک معمولی این فراهم می کند فضای خاص برای شما به نوشتن کردن آنچه شما می خواهید به انجام. در حالی که یک نوت بوک معمولی کار می کند بیش از حد می توانید آن را به هم ریخته بر خلاف این نوت بوک.

نوت بوک های ضروری قطعه به بهره وری به عنوان آن را سازماندهی افکار خود را. شبیه به هم ریخته میز اگر ذهن خود را پراکنده است آن را منحرف است.

8. می خواهید به حرکت همه چیز در اطراف ؟ سعی کنید کاستورهای

کاستورهای می تواند غیر معمول ابزار سازمانی در سطح, با این حال آنها بسیار خوب در یک وظیفه خاص. که کار بودن هنگامی که شما نیاز به حرکت میز کار خود را به هر دلیلی. من نیز در بر داشت بسیاری از راه اندازی شرکت ها با استفاده از این ترفند به عنوان به خوبی.

تبلیغات

این کاستورهای محکم هستند و در حال حرکت در اطراف یک میز آسان است. این افزایش بهره وری از آنجا که شما صرف زمان کمتر سازماندهی مجدد دفتر خانه خود را به جای کار.

این ایده انجام شگفتی برای راه اندازی پس از کاستورهای را ساخته اند آن را آسان تر به حرکت میز با هم همکاری کردند. در حالی که ما هنوز در انزوا کاستورهای می توانید آن را آسان به حرکت میز کار خود را برای جلوگیری از حواس او را پرت. شاید شما در نزدیکی یک پنجره که در آن خورشید در چشمان تو می شود. حرکت میز کار خود را به یک مکان بهتر است یک راه حل و آن را بسیار ساده تر زمانی که روی میز است که بر روی چهار چرخ.

9. نیاز به یک نقطه تعیین شده برای موارد ؟ یک پد فرود

وجود دارد برخی از انعطاف پذیری با استفاده از این مورد به عنوان وجود دارد بسیاری از راه هایی برای ایجاد “یک پد فرود”. چه اساسا این بدین معنی است که یک محل بر روی میز خود را که در آن همه چیز مجاز می شود بر روی میز کار خود را.

این نقطه کوچک است, اما چگونه شما آن را به شما است. شما می توانید اختصاص میز سینی به این نقطه و یا شما می توانید با استفاده از اردک نوار به علامت نقطه در بالای میز کار خود را.

با داشتن یک نقطه اختصاص داده شده به محل مورد و با داشتن این دستگاه بیش از شما به عنوان یک یادآوری برای حفظ فضای خود را تمیز. در حالی که تمیز کردن می کند شکستن جریان خود را اگر شما کسی است که با استفاده از چیزهایی که یک بار و قرار نیست آنها را دور شمع از مسائل می تواند تبدیل به مانع و مخل.

با داشتن یک نقطه خاص برای موارد بعد از آنها استفاده می شود شما می توانید به سرعت بازیابی آن موارد و یا قرار دادن آنها را در زمان کمی.

10. برخی از سبزی در افزایش بهره وری

در حالی که گیاهان باید باقی می ماند کردن میز کار خود را, آنها را افزایش بهره وری است. تحقیقات نشان داده است که داشتن یک کارخانه در محل کار باعث بهبود حافظه در میان چیزهای دیگر[1].

بزرگترین دلیل برای گیاهان است که آنها اضافه کردن رنگ بیشتر به دفتر جو بدون اینکه بیش از حد منحرف. زوج با برخی از مزایای دیگر گیاهان را در آن حس می کند به چیزی کوچک و آسان به مراقبت از. پیشنهاد من این است که این گیاهان شاداب همراه با سایر برگ های سبز گیاه.

11. یک جور فضای ذخیره سازی بر روی میز کار خود را

من ذکر های مختلف تکرار از این طریق یک پد فرود و یا حتی یک drawer divider. که گفت: یک میز سازمان است که فشرده تر از یک تقسیم کننده کشو و یک جای خوب برای ذخیره آیتم های کوچکتر مانند لوازم اداری – در حالی که صرفه جویی در پد فرود برای موارد بزرگتر.

اصول آمازون جامد گزینه برای میز سازمان پس از آنها ارزان هستند و جایگزین مناسبی برای روش های مذکور.

12. یک عکس را به شما یادآوری چرا شما کار

در 80s, مردم فکر, کمتر شخصی شما سازنده تر شما می شود. که, اما, نیست, حقیقت همانطور که در تصاویر نشان دهنده ما هستند و نقش قابل توجهی در چگونه به خوبی شما کار می کنند [2].

یک تصویر به اندازه کافی باید تا زمانی که شما آن را معنی دار به شما. دلیل این کار این است که تصاویر فراخوانی احساسات و هنگامی که شما یک تصویر شما یادآوری چرا شما کار می کنند به این معنی که شما در حال کار برای یک هدف. به عبارت دیگر یک تصویر می تواند به شما یادآوری از اهداف خود را و به شما جهت. تمام آنچه که مهم بعد از آن است آن را در یک عکس زیبا قاب. در اینجا برخی از ارزان و جذاب گزینه های.

تبلیغات

13. ماندن هیدراته با نزدیکی بطری آب

ماندن هیدراته ضروری است از آنجا که بدن ما نیاز به آب برای زنده ماندن. محققان همچنین دریافتند که نوشیدن آب شما خود را تقویت عملکرد ذهنی و همچنین [3].

در همان زمان کم آبی بدن می تواند منجر به خستگی و کمتر انجام می شود. بنابراین نوشیدن ، یک راه برای کمک به با است که به سرمایه گذاری در یک بطری آب با نشانگر زمان و نگه داشتن آن در اطراف میز کار خود را.

نشانگر را بر روی بطری نشان می دهد چه مقدار آب شما باید تا به حال در نقاط مختلف در طول روز است. دیگر وجود دارد پیچیده تر از آب بطری که انجام همان چیزی, اما این یکی از گزینه های ارزان تر.

14. 60 دقیقه تایمر برای تمرین موثر بهره وری هک

مشترک بهره وری هک تکنیک Pomodoro. این یک روش که در آن شما صرف 20 دقیقه با تمرکز بر روی یک کار و سپس با صرف 20 دقیقه در چیز دیگری است. آن را موثر در بهره وری روش هر چند من اغلب پیدا کردن 20 دقیقه به نه بود به اندازه کافی در طول وظایف خاص.

به درستی استفاده از این روش, شما می خواهید یک تایمر آشپزخانه به جای استفاده از تلفن خود را. در حالی که گوشی خود را می کند همان چیزی که می توان آن را منحرف. با داشتن Zyyini تایمر آشپزخانه شما می توانید تنظیم آن را به 60 دقیقه در صورت نیاز باشد.

15. Accessorize و قفسه بندی با Pegboards

در حالی که برخی قوی و محکم قفسه یک گزینه قابل دوام است, شما ممکن است پیدا کردن pegboards به یک گزینه بهتر است. به خصوص اگر شما کسی که می خواهد برای اضافه کردن استعداد بیشتری برای محیط زیست خود را.

Pegboards بسیار آسان است برای قرار دادن هر چند نیاز به هزینه های اضافی از آنجا که شما نیاز به قلاب و فوق العاده سطل بیش از حد. این پورد هر چند ارزان است و ارائه می دهد یک اندازه قابل احترام برای قیمت.

Pegboards خدمت به عنوان یک مطلب قابل تنظیم قفسه بندی واحد. این قابل تنظیم از آنجا که شما می توانید آن را به عنوان به خوبی و آن را پاپ بیشتر در مقایسه با انباشته اقلام در قفسه. البته این نیز آزاد کردن فضا بر روی میز خود را هر چند به طور قابل توجهی بیش از آنچه یک قفسه می توانید انجام دهید اگر شما در مورد هوشمند است که فضای بیش از حد.

16. برگ ریزان برخی از نور قابل تنظیم با یک لامپ

نور مناسب برای دیدن آنچه که شما انجام می دهند را حس می کند. تنها اشکال این است که با داشتن یک چراغ رومیزی طول می کشد تا فضا و اغلب می توان ناخوانده بیش از حد. به نگه دارید تا با سیاست داشتن یک میز تمیز پیشنهاد من این است که یک طبقه قابل تنظیم لامپ.

آنها در بالاتر قیمت گذاری نقطه به طور کلی اما این گزینه ای است که به خوبی به ارزش سرمایه گذاری. علاوه بر این واقعیت است که شما می توانید تنظیم روشنایی خوب است برای چگونه شما در حال کار به عنوان به خوبی. بیشتر به شما قادر به تنظیم و سفارشی کردن بیشتر از سود یک مورد می تواند به ارمغان بیاورد.

17. باید یادآوری با تابلوهای اعلانات

در حالی که این فراهم می کند مزایای همان دو قفسه و pegboards یک تخته بولتن است که هنوز هم یک سرمایه گذاری عاقلانه است. آنها جایگزین های ارزان تر به قفسه ها و pegboards در حالی که ارائه عملکرد مشابه.

تبلیغات

و حتی اگر شما فراموش کرده اند قفسه و یا پورد یک بولتن هیئت مدیره می تواند در خدمت به عنوان یادآوری برای کارهای روزانه و یا یک منبع انگیزه است. شبیه به تخته چشم انداز این را می توان مجموعه ای از تصاویر و نقل قول به شما هیجان زده و با انگیزه است.

18. راحتی را با یک صندلی اداری

یکی از گران ترین اقلام در این فهرست دلیل خوب است. یک صندلی همه چیز است اگر شما کسی است که با این نسخهها کار در یک میز. اگر شما در حال رفتن ارزان روی صندلی شما از دست دادن مقدار زیادی در راحتی و بهره وری. اگر شما راحت نیست به این معنی که بدن شما را جریحه دار است و اگر بدن شما صدمه زدن به درد خواهد شما منحرف کردن اذهان از کار.

در حالی که نشستن در یک صندلی برای چند ساعت در حال رفتن به تحت تاثیر قرار هر کسی که شما هنوز هم می خواهید به راحتی در ذهن است. و این به معنای راحت بودن پرداخت حداقل چند صد دلار برای یک صندلی خوب که به گذشته شما برای سال آمده است.

پیشنهاد من این است که یکی از Realspace صندلی. آنها ارزان تر برای پایان دادن به بالا ارزش صندلی و ارائه راحتی بزرگ است.

19. هدفون برای جلوگیری از سر و صدا و حواس او را پرت

حتی زمانی که مشغول به کار در یک دفتر خانه وجود دارد برای تلفن های موبایل است که می تواند منحرف شود. این چیزها می تواند خود را شکستن غلظت و حرکت اگر شما در فکر و تمرکز.

یک راه برای کاهش این حواس او را پرت است که با گرفتن برخی از هدفون. در حالت ایده آل آن است که لغو کردن صداهای پس آنها را صدا خفه کن شنوایی خود را و در نتیجه شانس گرفتن پریشان. من می خواهم توصیه سونی MDRZX110NC سر و صدا لغو هدفون.

همچنین فقط به خاطر اینکه شما باید هدفون معنا نیست که شما باید برای گوش دادن به موسیقی است. در واقع بهتر است اگر شما نمی گوش دادن به موسیقی در همه. با توجه به Daniel Levitin, گوش دادن به موسیقی کمک نمی کند در حالی که استفاده از هدفون به عنوان خواهد شد.[4]

20. اضافه کردن یک کمی شخصیت با یک پد موس

هر کس می داند که رنگ دارای یک تاثیر روانی در هر دو خلق و خوی ما و بهره وری. در حالی که هر مورد ذکر شده تا کنون است, سفارشی سازی اجازه دهید فراموش نکنید در مورد ماوس پد.

موش روی چوب نیست بهترین. شما می توانید ابتدا چوب و گاهی اوقات حرکت ماوس می تواند درد با توجه به سطح. یک mousepad باعث می شود آن را نرم و صاف می کند و آسیب میز.

اما شما می توانید یک قدم دورتر با ساخت mousepad قابل تنظیم است. شما می توانید آن را به یک رنگ از انتخاب شما و یا آن را می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک اضافی تصویر, افزایش انگیزه خود را خدمت به عنوان یک یادآوری به عنوان به خوبی.

خط پایین

با بیشتر افراد مشغول به کار در خارج از خانه های خود سازمان و بهره وری ها جنبه های کلیدی. با منابع مختلف هک و منابع ارائه شده شما می توانید مطمئن شوید که شما باید تمیز و حرفه ای فضا برای دریافت کار انجام می شود.

عکس های اعتباری: دومنیکو Loia از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de