مارپیچ صف خارج مشروب مغازه در Mysuru

  • خشک الکلی-عاشقان سر به سمت فروشگاه شراب در سپیده دم
  • اجتماعی فاصله می رود برای یک بازی شیر یا خط به جمعیت حاضر به پا خط

میسور/Mysuru: پس از سهمیه بندی خود را گیره برای 41 روز مردم دیده می شد اندود شده تا در خارج از مشروب مغازه در Mysuru این صبح است. به عنوان مشروب فروشگاه های باز در سراسر شهرستان — با کاهش مستند محدودیت در فاز سوم— مشروبات الکلی-دوستداران طلیعه سرگیری مشروب فروش در یک روحیه مد.

در برخی از مکان های, مردم صف خارج فروشگاه ها مشروب از 5 هستم. مشروب رسانه ها بسته شده بود در این دولت از دریا. 25 پس این مستند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. حتی قبل از اینکه کرکره بالا رفت و مردم فشار می آوردند فروشگاه در مکان های مختلف ساخته شده و هیچ راز خود را جشن خلق و خوی.

با توجه به دستور دولت مشروب فروشگاه در حال حاضر به باز باقی می ماند در نارنجی, سبز و قرمز مناطق (محرومیت مهار مناطق) و فقط در مستقل مغازه ها مانند فروشگاه شراب و MSIL رسانه های مجاز به کار گیرند تا 7 بعد از ظهر و پس از آن مردم می توانند گام های غیر ضروری کالا است.

فروشگاه ها نیز خواسته شده است برای اطمینان از مشتریان خود عمل اجتماعی فاصله و حفظ فاصله 2 متر بین هر یک از دیگر. عکس ها و ویدئوها از مردم هجوم آوردند به الکل فروشگاه ها و صف بندی در خارج از مغازه ها از ساعت اندکی از صبح شده جاری شدن سیل در رسانه های اجتماعی. شهروندان ارسال شده جوک های خنده دار و الگوهای رفتاری به عنوان تصاویری از صف خارج مشروب مغازه ها. چندین کاربر را نیز به اشتراک گذاشته شده فیلم عکاسی به تصویر کشیدن این سناریو.

در بسیاری از مناطق مردم به نظر می رسد فراموش کرده اند همه چیز در مورد اجتماعی فاصله و خطرات ناشی از جمع آوری در یک محل عمومی. در یک مشروب خروجی در Siddalingapura پلیس تا به حال به توسل به خفیف lathi-اتهام به عنوان افراد حاضر به دنبال اجتماعی فاصله هنجارها و دیده می شد ایستاده بسیار نزدیک به یکدیگر در صف های طولانی.

پلیس از جمله پلیس راهنمایی و رانندگی شد و به سختی دیده می شود در سیگنال و بازرسی پس از مستند برداشته شد امروز در عدم مهار مناطق و به جای آنها در بر داشت در خارج از 182 فروشگاه شراب و 35 MSIL رسانه های مدیریت جمعیت است.

حداقل 150 تا 200 نفر بودند در مقابل هر یک فروشگاه که در آن جعبه کشیده شد مردم برای ایستادن. در یک خروجی در D. Devaraj Urs جاده بیش از 200 نفر از مردم ایستاده در یک مارپیچ صف برای خرید مشروب. وضعیت مشابه بود شاهد در Chamaraja دو جاده در چند مشروب رسانه ها.

ترس است که سهام ممکن است بیش از, مردم عجله برای خرید مشروب. مقامات گفت که وجود دارد به اندازه کافی سهام. صف بودند که در رسانه ها در Vontikoppal, K. T. خیابان – برخی از زنان یافت شد ایستاده در صف در اینجا حلقه اتصال جاده, H. D. Deve Gowda دایره نزدیک Alanahalli ایستگاه پلیس Bannur جاده تقاطع APMC Bandipalya اتصال و در KRS جاده ها است.

در ضمن در یک خروجی در بنگلور-Nilgiri جاده پلیس مجبور شد برای تعطیل کردن یک مشروب فروشگاه با توجه به ازدحام بیش از حد. جمعیت گرد آمده در اعداد بزرگ و حاضر به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. هر چند جعبه کشیده شده بود در مقابل مغازه و پلیس مستقر شدند به نگه داشتن یک برگه آن را کمک نمی کند. در نهایت صاحب مغازه سیم کرکره و حاضر به باز کردن تا زمانی که و مگر اینکه مشتریان پایبند به هنجارهای. مغازه باز شد تنها پس از آنها پنجه خط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر