محرومیت Nanjangud, اموال, ثبت رزومه در منطقه

میسور/Mysuru: ثبت املاک در منطقه بود که متوقف در زیر ثبت دفاتر با توجه به سراسر کشور COVID-19 مستنداست از سر گرفته و از روز گذشته (مارس 4) در سراسر منطقه به جز ننجنگود که اعلام شده است به عنوان رمان Coronavirus کانون.

ثبت نام از خواص ازدواج و مانند دیگر مرتبط با این نسخهها کار از سر گرفته و در تمام پنج Sub-ثبت دفاتر در شهر — Mysuru شرق (دکتر Rajkumar جاده) Mysuru غرب (نزدیک Vijayanagar مخزن آب), Mysuru شمالی (مینی Vidhana Soudha), Mysuru جنوبی (Ramakrishnanagar) و MUDA دفتر — و در هشت دیگر دفاتر در منطقه — T. Narasipur, Bannur, K. R. ناگار Mirle, Periyapatna, Bettadapura, Hunsur و H. D. Kote. اما زیر ثبت در ننجنگود است و در عین حال به دوباره باز به عنوان taluk اعلام شده است COVID-19 کانون. تمام ادارات تابع از 9 صبح تا 6.30 بعد از ظهر در تمام روز کار می کند.

ورود تصویب اجباری

با توجه به این مستند آن است که اجباری برای اموال فروشندگان و یا خریداران برای به دست آوردن ورود به تصویب در پیش ارسال اطلاعات شخصی مانند نام و آدرس محل سکونت شماره تلفن همراه و Aadhaar شماره کارت از طریق e-mail به مربوطه زیر ثبت دفتر. همچنین کسانی که ثبت نام کرده اند باید خود را دریافت کنید و ثبت نام انجام شود تنها در تاریخ اختصاص داده.

آن اجباری است برای خریداران و فروشندگان و امضای شاهدان به پوشیدن صورت-ماسک در حالی که از ورود به اتاق. علاوه بر همه وارد خواهد شد که به انجام حرارتی غربالگری و کسانی که داشتن COVID-19 علائم محروم خواهد شد ورود. کسانی که زندگی در مهار مناطق خیلی محروم از ورود به دفتر.

آن اجباری است برای اطمینان اجتماعی فاصله در دفاتر و فقط آن دسته از افراد که نام خود را در ورود تصویب خواهد شد و اجازه داد داخل. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دریافت خواهد شد تنها در صورتی K-2 challan با موفقیت پذیرفته شده توسط نرم افزار.

تا آنجا که EC (مانع گواهی) و CC نگران است تنها برنامه های کاربردی آنلاین پذیرفته شده است.

در اولین روز از سر گیری در دوشنبه تمام پنج دفتر در شهرستان شاهد تنها چند ثبت املاک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de