• دیروز کل فروش تورهای تومان. 45 کرور به خزانه دولت
  • در Mysuru, 1,51,110 لیتر IML, 40,494 لیتر آبجو به فروش می رسد در یک روز

بنگلور Mysuru: از امروز (5 مه) مصرف کنندگان را مجبور به پرداختن بیشتر به مشروب. بخش غیر مستقیم گفته است که با توجه به بودجه پیشنهاد قیمت هند ساخته شده مشروب (IML) خواهد بود 6 درصد افزایش یافته و از روز شنبه.

“این مستند شده است در محل برای بیش از یک ماه است. دیروز مغازه داران به فروش سهام. از امروز آنها را به یک منبع تازه مشروب با یک تجدید نظر در قیمت…. بودجه دولت برای سال مالی جاری تا به حال پیشنهاد شده 6 درصد افزایش در قیمت IML. قیمت آبجو بدون تغییر باقی خواهد ماند” یک مقام گفت.

بودجه دولت برای سال مالی 2020-21 پیشنهاد برای افزایش مالیات اضافی وظیفه (AED) با 6 درصد در هر صورت فله لیتر یا 9 لیتر از مارک های مختلف. “پیشنهاد می کنم برای افزایش نرخ AED 6 درصد در هر صورت فله لیتر IML در سراسر 18 اسلب” Yediyurappa گفته بود در حالی که ارائه بودجه دولت برای متعاقب آن مالی در مجلس است. نرخ نمی شد اجرا تا کنون اما اجرا شده از امروز.

6 درصد افزایش در AED هزینه خواهد شد ارزان ترین مشروب نام تجاری توسط Rs. 9 بیشتر در هر کارتن 12 بطری و پرهزينه ترين برندها توسط Rs. 202 در هر کارتن جعبه. مالیات غیر مستقیم کمیسر در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت که روز گذشته 3.9 لاخ لیتر آبجو و 8.5 لاخ لیتر IML فروخته شد, تولید, تومان. 45 کرور درآمد. در Mysuru, 1,51,110 لیتر IML فروخته شد دیروز و 40,494 لیتر آبجو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de