سانتی تومان. از 1610 کرور تقویت کننده برای احیای تضعیف اقتصاد دولتی

وظیفه مالیات غیر مستقیم در همه علامت های تجاری از مشروب پیاده توسط 17 درصد

بنگلور: در تلاش برای احیای تضعیف اقتصاد این دولت بود که در پریشانی با توجه به شروع COVID-19 مستند, Karnataka وزیر B. S. Yediyurappa اعلام کرد یک بسته امداد به ارزش بیش از Rs. از 1610 کرور. او خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی از Vidhana Soudha در بنگالور این صبح است.

به ویژه دولت پیاده اضافی وظیفه مالیات غیر مستقیم در همه علامت های تجاری از مشروب با 11 درصد در علاوه بر این به 6 درصد که اعلام شد در بودجه. با امروز افزایش یافت و در کل افزایش در مالیات غیر مستقیم از وظیفه در مشروب می ایستد در یک شیب 17 درصد است.

پول از مشروب فروش شده است یکی از بزرگترین درآمد ژنراتور برای کارناتاکا کمک کرده است که صندوق توسعه برنامه ها در دولت است. دولت امیدوار است به چنگک جمع کردن در های اضافی تومان. 3,500 کرور روپیه به تومان. 5,000 کرور از مشروب فروش از متوسط سالانه مالی هدف از Rs. 20,000 کرور روپیه به تومان. 23,000 کرور.

CM گفت که با توجه به شروع COVID-19 و در نتیجه سرکوب در سراسر کشور مستند, مردم در همه بخش ها در جامعه تا به حال برای تحمل و قدرت یک زمان دشوار از جمله کشاورزان و کارگران و صنعتگران بخش خدمات و دیگران.

در تلاش برای افزایش اعتماد به نفس طبقه کارگر و کشاورزان Yediyurappa گفت که دولت را جبران کشاورزان که تا به حال رشد گل با تومان. 25,000 در هر هکتار و حواله های اضافی تومان. 3000 به کارگران ساختمانی از طریق مستقیم به نفع انتقال (DBT).

در حالی که امیدوار به اعلام یک جداگانه بسته امداد برای کشاورزان که تا به حال متحمل ضرر و زیان با توجه به رشد سبزیجات CM همچنین اعلام کرد کمک های مالی از Rs. 5,000 هر یک به بیش از 2,30,000 آرایشگران و 60,000 washermen هر دو در مناطق شهری و روستایی.

او همچنین اعلام کرد یک بار کمک های مالی از Rs. 5,000 هر یک به بیش از 7,75,000 تاکسی و خودرو رانندگان است. بیان کرد که این مستند آورده بدبختی برای بافندگان که در حال حاضر رنج می برند با توجه به سرعت پایین از واحدهای خود را, او گفت که این تصمیم گرفته شد به چشم پوشیدن تومان. 109 کرور وام availed از موسسات مالی مختلف.

CM اعلام کرد غرامت نقدی از Rs. 2000 به هر یک از بافندگان در دولت و بودجه منتقل خواهد از طریق DBT. بیش از 54,000 بافندگان را بهره مندی از طرح “ویور Samman Yojana.”

جذاب کارگران ساختمانی به ترک دولت Yediyurappa گفت که دولت انتقال خواهد اضافی تومان. 3000 به هر یک از کارگران است. تسکین بسته شامل یک انگیزه به نفع مصرف کنندگان برق که تا به حال پرداخت صورتحساب خود را.

همچنین تصمیم گرفته شد که به وضع مالیات بهره برای تاخیر در پرداخت از مصرف کنندگان برق, او گفت:. ماهانه اتهام ثابت در قبوض برق از میکرو, شرکت های کوچک و متوسط خواهد شد چشم پوشی کردن برای دو ماه. صورتحساب برق برای تمامی مصرف کنندگان را نمی خواهد قطع شود تا ژوئن 6 اگر صورتحساب پرداخت نشده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر