اگر شما تا به حال بازی یک بازی کامپیوتر که دارای یک عنصر رقابتی شما احتمالا بازی در برابر یک فریبکار. این که آیا آن است که تک تیرانداز گلوله که احساس کمی بیش از حد دقیق فرد teleporting در اطراف نقشه و یا مخالف که فقط می داند به نحوی که زاویه شما در مورد به زیرچشمی نگاه کردن از در هر زمان تنها. برخی از محبوب ترین بازی های PC در حال حاضر مبارزه علیه متقلب در راه های جدید و جالب — فقط به عنوان خیانت می شود مشکل حتی بزرگتر.

توسعه دهندگان پشت Call of Duty: Warzone, PUBGو سرنوشت 2 اعلام کرده اند بزرگ هل برای پاسخ به تقلب در هفته های اخیر. داغترین بازی در حرکت یا کشش ناگهانی Valorantنیست حتی خارج نشده است و در حال حاضر یک مشکل است که نیاز به خطاب.

تقلب در بازی PC نیست یک پدیده جدید. هک بازی و نرم افزار تقلب شده است در اطراف تا زمانی که PC بازی وجود دارند. Aimbots به طور خودکار قفل بر روی مخالفان سر تا سری می تواند آتش و بلافاصله پس از پیروزی در نبرد. Wallhacks افشای همه بر روی یک نقشه به طوری متقلب دریافت یک مزیت بزرگ از دانستن زمانی که شما در مورد به فشار یک نقطه و یا به نوبه خود گوشه ای. حتی تاخیر در تعویض است که به طور عمده تحت تاثیر peer-to-peer بازی اجازه می دهد متقلب به لکنت در اطراف یک نقشه و تبدیل به بسیار دشوار است به آمار.

Aimbots و wallhacks شایع ترین اشکال در بورس آنلاین اجازه می دهد افرادی که جدید به یک بازی و یا به سادگی در پایین تر سطح مهارت برای به دست آوردن یک مزیت بسیار بزرگ بیش از دیگر بازیکنان است. برخی از بازی ها آشکار نوع که در آن بازیکن در حال پرواز در اطراف یک نقشه غیر ممکن است سرعت یا شلیک یک تفنگ سریع تر از هر کس دیگری. دیگران مانند wallhacks به مراتب کمتر آشکار و اغلب غیر قابل تشخیص در بازی برای هفته ها یا حتی ماه.

تاپیک ثابت موش و گربه بازی بین توسعه دهندگان و جوامع که به ایجاد و فروش مدها و بازی برای بازی. متقلب اغلب خرید ابزار است که عمل مانند نرم افزارهای مخرب نرم و تزریق یک بازی با تخصصی کد تغییر خواهد کرد که چگونه آن کار می کند. این ابزار شده اند به طور فزاینده ای پیچیده در سال های اخیر با تمام زیرزمینی در انجمن ها و جوامع اختصاص داده شده به حصول اطمینان از aimbots و wallhacks کشف نشده باقی می ماند برای هزینه اشتراک ماهیانه. یک PC Gamer تحقیقات در 2014 هشدار داد که برخی از این تقلب ارائه دهندگان می تواند میلیون ها دلار در هر سال و برخی از تقلب توسعه دهندگان در حال حاضر ادعا می کنند برای فروش ابزار تخصصی برای صدها هزار دلار در ماه است.

این موش و گربه بازی تشدید کرده است به تازگی در طول یک بیماری همه گیر است که به کمک بخار شکستن آن زمان همزمان کاربر ثبت چندین بار در هفته های اخیر. طوفان کامل از بیشتر مردم به دنبال به بازی بازی و پیدا کردن بازی مواجه شده است با عناوین جدید مانند ندای وظیفه: Warzone و Valorant, در کنار مقدار زیادی از موجود battle royale بازی. توسعه دهندگان در حال حاضر به دنبال به طور فزاینده ای منحصر به فرد و بحث راه برای جلوگیری از تقلب.

Infinity Ward است که مطابق مشکوک Call of Duty: Warzone متقلب در برابر هر یک از دیگر در یک نبرد مجازی که wallhacks و aimbots پیچیده تر هستند. بیش از 70,000 متقلب شده اند ممنوع و Infinity Ward می گوید این “تحمل صفر برای متقلب.” Respawn Entertainment سازنده Apex افسانهنیز تلاش شده است با متقلب و هکرها به تازگی. پس از ممنوعیت بیش از 350,000 متقلب از یک سال پیش هکرها نمیفهمد چگونه به دور زدن سخت افزار ID ممنوعیت از آسان ضد تقلب نرم افزار که Apex افسانهs با بهره گیری از.

PUBG است به همین ترتیب صرف سال تلاش برای پاسخ به متقلب. “سال گذشته ما زمان را صرف کار بر روی اقدامات مختلف برای جلوگیری از تقلب برنامه” توضیح می دهد که Taeseok Jang تهیه کننده اجرایی از PUBG PC. “بسیاری از این اقدامات متمرکز بر مسدود کردن تقلب برنامه توسعه دهندگان به آن را مشکل تر برای آنها را به ایجاد این بسیار سودآور بازی.” PUBG در حال حاضر بهبود کد آن برای محافظت در برابر دستکاری اما اذعان می کند که تقلب توسعه دهندگان همچنان به “اکسل در تطبیق با ما اقدامات است.” PUBG با بهره گیری از BattlEye خود اعتراف کرد “ضد تقلب, استاندارد طلا” که نبوده است به اندازه کافی برای مقابله با متقلب در بازی.

بازی های دیگر مانند سرپرستی و سرنوشت 2 نیز دیدن بازی های رقابتی سرند با متقلب. “تقلب در سرنوشت 2 است تا حدود 50 درصد از ماه ژانویه” بستری توسعه دهنده Bungie در یک پست وبلاگ پرداختن به این موضوع در ماه گذشته. Bungie به تازگی دوباره به راه افتادند رقابتی خود را Trials of Osiris حالت و متقلب را تبدیل به یک مسئله بزرگ بر روی کامپیوتر از سرنوشت 2 رفت رایگان به بازی در اطراف شش ماه پیش. بسیار شبیه به بازی های دیگر تحت تاثیر متقلب وجود دارد در حال رشد جامعه خشم بیش از سرنوشت 2‘s فریبکار مشکل با توسعه دهندگان به کندی پاسخ می دهند. من بازی سرنوشت 2 به مراتب بیش از حد و نه یک روز می رود و بدون توجه فریبکار در بازی. یک سرنوشت 2 فریبکار حتی گرفتار شدم با استفاده از wallhacks زندگی می کنند در یک جریان به تازگی و به سرعت ممنوع است.

بلیزارد شروع به تشخیص Xion و پنتاگون aimbot ابزار برای سرپرستی حدود شش ماه پیش و وعده داده شده “عمده چیزهایی که در آینده دو تکه رفتن به آدرس ضد تقلب” در ژانویه. برخی از اعضای جامعه باید حتی تبدیل به مجازی کلانترها به پلیس گشت. “به سرپرستی اداره پلیس” ارتشاح خیانت شبکه برای پیدا کردن آخرین ارسال ها به آنها را تعطیل. این یک سرگرمی برای کسانی که درگیر و بخشی از نبرد مداوم برای جلوگیری از تقلب.

به عنوان بسیاری از این بازی ها بازی رایگان بازی, توسعه دهندگان نیز باید به تعادل توانایی برای متقلب به سادگی یک حساب جدید ایجاد کنید اگر آنها ممنوع است. که به طور فزاینده ای دشوار برای محبوب battle royale بازی ها هستند که به عمد طراحی شده به آن را سریع و آسان به پرش مستقیم به یک بازی با یک حساب کاربری جدید.

حتی بازی های PC که هنوز پر رونق پس از تقریبا یک دهه ایمنی نمی از یک موج هکر توجه است. شیر نیز مبارزه با یک افزایش بزرگ در متقلب در Counter-Strike: Global Offensive پس از بازی رفت رایگان به بازی بیش از یک سال پیش. شیر مانند بسیاری دیگر سرمایه گذاری به شدت در ضد تقلب, تلاش, با استفاده از خودکار آن شیر ضد تقلب (VAC) سیستم برای تشخیص بازی های نصب شده بر روی کامپیوتر. شیر همچنین ایجاد روش های دیگر برای مقابله با CS:GO بازی از جمله یک سیستم که در آن بازیکنان با تجربه می تواند در خدمت به عنوان مجازی منصفه به نظر مشکوک متقلب و تنظیم جامعه است.

“ما در نهایت متوجه شدم که همسرم به خودی خود یک هدف برای برخی از کاربران و رفتن آنها به بازگشت بدون توجه به چگونه بسیاری از حساب های ما ممنوع می گوید:” جان مک دونالد ارشد مهندس نرم افزار در شیر در بیانیه ای به آستانه. “شروع در 2019, CS:GO تبدیل به بخار با استفاده از اعتماد که اهرم یادگیری عمیق و همه از داده های بخار به انجام یک کار بهتر از شناسایی این احتمال است که یک حساب کاربری که قرار بود به تقلب حتی قبل از اینکه اولین بار است که حساب در تعامل با دیگر بازیکنان که آیا کسانی که حساب های free-to-play یا حق بیمه کاربران است. ما نورد بخار اعتماد به چندین همکاران و انتظار برای انجام یک کار گسترده و انتشار به تمام بخار همکاران بعد از این سال است.”

وجود دارد بحث راه های مقابله با هکرها ناشی بیش از حد. شورش جدید تیرانداز Valorantنیست حتی از بتا هنوز, و بازی در حال حاضر شده است. شورش ایجاد کرده است یک بحث ضد-تقلب موتور برای Valorantکه آن نیز به تازگی معرفی شده در لیگ از افسانه. آن را شامل یک هسته در سطح راننده که همیشه حتی زمانی که بازی در حال اجرا نیست. طرفداران مطرح و نگرانی از حفظ حریم خصوصی و امنیت و ضد شورش تا به حال به ارائه کنترل بیشتری روی نحوه آن پیشتاز ضد تقلب نرم افزار کار می کند. شما هم اکنون می توانید غیر فعال کردن نرم افزار, اما آن را به شما جلوگیری از پخش Valorant تا زمانی که شما راه اندازی مجدد.

مداوم نرم عقب و جلو بسیار شبیه به چگونه نرم افزارهای مخرب است که توسعه یافته برای رایانه های شخصی با بازی با استفاده از روشهای مداخله با بازی و تزریق خود را به حافظه است. در قلب PC gaming مسائل است که مایکروسافت در سیستم عامل ویندوز است. این پلت فرم است که اکثریت قریب به اتفاق PC بازی هستند اما باز بودن آن اجازه می دهد تا سری به توسعه این ابزار به راحتی. هیچ واحد یا واحد ضد تقلب سیستم است که می تواند رسیدگی به مشکلات در سراسر تنوع از بازی ها و بازی توسعه دهندگان مجبور به استفاده و یا ساخت سیستم های هستند که در اصل نرم افزار آنتی ویروس.

برخی از این سیستم ها مانند BattlEye اند حتی ناشی از مسائل با ویندوز 10 به روز رسانی و یا رهبری برنامه های دیگر به سقوط بر روی یک کامپیوتر. مایکروسافت مشغول به کار بود خود را در آن “TruePlay” ضد تقلب سیستم برای ویندوز 10, اما آن را محدود به جهانی برنامه ویندوز پلت فرم (UWP) است که بسیاری از توسعه دهندگان بازی نادیده گرفته اند. در اینجا چگونه مایکروسافت توصیف آن anti-cheat engine:

TruePlay فراهم می کند توسعه دهندگان با یک مجموعه جدید از ابزار برای مبارزه با تقلب در کامپیوتر خود بازی. یک بازی ثبت نام در TruePlay اجرا خواهد شد در یک محافظت می روند که کاهش یک کلاس از حملات مشترک. علاوه بر این, یک ویندوز سرویس نظارت بر جلسات بازی برای رفتارها و دستکاری است که مشترک در فریب دادن حالات. این داده ها جمع آوری خواهد شد و هشدار تولید خواهد شد تنها زمانی که رفتار تقلب به نظر می رسد اتفاق می افتد. برای اطمینان و محافظت از حریم خصوصی مشتری در حالی که جلوگیری از مثبت کاذب این داده ها تنها مشترک با توسعه دهندگان پس از پردازش تعیین کرده است خیانت است به احتمال زیاد رخ داده است.

پس از به طور خلاصه ظاهر شدن در تست نسخه های ویندوز 10, از آن زمان ناپدید شده است. ما خواسته مایکروسافت در مورد برنامه های خود را برای جلوگیری از تقلب در بازی PC, بازی های و این شرکت با ارائه این بیانیه به شرح زیر:

“با توجه به طبیعت باز از پلتفرم های PC, تقلب در بازی PC پیچیده و متنوع به چالش بکشد. کامپیوتر اکوسیستم متشکل از چند لایه مانند سخت افزار سیستم عامل 1 و نرم افزار 3rd حزب, خدمات, و بیشتر. با که گفت: ما متعهد به ارائه بهترین تجربه برای بازیکنان در حالی که در ادامه به اطمینان حاصل شود که ویندوز باز است حمایت از اکوسیستم متنوع سخت افزاری اکوسیستم روش های متعدد برای به دست آوردن و خدمات و حمایت های متعدد فن آوری و خدمات به تجزیه و تحلیل شناسایی و کاهش تقلب. ما همکاری نزدیک با صنعت پیشرو توسعه دهندگان بازی میان و ضد رشوه دادن/ضد تقلب, خدمات به ارائه قوی ترین پایان به پایان راه حل است.”

اکثریت قریب به اتفاق aimbots, wallhacks و بازی های دیگر به سادگی وجود ندارد بر روی کنسول مثل PS4, Xbox One و یا نینتندو سوئیچ. قفل-کردن طبیعت از این سیستم باعث می شود آن را بسیار مشکل تر برای هکرها برای به دست آوردن دسترسی و ساخت نرم افزار تقلب. کنسول های ایمنی نمی دیده ایم در گذشته با جنگ های مدرن 2, اما, مدرن, کنسول نگه داشته اند بسیاری از متقلبان در خلیج.

تاپیک های زیادی در خطر است اگر این بازی PC نمی آدرس خیانت مسائل آنها رو به رو هستیم. PUBG به تدریج از دست دادن است بازیکنان فعال در ماه های اخیر و سرنوشت 2‘s PC بازیکن پایه به پشت Xbox One و PS4 پس از مصرف بیش از دو کنسول در سال گذشته است. افت بازیکن اعداد به معنای درآمد کمتر برای توسعه دهندگان که به تصویب رسید, رایگان-به-بازی بازی های مدل و هیچ کس می خواهد به تماشای بازیکنان حرفه ای در حرکت یا کشش ناگهانی چهره فریبکار در همه زمان ها.

شورش را پیچیده رویکرد ضد تقلب نیست اولین از نوع خود است, اما آن را نشانه ای از جایی که بازی های PC نیاز به سر. توسعه دهندگان بازی آهسته بوده است به پاسخ دادن به تقلب و اغلب شرکت های حاضر به جزئیات آنچه آنها انجام می دهند در همه به خاطر ترس از ارائه هکرها یک سر بالا. اگر یک توسعه دهنده نشان می دهد آینده پچ را از آدرس فریب داد, پس از آن تقلب سازندگان به سادگی توصیه به مشترکان خود را برای متوقف کردن با استفاده از نرم افزار تا زمانی که آنها می توانند با مهندسی معکوس تغییرات و تضمین آنها کشف نشده باقی می ماند.

شورش نیز با استفاده از اشکال فضل برنامه های پاداش محققان امنیتی برای پیدا کردن آسیب پذیری در شرکت ضد تقلب موتور. این Valorant توسعه افزایش یافته است و این تا 100.000 دلار برای نقص که تضعیف حریم خصوصی و امنیت خود را پیشتاز ضد تقلب و نرم افزار.

Valorant است که هنوز در فاز بتا بسته, اما از آن خواهد شد به عنوان به سازمان دیده بان برای دیدن اگر ترکیب تهاجمی البته بحث برانگیز ضد تقلب سیستم و امنیت نعمت های خود کمک می کند تا نگه داشتن متقلب دور. همه توسعه دهندگان بازی در حال جستجو برای یک راه حل به همان مشکلی که در حال رشد بزرگتر در هر ماه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de