میسور/Mysuru: در یک حرکت اصیل, Dr. N. Chandrashekar از Aadithya Adhikari بیمارستان Gokulam اهدا تومان. 1 کرور به PM مراقبت صندوق خود را به علامت دختر دکتر Archana C. رائو امروز تولد. او همچنین اهدا تومان. 1 لاخ به وزیر ارشد صندوق امداد.

این چک شد و تحویل به Mysuru معاون کمیسر Abhiram G. Sankar در Makkala Koota Swayam Seva Samsthe در شهر بود ، دکتر Chandrashekar همسرش, Rani Chandrashekar و دختر دکتر Archana شد و در حال حاضر همراه با Krishnaraja MLA S. A. Ramdas و دکتر Gururaj, Ashakirana بیمارستان مؤسس و متولی.

آن را ممکن است به یاد می آورد در اینجا است که سال گذشته دکتر Chandrashekar بود اهدا تومان. 1 کرور به سمت ارتش توانبخشی و رفاه صندوق و چک تحویل داده شد به وزیر دفاع Nirmala Sitharaman که تا به حال بازدید Mysuru در مارس گذشته است.

دکتر Chandrashekar همسرش, Rani Chandrashekar و دختر, Archana C رائو.

صحبت پس از توزیع بیش از چک دکتر Chandrashekar گفت که پول به دست آمده از جامعه بود و او از دادن آن به جامعه است. “اهدای ساخته شده بود به ساعت مراقبت و سانتی صندوق امداد به عنوان سهم ما برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. بیشتر و بیشتر مردم می آیند باید رو به جلو برای اهدای کمک مالی برای این مبارزه مشترک با” او گفت:.

دکتر Archana رائو گفت که بهترین تولد به عنوان پدر او اهدا کرده است پول به علت ملت است. “سال گذشته بیش از حد Rs. 1 کرور اهدا شد به ارتش توانبخشی و صندوق رفاه در روز تولد من بود و آن را یک رویداد به یاد ماندنی,” او گفت:.

پذیرش چک, DC Abhiram Sankar گفت که دکتر Chandrashekar همیشه کمک برای رفاه جامعه است. ترتیبات ساخته خواهد شد برای انتقال پول به وجوه مربوطه ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de