نمایشگاه مسئول رفتار DC می گوید Mysureans

میسور/Mysuru: تعداد COVID-19 موارد مثبت در حال افزایش است هر روز و مرگ و میر. خوشبختانه Mysuru است که به آرامی و به طور پیوسته بیرون آمدن از منطقه قرمز تنها با تعداد انگشت شماری مثبت بیماران بستری در تعیین بیمارستان.

دانشمندان به نظر می رسد به این باور است که این بیماری همه گیر خواهد شد و انتقام ویران کردن بیشتر. این است که چرا دولت باید ممنوع جنبش مردم است. در حال حاضر که برخی از محدودیت ها برداشته شده است, مردم نیاز به مسئول بیشتر و دیدن به آن است که این ویروس گسترش شاخکهای خود.

Mysuru معاون کمیسر Abhiram G. Sankar صورت پشت منطقه را مبارزه با این بیماری همه گیر است و یک کلمه از احتیاط. “بنابراین بسیاری از محدودیت ها شده اند و آرام است. ما نیاز به مسئول و جلوگیری از حرکات غیر ضروری و اطلاعات تماس. در غیر این صورت وجود خواهد دوباره یک مستند” او هشدار داد.

“اکثر مردم به طور داوطلبانه پس از محدودیت وجود دارد اما برخی هستند که آماده فداکاری نیاز برای مقابله با این بیماری همه گیر” DC گفت: اشتراک گذاری افکار خود را با خبرنگاران در یک رویداد برگزار می شود صبح امروز در Makkala Koota Swayam Seva Samsthe در شهرستان.

“بدون شک وجود دارد که با اجرای این مستند در زمان این ویروس گسترش محدود بوده است. آن را به ما داده است به اندازه کافی زمان برای آماده سازی حاوی ویروس و تا سطح شیب دار سلامت زیرساخت ها است. در حال حاضر وجود دارد حرکت در زمانی که ما باید صفر ظهور موارد مثبت. در آینده نزدیک بسیاری از مردم خواهد آمد به این منطقه از کشورهای دیگر و حتی خارج از کشور. ما نیاز به سازمان دیده بان. مگر همکاری از مردم و دولت نمی تواند مسئولیت رسیدگی به همه چیز به تنهایی” DC گفت.

“این بسیار مهم است که ما دست به درستی در همه زمان ها و نیز گسترش آگاهی است. کروناویروس یک موضوع است که ما باید به آرامی است. جنگ علیه Coronavirus است و همه باید به دنبال دستورالعمل دولت و به دنبال اصول اساسی مانند حفظ بهداشت فردی و اجتناب از تماس و در همان زمان به اهمیت اجتماعی فاصله,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر