ترخیص کالا از گمرک سهام: میله, رستوران ها, باشگاه دوباره باز در شهرستان

میسور/Mysuru: از جان گذشته به خلاص شدن از شر سهام انباشت اشیاء بدست آمده با توجه به بیش از 40 روز lockdown پس Mar. 24 نیمه شب تا 4 ماه مه در کارناتاکا دولت دیروز مجاز بارها و بارها و باشگاه ها و رستوران ها و لژ در سراسر کشور نیز به فروش مشروب در قیمت های خرده فروشی از امروز تا مارس 17.

دولت هشدار داد بارها و باشگاه ها و کافه ها و رستوران ها که مجوز خود را می تواند لغو شود و در مورد آنها گرفتار شده بودند خدمت مشروب یا آبجو در محل خود را به مشتریان.

پس از سفارش, تمام بارها و رستوران ها در Mysuru افتتاح شد صبح امروز خود را به فروش سهام موجود از مشروب در MRP. سفارش شده است تبدیل بارها و بارها و باشگاه ها و رستوران ها و لژ در غیر COVID مناطق به طور موقت رسانه های خرده فروشی به فروش همه علامت های تجاری از هند ساخته شده خارجی مشروب (IMFL) و آبجو تا مارس 17 اما نه خدمت.

منظور این است که قابل اجرا به صورت مستقل CL-4 (باشگاه) CL-7 (هتل ها و لژ) و CL-9 (کافه ها و رستوران ها) رسانه. این رسانه ها نیز نیاز به انجام مجموعه ای از شرایط است که عمدتا شامل فروش تنها در بطری های مهر و موم شده نگهداری اجتماعی فاصله و فروش مشروب تنها در MRP.

این منظور نیز اجازه حمل مشروب سهام از این فروشگاه به CL-2 (MRP) رسانه های که قبلا مجاز به فروش مشروب از مارس 4. اما, میله, رستوران ها و باشگاه های محروم از گرداندن مراکز فساد تازه مشروب از دولتی کارناتاکا دولت نوشیدنی Corporation Ltd. در طول این دوره است.

اگر مشروب فروش شده اند و افزایش روز به روز از مغازه های خرده فروشی اجازه داده شد تا دوباره باز از مارس 4, سهام بزرگ باقی مانده unsold در آن زمان و یا سازمان ملل متحد-پاک بارها و باشگاه ها و میله, رستوران ها و هتل ها به آنها اجازه نداشتند دوباره باز با توجه به مستند تمدید تا مارس 17.

“با, بارها, باشگاه, بار و رستوران نیز به فروش مشروب, صف های طولانی در مغازه های خرده فروشی با توجه به تقاضا و اجتماعی فاصله را کاهش دهد به عنوان مشتریان قادر خواهد بود برای خرید نوشیدنی های مورد علاقه خود را در نزدیکترین میخانه باشگاه نوار و یا تسلیم” مقامات گفت. منظور خواهد شد و همچنین اجازه می دهد بارها و بارها باشگاه ها و هتل ها برای خلاص شدن از آبجو سهام که تنها شش ماه زندگی مفید است.

Mysuru مالیات غیر مستقیم معاون کمیسر Murali K. S. گفت: ‘ستاره میسور” این صبح است که وجود دارد در مجموع 300 CL-4 CL-7 و CL-9 مجوز مشروب سکه ای در رسانه های منطقه از جمله 138 در Mysuru شهرستان به تنهایی. “ما با تشکیل جوخه های موبایل به بازرسی محل و به خدمت اخطار لغو مجوز خود را اگر آنها در بر داشت در خدمت مشروب به مشتریان علاوه بر خرده فروشی,” او گفت:.

منظور کارگردانی بارها و باشگاه ها و میله و لژ اجازه می دهد تا تنها یک مشتری برای ورود به خود را در محل مربوطه در یک زمان و ترک به زودی پس از خرید مشروب در MRP. “آنها (pubs باشگاه ها و میله ها) همچنین باید اطمینان مشتریان ایستاده 1-2 پا از هم جدا در صف و پوشیدن ماسک. مشتریان مجاز به نوشیدن مشروب در محل خود,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر