میل به شادی و احساسات بشر جهانی است. به حدی که شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه برای شاد بودن با خود را در برخی از شکل یا فرم. اما نه هر کس می داند که چگونه برای رسیدن به این دولت است.

متاسفانه جامعه, کمک کنید با این سردرگمی است. ما شده اند مشروط به شریک شادی با اموال مادی.

این خط از تفکر است که اگر ما بیشتر چیزهایی که ما بیشتر خواهد بود برآورده شده است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از مردم صرف تمام طول زندگی خود را تعقیب خوشبختی تنها به سمت چپ احساس شکست زمانی که آنها نمی پیدا کردن نسخه خود را از مدینه فاضله است.

شادی چیزی است که شما پیدا کردن خارجی به خودتان. شما نمی خواهد به خرید لباس های جدید و یا خرید یک ماشین جدید و احساس می کنید مانند شما در حال زندگی در یک ابر برای ابدیت.

مطمئن شوید که شما ممکن است احساس کوتاه مدت ارضاء از خرید, اما این احساس پرنیان خوب نمی خواهد آخرین. مدت کوتاهی پس از آن شما خواهد بود به دنبال بهترین چیز بعدی برای پر کردن جای خالی.

هیچ قرص جادویی برای شادی. شادی این است که یک انتخاب است که شما را به. سعی کنید موارد زیر را به یاد بگیرند که چگونه برای شاد بودن با خودتان در هر روز است.

تبلیغات

1. تمرین تمرکز حواس

چگونه شما شروع روز خود را مهم است. اگر شما بی میلی رول از تخت قرار داده و در یک قوری قهوه و عجله کردن درب به کار می کنند, چگونه می توانم شما فکر می کنم روز خود را آشکار ؟

من در مورد شما نمی دانم, اما من احساسات تا پایان گرفتن بهترین من. اگر شما نمی استاد ذهن خود را استاد شما. این است که چرا من چنین مؤمن بزرگ در ایجاد توانمند سازی مراسم صبح.

هنگامی که شما را هم هر روز صبح به تغذیه روحی و روانی خود را دولت شما خودتان را برای موفقیت است. تفکر, مجله, ورزش, تلاوت تصدیق آب ، انجام آنچه در آن طول می کشد تا خود را به بالا پرنیان دولت است.

بله مراقبه بزرگ است اما آن را بزرگتر از آن است. شما می خواهید به تلاش برای زندگی بیشتر آگاهانه همه در اطراف. فکر می کنم از حضور ذهن به عنوان یک لحظه-به-لحظه آگاهی از یک تجربه بدون قضاوت[1].

تلاش می شود بیشتر در حال حاضر در هر لحظه از زندگی خود را. به جای عجله از یک چیز به بعد زمان را به مکث و لذت بردن از چیزهای کوچک.

2. ممنون

قدردانی یک راه زندگی است که با تمرکز بر دیدن خوب مهم نیست چقدر وخیم یکی از شرایط هستند. البته می توان آن را سخت به سپاسگزار هنگامی که شما در حال رفتن را از طریق زمان دشوار در زندگی است.

تبلیغات

همیشه وجود دارد یک پوشش نقره ای در هر مبارزه. شما فقط باید حاضر به دنبال آن است. هنگامی که شما اتخاذ یک نگرش قدردانی شما تغییر به حالت قدردانی. همه از ناگهانی وجود دارد هیچ جایی برای غم و اندوه به خاطر شما انتخاب عشق.

تحقیقات نشان می دهد که قدردانی است که به شدت در ارتباط با شادی بیشتر. قدردانی مردم کمک می کند تا بیشتر احساس احساسات مثبت و لذت بردن از تجربه های خوب و بهبود سلامت خود و مقابله با سختی[2].

اگر شما در حال حاضر نیست, من شما را تشویق به شروع یک مجله قدردانی. یک عمل ساده مثل این یکی طول می کشد تنها چند دقیقه در هر روز. این قدرت برای تغییر زندگی خود را. آنچه از شما سپاسگزار ،

3. پیدا کردن قبیله خود را

طبیعت ما موجودات اجتماعی. اتصال با یک دیگر به ما کمک می کند رشد به ویژه هنگامی که ما در مواجهه با شرایط دشوار.

تحقیقات نشان می دهد که افرادی که احساس می کنم بیشتر در ارتباط با دیگران باید در کاهش سطح اضطراب و افسردگی, عزت نفس بالاتر و بیشتر همدلی برای دیگران[3].

من نمی خواهد که من امروز بدون جامد قبیله ای از مردم که با من تماس تلفنی با خانواده. این قوم من هستند. اگر چه من دایره کوچک است من می دانم که این مردم همیشه پشت من بدون توجه به آنچه.

تبلیغات

شما را تبدیل به پنج نفر آنها را احاطه کرده. اگر شما می خواهید خوشحال و فرد موفق, شما نیاز به مطمئن شوید که شما دوستان باید دید همان شما.

در تلاش برای پیدا کردن افرادی که قدرت شما را به تبدیل شدن به یک نسخه بهتر از خودتان است. آنها را به طور طبیعی افزایش شادی خود را و به شما احساس خوبی در مورد خودتان.

4. اتصال به بدن شما هوش

که در آن مردم گیر است که آنها زندگی می کنند بیش از حد از زندگی خود را در سر خود را و قادر به اتصال با بدن خود هوش. بدن خود را در یک کشتی که به طور مداوم صحبت به شما.

هنگامی که شما لازم نیست به آن گوش شما را تا پایان از وارد شدن به مشکل. بدن تنگاتنگی متصل به روده. بیشتر است که شما رفتن به درون و توجه به بدن شما بیشتر به شما قادر به اتصال با شهود خود را.

این محل از خرد درونی است که شما به ارمغان می آورد به خانه خود را. در واقع هر سلول در بدن هوشمند است که با قلب اقدام مانند یک هادی برای فرآیندهای سلولی در حال وقوع در درون ما در هر لحظه[4].

وجود انواع مختلف روش های است که اجازه می دهد تا شما را به اتصال به بدن شما اطلاعاتی که آیا آن رقص و یوگا یا چی گونگ. هنگامی که شما اجازه می دهد خود را به رها کردن از سر خود و به قلب خود را, شما می آیند به درک که همه چیز شما همیشه نیاز است که در حال حاضر در داخل از شما.

تبلیغات

5. همین حالا زندگی را خیلی جدی

زندگی خیلی کوتاه است. اگر شما صرف تمام سوار نگران کننده و دردناک در مورد همه چیز شما خواهد شد بسیاری از لحظات زیبا. نه تنها این, اما آن را ایجاد بیماری در بدن است.

یک overemphasis بر جدیت در زندگی آشنایی خود را به یک راه باریک از درک ارزش وقت و توجه خود را[5].

در دوران کودکی ما را تشویق به بازی و رایگان. با این حال بسیاری از مردم از دست دادن این میل هنگامی که تبدیل شدن آنها به بزرگسالان است. اگر شما می تواند مربوط به این کار اجازه دهید از من بپرسید شما چیزی… چه اتفاقی می افتد اگر شما آهسته و زمان برای لذت بردن از زندگی بیشتر است ؟

شما نمی خواهید برای رسیدن به پایان زندگی خود را و آرزو می کنم که شما تا به حال خندید و با لبخند بیشتر. هیچ کس می خواهد به زندگی با تاسف.

دفعه بعد که شما در حال گرفتن به خودتان بیش از حد به طور جدی گام به عقب برگردید و از خودتان بپرسید: “آیا این وضعیت ارزش اینقدر نا امید؟” اگر نه در حرکت و بازگشت به لذت بردن از زندگی.

افکار نهایی

شما همیشه نمی توانید کنترل جهان خارجی. اما شما همیشه می توانید خود را کنترل داخلی جهان است. پیدا کردن راه های ساده برای شاد بودن با خودتان هر روز یک تعهد است. اما آن را به ارزش تلاش از آنجا که شما مستحق یک زندگی شاد.

راهنمایی های بیشتر در شاد بودن با خودتان

عکس های اعتباری: KAL تصاویری از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de