بهترین لپ تاپ شما می توانید خرید

The Dell XPS 13, Dell XPS 15, HP Elite Dragonfly, Surface Laptop 3, MacBook Pro, and Lenovo Yoga C740.

خوش آمدید به راهنمای ما به بهترین لپ تاپ های سال 2020 است. ما در یک جهان که در آن گوشی های هوشمند در حال حاضر قرص ها امری عادی و حتی ساعت های هوشمند هستند چیزی است که مردم بحث در مورد به طور منظم. اما در طول همه این پیشرفت فروتن لپ تاپ دارای استقامت — و دلیل خوب است. وقتی که می آید زمان برای کار اینکه که ویرایش عکس نوشتن بسیاری از ایمیل های آهنگسازی اسناد و مدارک و یا اقامت در تماس با همکاران و خانواده ما اینجا هستیم برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین لپ تاپ برای این کار است.

آن را سخت تر برای خرید یک لپ تاپ بد اما چه جدا بهترین لپ تاپ از لپ تاپ خوب این است که چگونه آنها تعادل قدرت و کارایی و قابلیت حمل و راحتی. بهترین لپ تاپ باید فوق العاده کیبورد و trackpad — پس از همه کسانی که دو تا از بزرگترین دلایل شما می خواهم را انتخاب کنید یک لپ تاپ بیش از گوشی های هوشمند و یا قرص. صفحه نمایش آن باید آسان بر روی چشم, روشن و به اندازه کافی تیز است که شما نمی پریشان لبه های ناهموار ممکن میکند و قابل مشاهده پیکسل. باید آن را به اندازه کافی قدرتمند برای بسیاری از هر چیزی کوتاه و فشرده ویرایش ویدئو و پیشرفته بازی. باید آن را آسان برای حمل در اطراف از محل به محل و باید آن را قادر به گذشته در تمام طول روز بدون نیاز به وصل.

به همین دلیل ما برای انتخاب بهترین لپ تاپ های سال 2020 است Dell XPS 13. این یک دستگاه است که فقط در مورد همه چیز حق است. در حالی که آن را قطعا یک دستگاه کامل وجود دارد هیچ نقص بزرگ. این یک انتخاب بزرگ برای بهره وری مرور و حتی نور بازی.

به نظر ما بهترین لپ تاپ برای کاربران مک است که مک بوک ایر (2020). اپل ثابت هوا را بزرگترین مشکل — صفحه کلید — و ارتقا به پردازنده های مدرن.

ما دیگر میدارد برای بهترین لپ تاپ های سال 2020 شامل Asus ROG Zephyrus G14, مک بوک Pro 16 و HP Elite سنجاقک. اتمام لیست کامل از بهترین لپ تاپ های زیر.


The Dell XPS 13

بهترین لپ تاپ شما می توانید خرید

اگر شما به دنبال یک لپ تاپ است که فقط در مورد همه چیز حق ما توصیه می کنیم دل آخرین XPS 13. این ویژگی در ساخت محکم 10th Gen Intel پردازنده های قدرتمند با گرافیک یکپارچه و تقریبا گودی-رایگان 16:10 پانل.

صفحه نمایش چیزی است که شما به احتمال زیاد متوجه اول. این یک 91.5 درصد صفحه نمایش به بدن نسبت با پایین گودی تنها 4.6 میلی متر است. شما می توانید پیکربندی XPS با 1920 x 1200 پیکسل یا 4K صفحه نمایش اما پایین تر با وضوح مدل باید کافی برای هر کسی که انجام کار خلاق است. آن ارائه می شود تا به 500 nits روشنایی (زیادی برای کار در یک اتاق روشن و یا حتی خارج از منزل) و دقیق رنگ های زنده. آن را نیز به شما به طور قابل توجهی بهتر عمر باتری در علاوه بر این به کاهش هزینه ها.

شما می توانید تعدادی از دیگر مشخصات; کنونی مدل پایه دارای یک پردازنده Core i5-1035G1 8GB RAM, 256GB SSD و یک 1920 x 1200, غیر-لمسی صفحه نمایش. (تاپیک گفته یک مدل با پردازنده Core i3 و RAM 4GB شناور در اطراف, اما آن را در حال حاضر ذکر شده در دل سایت. شما باید به جلوگیری از آن را اگر شما آن را ببینید.) ما توصیه می کنیم این مدل پایه برای هر کسی که فقط می خواهد به فهرست; اگر شما برنامه ریزی در بازی و یا کار خلاق آن را به ارزش به روز رسانی برای ذخیره سازی بیشتر و رم.

یخ دریاچه ویژگی های پردازنده جدید اینتل Iris به علاوه گرافیک یکپارچه که تحویل عملکرد استثنایی برای یکپارچه GPU. شما هنوز هم می خواهید یک کارت گرافیک گسسته به صورت جدی بازی اما شما باید بدون مشکل اجرا کرایه سبکتر مانند سرپرستی و موشک لیگ. در آن بازی آن ارائه عملکرد قابل مقایسه با برخی از پایین ردیف کارت های گرافیکی مانند Nvidia MX150 آمد که در نسخه های قدیمی تر از Razer Blade خفا.

وقتی که می آید به دیگر اصول XPS ضربان رقابت خود را در فقط در مورد هر راه. ما رو قابل قبول هفت ساعت عمر باتری و حتی سه ساعت نور بازی. (League of Legends شد قابل پخش برای حدود 85 درصد است). صفحه کلید و پد لمسی در میان بهترین در دسته خود را به عنوان به خوبی. و فقط در 2.8 پوند و 0.58 اینچ ضخامت آن را کاملا قابل حمل است.

بزرگترین دست کشیدن در برابر XPS 13 خود را محدود انتخاب پورت. فقط با دو صاعقه 3 پورت یک جک هدفون و اسلات کارت حافظه microSD آن را به مک بوک قلمرو (هر چند آن کشتی با USB-C به USB-یک دانگل). این 720p, وب کم نیز بسیار وحشتناک, اگر چه در دل دفاع از آن تا به حال به فشار چیزی به 2.25 mm گودی.

این نگرانی های مشروع است که درایو ممکن است برخی از کاربران به نگاه در جاهای دیگر. اما برای بسیاری از کاربران آنها را نمی توان به عنوان مهم به عنوان اصول: کیفیت ساخت و صفحه کلید و پد لمسی صفحه نمایش و عملکرد. XPS برتری در تمام این مناطق درآمد آن بالا ما توصیه.


The MacBook Air from above.

بهترین لپ تاپ برای کاربران مک

2020 مک بوک ایر بهترین گزینه برای اکثر مردم ترجیح می دهند که اپل اکوسیستم. هوا همراه با 10 نسل پردازنده های اینتل (هر چند در قدرت پایین تنوع از XPS 13), شدید شبکیه چشم صفحه نمایش و صفحه کلید قیچی سوئیچ. پایه پیکربندی (از جمله Core i3, 8GB RAM و 256 GB storage) می آید در زیر $1,000 اما ما توصیه می کنیم که شما را برای رفتن حداقل به روز رسانی مدل با پردازنده Core i5 processor.

مک بوک, صفحه کلید شده اند عموما بدخیم برای چند سال گذشته. اما 2020 هوا به ارث جدید-و-بهبود صفحه کلید از آخرین 16-inch MacBook Pro که به ارمغان می آورد به عقب “T معکوس” arrow طرح و کلید با 1mm سفر می کند. وجود دارد بدون لمس نوار, اما این یک بحث برانگیز از ویژگی های در حال حاضر اکثر کاربران باید خوب با استاندارد بالا ردیف و کلید های تابع. آن را حفظ Touch ID fingerprint scanner برای آسان باری و پرداخت اعتبار.

شما می توانید پیکربندی هوا با سه روش متفاوت Y-سری تراشه های اعضاء را در یک پردازنده 1.2 GHz چهار هسته ای core i7. ما تا به حال هیچ مشکلی با 1.1 GHz Core i5, هر چند آن را به کار گرفته کروم شل زوم و لایت روم فقط خوب بود و تک رشته ای Geekbench نمرات در خط با کسانی که از 16-inch MacBook Pro.

که در آن شما ممکن است به مشکل اجرا است که با حجم کار سنگین است که نیاز به اجرا برای مدت زمان طولانی مانند رندر گرافیک یا صادرات تصویری. ما شاهد برخی حرارتی throttling در این موارد و سرعت ساعت پوش شد در کمتر از نیمی از پردازنده را افزایش می دهد. این بدان معناست که اگر شما در حال انجام سنگین کار خلاق یا کارهای دیگر که واقعا فشار CPU شما به احتمال زیاد به تجربه رکود و بسیار با صدای بلند فن.

مک بوک ایر دارای چند مهم دیگر ضعف است. یکی از اولیه عمر باتری است. ما حدود پنج ساعت با استفاده از یک گردش کار از کروم شل زوم و لایت روم با صفحه نمایش در حداکثر روشنایی. شما احتمالا دریافت آب بیشتر اگر شما کم نور صفحه نمایش و چوب با اپل نرم افزار, اما ما انتظار داریم که اکثر مردم می خواهند به نگه داشتن روشنایی بالا (آن را فقط تا 400 nits) و برنامه های شخص ثالث در حال ضرورت برای بسیاری از.

با وجود آن جنبه های منفی هر چند که مک بوک ایر را به عنوان یک خدمت صالح و قابل اعتماد دستگاه برای بسیاری از کاربران است. آن است که طراحی عالی صفحه نمایش عملکرد و (در نهایت) صفحه کلید است که ما از اپل انتظار می رود. قدرت کاربرانی که نیاز حرفه ای احتمالا می دانید که آنها چه کسانی هستند; هر کس دیگری باید فقط خوب با هوا.


نیاز برای لپ تاپ ها به طور گسترده ای می تواند متفاوت باشد. برخی از مردم نیاز به انجام این کار شدید ویرایش ویدئو و باید تسویه حساب برای یک نرم افزار ماشین. دیگران فقط نیاز به یک صفحه کلید قابل اعتماد و چند ویندوز به طوری چیزی کمتر قدرتمند انجام خواهد شد. برخی ممکن است می خواهم یک نور فوق العاده لپ تاپ است که می تواند گاهی اوقات به عنوان یک قرص. برخی می خواهند یک بازی قابل حمل دستگاه قادر به در حال اجرا همه از آخرین عناوین. می خواهید دیگران بلند aspect-ratio صفحه نمایش است که بسیار راحت تر به استفاده از یک تنگ 16:9 صفحه نمایش اگر شما در درجه اول انجام کار خود را در دفتر اسناد و مدارک و یا یک مرورگر وب است. در زیر ما توصیه هایی برای تمام کسانی که موارد استفاده و بیشتر.

وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های بزرگ در ویندوز برای کامپیوتر کامل با آخرین پردازنده و طرح و اپل مک بوک وارد زمین شده است به تازگی تجدید به طور کامل با صفحه کلید جدید و به روز رسانی عملکرد.

The Asus ROG Zephyrus G14.

که آن را برای هر کسی که می خواهد قدرتمند بازی (یا چند وظیفه ای) بر روی بروید

این Zephyrus G14 است طرز حیرت انگیزی قدرتمند لپ تاپ برای یک قیمت پایین (نسبت به نوت بوک های دیگر با مقایسه سخت افزار). این جفت AMD جدید Ryzen 9 4900HS با یک کارت گرافیک Nvidia RTX 2060 Max-Q GPU و یک 120HZ نمایش آن می تواند خواستار اجرای بازی در بالاترین تنظیمات بدون مشکل. آن را نیز کاملا نور برای یک لپ تاپ قدرتمند با وزن فقط بیش از 3.5 پوند است. عمر باتری آن نیز قابل توجه برای یک بازی rig; ما تقریبا دو ساعت از چند وظیفه ای.

اما شما نمی نیاز به یک پرنیان به درک Zephyrus G14. این هم یک نوت بوک برای کسب و کار و هر روز چند وظیفه ای منحصر به فرد با طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل. به علاوه صفحه کلید و پد لمسی در حال استثنایی و آرام به اندازه کافی به زحمت officemates. در سمت تلنگر, اگر شما نیاز به استفاده از لپ تاپ خود را برای videoconferences این G14 خواهد بود نه یک انتخاب بزرگ به عنوان آن را فاقد است.


The MacBook Pro

که آن را برای: خلاق و حرفه ای و دیگر کاربران مک

16-inch MacBook Pro بهترین لپ تاپ های اپل برای کاربران قدرت. اپل در برخورد با بزرگترین شکایتی که مردم در طول تاریخ تا به حال در مورد مک بوک جوانب مثبت و اگر شما می توانید معده قیمت وجود دارد نه بسیاری دیگری برای شکایت.

از همه مهمتر صفحه کلید خوب است دوباره. کلید کامل میلیمتر از سفر و در حالی که تجربه تایپ کردن نیست استثنایی, این یک جهان دور از بدخیم پروانه صفحه کلید از مدلهای macbook گذشته است. آن را نسبتا آرام ،

این مک بوک همچنین ویژگی های بهترین صدا های شما در یک لپ تاپ. اپل کهنه سه بلندگو به هر طرف از جمله دو بلندگوهای. در نتیجه متعادل صوتی با شنیدن باس و استریو جدایی. برای کسانی که نیاز به یک لپ تاپ است که می تواند میل لنگ از طریق ویرایش تصویری کار با چند آهنگ های صوتی و یا پردازش دسته های بزرگ از عکس ها 16-inch MacBook Pro پادشاه از تپه.


The HP Elite Dragonfly in tent mode.

که آن را برای کاربران کسب و کار با جیب عمیق

اگر شما یک کسب و کار حرفه ای و پول هیچ شئ برای شما و یا شرکت خود را, شما نمی توانید انجام دهید بهتر از HP Elite سنجاقک. 2020 مدل اولین سنجاقک است که ویژگی های HP فوق العاده امن SureView منعکس تکنولوژی که ته رنگ روی صفحه نمایش به طوری که snoops می توانید ببینید چه شما انجام می دهند در حالی که شما در حال کار در. هنگامی که آن را نه رنگی, صفحه نمایش می شود کاملا روشن است (بیش از 700 nits) و بزرگ است و زوایای دید.

جدید سنجاقک همچنین اولین لپ تاپ شامل یک ساخته شده در کاشی ردیاب. این بدان معناست که اگر شما از دست دادن این دستگاه شما می توانید با استفاده از کاشی برنامه گوشی های هوشمند برای تنظیم کردن زنگ هشدار (اگر آن را در بلوتوث محدوده) یا قرار دادن آن را در هر نقطه در جهان با استفاده از کاشی جمعیت-پیدا کردن شبکه. این ردیاب می تواند کار را برای یک مدت زمان محدود حتی زمانی که لپ تاپ خاموش است.

تقریبا هر چیز دیگری در مورد سنجاقک خوب است; آن را تا به برخی از بهترین عمر باتری از هر لپ تاپ در بازار (ما بیش از 11 ساعت) براق و خیره کننده 2 در 1 طراحی و استثنایی صفحه کلید. به علاوه آن شامل پایدار مواد از جمله اقیانوس محدود پلاستیک و بازیافت دی وی دی.

سنجاقک گران است و با وجود ارزان تر کسب و کار لپ تاپ است که با توجه به نیازهای اکثر حرفه ای ها فقط خوب است. اما اگر شما به دنبال برای بهترین بهترین آن را بدون ابهام برنده است.


The HP Spectre x360 in tent mode.

که آن را برای افرادی که می خواهید یک خوب 2-در-1

این Spectre x360 حق بیمه است-سطح 2-در-1 ویندوز لپ تاپ با آخرین تنظیمات پردازنده از اینتل یک صفحه نمایش لمسی پر جنب و جوش و بیشتر پورت از گزینه های یافت شده در دیگر لپ تاپ ها در این بخش.

این x360 وزن آن کمتر از سه پوند است و حدود دو سوم از یک اینچ ضخامت هنگامی که بسته است که باعث می شود آن را بسیار آسان برای سفر با. آخرین مدل رد پای کوچکتر از قبل به جهانیان ناهنجاری در بالا و پایین صفحه نمایش است اما آن را هنوز هم حفظ یک صفحه کلید کامل اندازه و بزرگ لای شیار. علاوه بر این, آن را فراهم می کند هر دو صورت و اثر انگشت بیومتریک احراز هویت بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که راه شما ترجیح می دهند برای ورود به سیستم در.

HP به روز شده در لای شیار رانندگان با استفاده از آن در آخرین مدل به مایکروسافت از دقت تنظیم و تجربه بهبود یافته است بیش از نسخه های قدیمی تر به نقطه ای که آن را دیگر یک موضوع است. این x360 را لای شیار در حال حاضر سمت راست وجود دارد با بهترین ویندوز لای شیار گزینه (که هنوز هم یک تیک در پشت آنچه شما را بر روی مک بوک) از نظر پیمایش multifinger را حرکات و نخل رد.

بزرگترین استدلال در برابر x360 است که آن را به 16:9 صفحه نمایش به عنوان مخالف به 16:10 یا 3:2 صفحه نمایش شما پیدا کردن در دل یا مایکروسافت رایانه است. کسانی که بلندتر نسبت ابعاد بسیار بهتری برای بهره وری کار اینکه که کار در دو سند در کنار هم و یا تحقیق بر روی وب و بدون نیاز به حرکت به همان اندازه است. اما مگر اینکه شما بسیار خاص در مورد صفحه نمایش خود را نسبت اکثر مردم نمی خواهد این را به عنوان یک معامله شکن.


The LG Gram 17.

که آن را برای هر کسی که نیاز به یک صفحه نمایش بزرگ

LG گرم 17 یکی از بهترین 17 اینچی لپ تاپ شما می توانید خرید. اصلی آن کارت است که وزن خود را در فقط 2.95 پوند وزن آن کمتر از حتی برخی از 13 اینچ لپ تاپ.

گرم است جای تعجب قوی انتخاب پورت برای چنین نازک دستگاه از جمله صاعقه 3 دو USB 3.0 نوع یک HDMI و یک اسلات کارت حافظه microSD و یک جک هدفون و یک قفل کنزینگتون.

برخی از اشکالاتی وجود دارد به 17 اینچ صفحه نمایش. برای یک, شما ممکن است مشکل و اتصالات آن را به کوچکتر کوله پشتی و کیف و ممکن است آن را بی حاصل برای استفاده در شلوغ قطار و پرواز. همچنین در سمت گران است و اگر شما لازم نیست که تمام 17 اینچ شما می توانید مشابه عملکرد و قابلیت حمل با یک صفحه نمایش کوچکتر به صورت قابل توجهی کمتر است.

اما اگر شما در یک صفحه نمایش بزرگ شما نمی توانید انجام دهید بهتر از گرم 17 برای قیمت آن است. و شما قادر خواهید بود برای دیدن heck از بسیاری در تقسیم صفحه نمایش.


The Dell XPS 15 with an OLED screen.

که آن را برای: تصویری سردبیران پارسه گاه به گاه و پنجره های دیگر کاربران

شما می توانید پیکربندی XPS 15 با هشت هسته پردازنده Core i9 پردازنده Nvidia GTX 1650 گرافیک و 4K OLED صفحه نمایش. کسانی که مشخصات overkill برای بسیاری از مردم, اما آنها ایده آل برای هر کسی که نیاز به ویرایش فیلم و یا انجام دیگر سنگین خلاق کار با نرم افزار Adobe Premiere. ما توصیه می کنیم که هر کسی که فقط مرور و جریان برای صفحه نمایش 1080p و پردازنده Core i7 آن را به شما صرفه جویی قابل توجهی پول و عمر باتری است. (ما با تجربه نیز برخی حرارتی گرفتن گلوگاه و حرارت مدیریت مسائل با i9 واحد.)

XPS 15 نیست یک بازی جدی دکل اما GTX 1650 می تواند معقول و منطقی بازی بارگذاری. ما قادر به اجرای Shadow of the Tomb Raider و Witcher 3 در تنظیمات متوسط در 1080p. اگر شما به دنبال یک جذاب ویندوز لپ تاپ است که بسته به قدرت جدی این است که یکی برای شما.


A gold Microsoft Surface Laptop 3 on a white table in front of a black background

که آن را برای هر کسی کهمی خواهد اعتماد هیچ و بی معنی لپ تاپ

مایکروسافت Surface خط شامل تعدادی از خلاقانه, دمدمی محصولات در انواع قیمت ها. 13.5 اینچ سطح لپ تاپ 3 است بیشتر خود را “سنتی” انتخاب و آن را یکی از بهترین برای اکثر مردم است.

این ویژگی های برجسته صفحه کلید و پد لمسی و همچنین محکم و جذاب شاسی که نسبتا قابل حمل در 2.89 پوند است. و آن بسته بزرگ روزمره عملکرد با اسب بخار به اندازه کافی برای رسیدگی به لایت روم و فتوشاپ, و حتی گرافیک-کارهای فشرده در نرم افزار پریمایر. بزرگترین مسئله این است که پورت های که در دسترس هستند: وجود فقط یک USB-C و USB-پورت و بدون پشتیبانی از تاندربولت 3.

در حالی که سطح لپ تاپ 3 نیست بودجه محصول آن را همه در اطراف دستگاه بسیار عالی است که هنوز موفق به شکستن بانک برای اکثر خریداران — به خصوص اگر شما می توانید آن را در فروش می باشد.


The Lenovo Yoga C740.

که آن را برای کسانی که می خواهند یک جامد 2-در-1 برای قیمت مقرون به صرفه

شما نمی نیاز به شکستن بانک برای دریافت جامد ویندوز لپ تاپ. وجود ندارد بهتر اثبات است که نسبت به Lenovo Yoga C740 است که همه در اطراف جامد دستگاه کمتر از 800 دلار است.

هیچ چیز وجود دارد به ویژه استثنایی و یا پیشگامانه در مورد C740 اما نیز وجود ندارد هر گونه نقص قابل توجه شما رسیدن به عملکرد مناسب محکم تبدیل خوانده شده شاسی صوتی خوب و صالح خنک کننده و عمر باتری مناسب و معقول. در همه این دسته بندی C740 یکی از بهترین ارزش های لپ تاپ در بازار است. این یک قابل اعتماد و با ریسک پایین گزینه برای دانشجویان و کاربران اداری و یا کسی که نمی خواهید به پرداخت یک دست و یک پا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>