توییتر اضافه شده است یک راه جدید برای دیدن چگونه بسیاری از مردم را بازتوییت کرد یک صدای جیر جیر اضافه شده و نظر این شرکت امروز اعلام کرد — اما آن را تنها در دسترس در iOS نسخه از نرم افزار است.

از ویژگی های جدید سازماندهی تمام رسانهها با نظر به یک لیست دستی. برای دسترسی به آن ضربه بزنید در یک صدای جیر جیر و پس از آن ضربه بزنید بر روی کلمه “رسانهها.” شما خواهید دید رسانهها را شکسته و به دو ستون — آنهایی که اظهار نظر در رسانهها (و یا یک “نقل قول در توییت”) و یک لیست از رسانهها بدون نظر.

در اینجا یک ویدیو از توییتر نشان دادن ویژگی ها:

شما در حال حاضر می توانید ببینید نقل قول توییتهایی اما شما باید برای کپی کردن و چسباندن یک صدای جیر جیر URL به توییتر جعبه جستجو را انجام دهید. (در اینجا آنچه که به نظر می رسد زمانی که جستجو برای فوق تعبیه شده صدای جیر جیر به عنوان مثال.) ویژگی نورد امروز به نظر می رسد یک راه بسیار ساده تر برای دیدن عکس با نظرات در یک نقطه.

این ویژگی به نظر نمی رسد به در دسترس خواهد بود برای من فقط رتبهدهی نشده است, اما توییتر می گوید آستانه است که اکثر کاربران iOS باید ببینید به روز رسانی امروز. توییتر همچنین می گوید در آستانه این خواهد شد که به برنامه های وب و اندروید در هفته های آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de