Twobird مشترک برنامه ایمیل از توسعه دهنده ات

Twobird یک ایمیل جدید استفاده از زنجبیل در آزمایشگاه های این شرکت در پشت محبوب نرم افزار یادداشت برداری سرشناسی که می خواهد به ایمیل ساده تر و قدرتمند تر است. امروز آن را راه اندازی به طور کامل پس از یک دسترسی سریع بتا آغاز شد که در ماه سپتامبر سال گذشته است.

این “قدرتمند در عین حال ساده” فلسفه در Twobird آشکار در دو روش. “ساده” به بخش نهفته در چیزهای مانند slimmed پایین UI که کاهش بسیاری از فایلهای بیهوده از ایمیل مانند تکرار امضا و یا پیچیده قالب همراه با یک خودکار “مرتب کردن” ویژگی برای پاک کردن صندوق پستی خود را و آسان آبونه نشدن. اما در جایی که Twobird تلاش می کند به ایستادگی کردن با ویژگی های جدید لایه لایه در بالا که اضافه کردن مشترک یادداشت ها و لیست به طور مستقیم در خط با ایمیل.

نتیجه یک برنامه ایمیل که احساس می کند خیلی بیشتر شبیه به یک زمان واقعی ابزار ارتباطی مانند شل کامل با واکنش @-اشاره و رشته دیدگاهها برای: پاسخ و به روز رسانی همه چیز به جای عقب و جلو از طریق ایمیل. هیچ یک از آن است که کاملا جدید اما رویکرد درمان یادداشت ها و لیست ها در برابر ایمیل های است که قطعا یک ایده جالب است.

با وجود این شرکت شجره به عنوان یک توسعه دهنده از یک توجه داشته باشید در نظر گرفتن برنامه Twobird یادداشت تنها زندگی می کنند در Twobird; هیچ مقطعی-سازگاری با سرشناسی و یا برنامه های دیگر در حال حاضر. و بهره گیری از همه که Twobird را ارائه کرده است به طور کلی به این معنی است که هر کس در تیم خود و یا گروه اجتماعی نیاز به استفاده از Twobird. که گفت:, زنجبیل, آزمایشگاه انجام شده است و بهترین آن می تواند آن را آسان تر برای غیر Twobird کاربران برای پیوستن به در. برای مثال یادداشت هنوز هم می تواند مشاهده و ویرایش شده توسط هر کسی که شما به اشتراک گذاشتن لینک به, بدون نیاز به ایجاد یک حساب جدید.

Twobird نیز نادر ایمیل برنامه که کامل پشتیبانی کراس پلت فرم با یک برنامه وب همراه با سیستم عامل iOS, Android, macOS و نسخه های ویندوز از نرم افزار در دسترس است. در حال حاضر Twobird تنها پشتیبانی از جی میل و G Suite حساب اما این شرکت در حال کار بر روی اضافه کردن چشم انداز پشتیبانی در آینده بیش از حد. این برنامه نیز به رایگان استفاده کنید با این هدف به آن را نگه دارید که راه را برای مصرف کنندگان در حالی که در نهایت با اضافه کردن پرداخت حق بیمه ردیف برای بزرگتر تیم های پایین خط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de