جنرال موتورز را کشته است اول آن دوچرخه های برقی. خودروساز Ariv, e-bikes تلفظ مانند “وارد” و تلطیف به عنوان “ARĪV,” منتشر شد در سال گذشته در تعداد انگشت شماری از کشورها در اروپا است. اما به لطف COVID-19 شرکت گفت: این تصمیم برای باد کردن آن e-دوچرخه تولید. این وب سایت که در آن مشتریان قبلا محل می تواند سفارشات در حال حاضر تغییرمسیر به GM اصلی سایت.

جنرال موتورز بود آخرین خودروساز به تلاش اهرم تجربه خود در زمینه تولید باتری و powertrains برای ساخت یک دوچرخه الکتریکی. و بررسی های اولیه پیشنهاد آنها ممکن است آن را انجام داده اند. آستانه‘s توماس Ricker آزمایش هر دو مدل های موجود در سال گذشته — این Ariv ورق را رو کردن و تاشو ادغام و آمد دور تحت تاثیر قرار.

در بیانیه ای به این آستانه جنرال موتورز گفت این تصمیم در نتیجه این شرکت نیاز به یک نگاه سخت در آن کسب و کار های مختلف در میان coronavirus بیماری همه گیر. “Ariv تولید شده بینش قابل توجهی در مورد micromobility برای جنرال موتورز و ما برنامه ریزی برای استفاده از این بینش به نفع آینده نوآوری” گفت: Brian Tossan GM مدیر جهانی نوآوری است.

این COVID-19 شیوع قطع شده است عمیقا به جنرال موتورز است, کسب و کار, هزینه بزرگترین خودروساز $1.4 میلیارد دلار قبل از مالیات در طول سه ماه اول با توجه به آخرین گزارش درآمد. هنوز شرکت eked از $294 میلیون دلار سود برای سه ماهه اول با وجود بحران. جنرال موتورز در آمریکای شمالی کارخانه ها بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس, اما این شرکت به تازگی مطلع کارگران آن در حال برنامه ریزی برای از سرگیری تولید در مارس 18.

Ariv نیست GM تنها مصدوم از COVID-19. این شرکت همچنین به تازگی تعطیل Maven ماشین-های سرویس برای اولین بار آن را راه اندازی در سال 2016.

تصمیم به پایان GM e-دوچرخه تولید ممکن است به نظر می رسید لازم است اما e-دوچرخه فروش در آمریکا و اروپا هستند در واقع در حال رشد در طول خاموش کردن. چندین e-دوچرخه سازان را گزارش کرده اند رکورد فروش بعد از یک شیب اولیه که بلافاصله پس از این بیماری همه گیر.

خوشبختانه جنرال موتورز است که نه تنها خودروساز فرو بردن انگشتان خود را به برق micromobility. اولی ساخت دوچرخه برقی و موتور سیکلت. آئودی تولید برق دوچرخه کوهستان. فورد به تازگی به دست آورد e-روروک مخصوص بچه ها, راه اندازی, چرخش. جیپ به تازگی رونمایی از پرقدرت برقی دوچرخه کوهستان. حتی هارلی دیویدسون پرده برداری از یک سبک الکتریکی دو چرخ مفهوم در میان افت در فروش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de