جدید جهشیک فیلم است که احساس می کند مانند آن را هرگز به واقع بیرون می آیند, جدید تاریخ انتشار: August 28th.

مانند مولان و بیوه سیاه, جدید جهش به تعویق افتاد به دلیل همه گیر جهانی که دیدم سینما در سراسر جهان تعطیل. دیزنی اعلام کرد در اوایل مطبوعاتی که مولان و بیوه سیاه خواهد حرکت جدید خود را به انتشار تاریخ 24 جولای و نوامبر 6th, بود, اما اشاره نمی های جدید جهش در آن زمان است. طرفداران شروع به سرمایه گذاری قماری که جدید جهش باد می تواند دیزنی به همراه و یا به عنوان یک Hulu منحصر به فرد از دیزنی صاحب هر دو جریان خدمات و جدید جهش در حال حاضر دیزنی عنوان پس از کسب 21st Century Fox. دیزنی در حال حاضر منتقل شده و برخی از آن تئاتر منتشر, مانند, Artemis Fowl و همیلتونبه شرکت برتر در دیزنی به علاوه به طور انحصاری است.

به عنوان “اصلی ترسناک, هیجان انگیز مجموعه جدا شده در یک بیمارستان که در آن گروهی از جوانان جهش است که برگزار می شود برای روانپزشکی نظارت” جدید جهش یک فیلم است که طرفداران باید منتظر سال را ببینید. روباه اول ساخته شده است برنامه ای برای توسعه این فیلم در سال 2015 با این پروژه به تولید در سال 2016. فیلمبرداری در اصل به پایان رسید و در سپتامبر سال 2017 و پس از آن مشکل آغاز شده است. در ژانویه 2018 فاکس منتقل تاریخ انتشار برگشت به فوریه 2019 اجازه داده است که Deadpool 2 برای اجرای بدون contestation از دیگر مارول فیلم در فاکس. ماه بعد, جدید جهش مواجه شبیه گلایه و دوباره به تعویق افتاد تا اطمینان حاصل شود که تاریک ققنوسیکی دیگر از X-Men فیلم نمی هر گونه رقابت است.

اما اکنون به نظر می رسد جدید جهش در نهایت رسیدن آن روز. این است که اگر دیزنی فکر می کند تئاتر خواهد بود را به بالا و در حال اجرا است. در حال حاضر استودیو در حال تلاش برای کشف کردن که بهترین زمان برای شروع به انتشار فیلم های خود را است, تماشای متحده در سراسر کشور شروع به بازگشایی و یا بیشتر مستند محدودیت. برادران وارنر و کریستوفر نولان این شعار این است که تا حد زیادی دیده می شود به عنوان محک برای استودیو رفتن به جلو.

با توجه به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن جدید جهش ممکن است یکی از اولین فیلم به آمار تئاتر و خیره کننده به نوبه خود از وقایع می تواند تبدیل به یکی از 2020 بزرگترین تابستان ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de