5,800-تیم قوی انجام درب-به-درب سلامت بررسی

اطلاعات تغذیه به سلامت دیده بان’ نرم افزار تلفن همراه برای ایجاد پایگاه داده برای آینده برای جلوگیری از بیماری های همه گیر

میسور/Mysuru: این Mysuru دولت منطقه آغاز شده است یک درب-به-درب نظرسنجی برای جمع آوری داده ها در افراد مبتلا به آنفولانزا مانند بیماری (ILI) و شدید تنفسی حاد بیماری (ساری) و بررسی وضعیت سلامت بیماران با شرایط موجود مانند غیر واگیر, بیماری سل و ایدز و زنان باردار است. ورزش در حال انجام است برای تشخیص زود هنگام COVID-19 موارد است.

داده های جمع آوری شده خواهد بود تغذیه به سلامت دیده بان’ نرم افزار تلفن همراه. سلامت برداران می توانید اطلاعات آنها را جمع آوری به طور مستقیم از طریق گوشی های هوشمند خود را و یا آنها می توانند با وارد کردن اطلاعات بر روی گوشی های تلفن همراه از غرفه در سطح افسران (BLO) و یا عواید مقامات مستقر در این نظرسنجی.

درب-به-درب نظرسنجی راه اندازی شده است در تمام 2,687 انتخابات غرفه و دو برداران شده است deputed به هر غرفه. این بلوک خواهد بود با کمک یک معلم در هر غرفه و داده ها جمع آوری و آپلود شده در یک تجویز COVID-19 فرمت و بعد داده ها ارسال شده است در بهداشت و درمان سازمان دیده بان’.

ایجاد یک بانک اطلاعاتی قوی

معلمان شاغل در دولت و کمک های مدارس, ASHA, Anganwadi کارگران درآمد و توسعه روستایی و Panchayat راج بخش کارکنان و کمکی, پرستار ماماها (ANMs) شده اند و طناب را در به انجام جهانی نظر سنجی از همه خانواده ها در سراسر منطقه برای شناسایی افراد با شرایط بهداشتی. این بررسی به جمع آوری تمام جزئیات و کمک در کنترل COVID-19 گسترش یافته است. این امر همچنین ارائه یک پایگاه داده قوی است که دولت های منطقه می تواند به عنوان یک مرجع در آینده است.

نقشه برداری تیم خواهد جمع آوری اطلاعات از ساکنین خانه از جمله سن خود كافی و شماره تلفن خود را. آنها را بپرسید اگر وجود دارد هر کسی از تب رنج می برند و یا دیگر مسائل مربوط به سلامت هر کسی در خانه است که در بازگشت از خارج از کشور به تازگی و نیز اگر وجود دارد هر کسی که آمده است به تازگی از دیگر بخش های دولت یا کشور بیش از حد.

کارکنان دولت مستقر به عنوان سلامت برداران جمع آوری داده ها با رفتن درب به درب در شهر.

تمرکز بر شهروندان ارشد

تمرکز ویژه ای خواهد بود برای شناسایی افراد بالای 60 سال و سن مربوط به بیماری های مانند دیابت و فشار خون و بیماری های تنفسی. بررسی تیم را نیز به جمع آوری اطلاعات كافی از شهروندان ارشد خود را به آدرس و اطلاعات تماس.

دلیل استقرار نژادهای که آموزش دیده برای به روز رسانی های انتخاباتی رول است که به تضمین می کنند که هر خانواده ذکر شده در انتخابات رول است بازدید و اطلاعات تماس با مستاجر از خانه وارد شده در ثبت نام کنید.

همزمان ASHAs و ANMs همراه با معلمان مستقر شده اند برای دیدن وضعیت سلامت مردم به خصوص در معرض خطر دسته بیماران مبتلا به بیماری زمینه ای. در تکمیل نژادهای’ بررسی بیماران با ILI و ساری خواهد شد به تب درمانگاه و آنها را آزمایش COVID-19, اگر, لازم, مقامات گفت.

کارآمد و آموزش دیده

این آموزش برای بهداشت بررسی برای شناسایی افراد با ILI ساری و شرکت مرضی شرایط ارائه شده در دفاتر منطقهای از Mysuru شهرستان شرکت (MCC) و نقشه برداران آموزش داده شده است برای آپلود داده ها به سلامت تماشای برنامه’.

وجود دارد بیش از 5,800 سلامت برداران در 11 مونتاژ حوزه از Mysuru منطقه و بررسی شده است مجموعه ای در حال حرکت در همه انتخابات غرفه. در Krishnaraja حوزه وجود دارد 223 غرفه 213 در Chamaraja, 220 در Narasimharaja, 310 در Chamundeshwari, 257 در وارونا که 218 در T. Narasipur, 225 در Periyapatna مونتاژ بخش 248 در K. R. ناگار 263 در Hunsur, 272 غرفه در H. D. Kote و 238 در ننجنگود حوزه در نظر گرفتن مجموع به 2,687 غرفه.

“ما در حال انجام این کار به طوری که ما آماده ثبت نام از مردم با بیماری و علائم و دولت می تواند به طور مداوم خود را بررسی سلامت” خبر داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر