وان پلاس’ 8 Pro دارای یک اتفاقی X-ray vision فیلتر است که می بیند از طریق پلاستیکی و لباس

خوب در اینجا یک دوربین ترفند ما دیده نمی شود در گوشی های هوشمند قبل از: X-ray vision. یا حداقل چیزی است که به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به آن. این یک ویژگی جدید وان پلاس 8 Pro است که به نظر می رسد به استفاده از تلفن سنسورهای مادون قرمز برای دیدن از طریق یک زیر مجموعه کوچک از مواد.

اگر شما یک وان پلاس 8 Pro و می خواهید به آن را امتحان کنید برای خودتان فقط باز کردن برنامه دوربین ضربه تند وشدید زدن به “Photochrom” فیلتر رنگ و نقطه آن را برخی از اشیاء سیاه و سفید.

نمایشگاه warning: ما تجربه با فیلتر خودمان را و آن را واقعا بسیار انتخابی. آن را تنها در آثار بسیار نازک پلاستیک سیاه که در حال حاضر کمی see-through در نور مناسب. فکر می کنم چیزهایی مانند کنترل از راه دور تلویزیون به جای داشتن مقاومت پلاستیک از یک high-end DSLR. همچنین آمار یا خانم با لباس.

ما برای اولین بار شاهد این ترفند از طریق بن Geskin در توییتر (در بالا) اما بسیاری از مردم پس از آن را نشان میدهد. زیادی وجود دارد تصویری از Unbox Therapy (در زیر) نشان می دهد که فیلتر در عمل به دنبال از طریق تلویزیون اپل جعبه سوئیچ از راه دور و حتی نازک سیاه و سفید تی شرت.

اما چگونه کار می کند ؟ ما رسیده ایم به وان پلاس برای دیدن آنچه که آنها می دانند (و تایید اینکه آیا یا نه آن را عمدی ویژگی) اما به نظر می رسد روند متکی گوشی سنسور مادون قرمز است که جمع آوری یک نوع تابش که نامرئی به چشم انسان.

مادون قرمز نشسته در سمت راست بالاتر از نور مرئی در طیف الکترومغناطیسی است و گاهی اوقات به عنوان “تابش گرما” به دلیل این که چگونه ما احساس می کنیم آن اثر است. جهان اشباع شده است و در مادون قرمز اما از آنجا که ما آن را نمی بینیم ما معمولا نمی فکر می کنم در مورد آن. حدود نیمی از انرژی که می رسد بر روی زمین از خورشید می رسد به عنوان مادون قرمز ،

انواع خاصی از تجهیزات می تواند جذب تابش مادون قرمز از جمله دید در شب عینک و دوربین های حرارتی. این اجازه می دهد تا شما را به دیدن از طریق برخی از مواد به عنوان مادون قرمز عبور می کند و آنها را در راه نور مرئی (که همه چشم ما درک) نمی تواند. آتش نشانان برای مثال استفاده از دوربین های مادون قرمز برای دیدن از طریق دود به سوختن ساختمان.

به عنوان بالا پایان گوشی های شروع ترکیب سنسورهای مادون قرمز بیش از حد به نظر می رسد آنها را می توان مورد استفاده برای این منظور است. و آن را نه فقط وان پلاس 8 Pro است که می تواند آن را انجام دهد. این TrueDepth دوربین در اخیر اپل که با استفاده از نور مادون قرمز برای اسکن صورت خود را برای FaceID نیز می تواند ربوده شده به ایجاد see-از طریق تصاویر به عنوان توسعه دهنده نرم افزار Guilherme رمبو نشان داده است (هر چند به نظر می رسد شما نیاز به یک آی فون جیل بریک برای انجام این کار).

سوالی که باقی می ماند این است که آیا این ایجاد مشکل برای وان پلاس به خصوص اگر این فیلتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن از طریق, لباس, با همه مشکلات حفظ حریم خصوصی است که مستلزم. در Unbox Therapy تصویری آن به نظر می رسد مانند فیلتر می دیدن از طریق, لباس, البته در شرایط محدود. یک ق کاربر تایید همین است.

بسته به شدت مشکل OnePlus ممکن است به محدود کردن این قابلیت از طریق به روز رسانی نرم افزار. بعد از همه وجود دارد یک رسوایی مشابه در 1990s زمانی که سونی مجبور شد به خاطر یک دوربین فیلمبرداری است که شامل یک دید در شب ویژگی های است که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن از طریق, لباس.

لذت بردن از به دنبال در داخل خود تلویزیون از راه دور. اگر شما یک 8 Pro و تجربه با قابلیت رها کردن برخی از تصاویر زیر کلیک کنید. ما به روز رسانی این داستان اگر و هنگامی که ما شنیدن از OnePlus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر