وزارت دادگستری و یک ائتلاف از دولت به طور کلی وکیل به احتمال زیاد فایل ضد تراست اتهامات گوگل در ماه های آینده با توجه به یک گزارش جدید توسط وال استریت ژورنال. گزارش شده است که مطابق با اوایل اظهارات دادستان کل ویلیام Barr, که گفت که او انتظار می رود تصمیم گیری می شود ساخته شده است مدتی در این تابستان.

تگزاس دادستان کل کن Paxton تایید کلی جدول زمانی در یک بیانیه به این مجلهگفت که او خواهد بود “امیدوارم که این تحقیقات پیچیده با سقوط” اگر چه او نمی خواهد مرتکب به اینکه آیا اتهامات خواهد بود واصل شده است.

بررسی یکی از بزرگترین تلاش برای تنظیم گوگل توسط دولت آمریکا با نادر هماهنگی بین دولت فدرال و اجرای قانون است. گوگل تاکنون بیش از بیش از 100 ، 000 اسناد به محققان به عنوان بخشی از جریان پروب و مدنی خواسته اند در خدمت به تعداد مربوط به اشخاص ثالث. مهمترین آنها این تحقیقات را شامل نمی شود وزارت دادگستری ضد تراست رئیس ماکان Delrahim که recused خود را به دلیل سابق لابی کار مربوط به گوگل.

در تماس با خبرنگاران در روز پنج شنبه Paxton گفت: تمرکز اصلی بود گسترده رسیدن به گوگل تبلیغات آنلاین شبکه های قلب اقتصادی این شرکت است. “ما فکر می کنیم گوگل از 7000 دیتا امتیاز در فقط در مورد هر انسان زنده” پکستون به خبرنگاران گفت: در تماس است. “آنها کنترل خرید-side [از تبلیغات آنلاین] به فروش سمت و بازار است که ما نگران می دهد و آنها را بیش از حد قدرت.”

این تحقیقات شامل جستجو در گوگل به دلیل نقش آن در تبلیغ کسب و کار, اما آن را شامل پلت فرم های مختلف اعتدال تصمیم گیری ساخته شده توسط گوگل یا یوتیوب و گوگل فروشگاه بازی. هنوز هم محافظه کار خشم در درک تعصب در گوگل اعتدال تبدیل شده است مهم و محوری برای جمهوری خواهان و آن را دامن زده خیلی سیاسی درایو به تعقیب این شرکت است.

درباره آستانهگوگل کاهش یافته است به حدس و گمان در مورد صحت این گزارش. “ما همچنان به تعامل با ادامه تحقیقات به رهبری توسط وزارت دادگستری و دادستان کل پکستون” یک نماینده گفت: “و ما لازم نیست که هر گونه به روز رسانی و یا نظرات به حدس و گمان است.”

در روز شنبه تماس Paxton گفت که او انتظار می رود بیشتر تحولات در مدت کوتاهی. “ما در مسیر به اتمام ما بررسی” پکستون به خبرنگاران گفت: “من فکر می کنم شما خواهید دید که همه چیز اتفاق می افتد نسبتا به زودی.”

Makena کلی کمک گزارش های اضافی.

به روز رسانی 5:33بعد از ظهر ET: به روز شده با بیانیه ای از گوگل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de