انواع بنرها – و از کجا می توان از آنها استفاده کرد

بنرها همه جا هستند. آنها را در نمایشگاه های تجاری ، داخل فروشگاه ها ، رستوران های خارج از کشور و در رویدادها پیدا می کنید. آنها در اشکال مختلف و اندازه های مختلف برای گزینه های متنوعی قرار می گیرند و هر کدام مزایای منحصر به فرد خود را دارند. از کدام نوع صفحه نمایش برندینگ باید استفاده کنید؟

پرچم ها
پرچم Swooper چاپ شده با SCustom برای رویدادهای جمع آوری کمک مالی0022 عنوان =
پرچم های تبلیغاتی برای هر رویداد در فضای باز یا مشاغل کنار جاده نمایشگر ضروری است. این آگهی ها به چهار شکل مجزا عرضه می شوند: پر ، پارگی ، بلوک و 3 “x 5”. پرچم های پر ، همچنین به عنوان پرچم های خنک کننده شناخته می شوند ، نام خود را برای ساختار شبیه به پر خود می گیرند ، که در قسمت بالا خمیده است و در قسمت پایین گشاد است. پرچم های اشک آور شکل اشک وارونی را به خود می گیرند ، که در قسمت بالا خمیده است و به سمت پایین نشان داده شده است ، جایی که پرچم به قطب می چسبد.

برای رویدادهای جمع آوری کمک های مالی و کارکردهای بزرگ ، می توانید با مارک های شخصی خریداری کنید. از طرف دیگر ، مشاغل می توانند از میان انواع پیام های از پیش چاپ شده برای دلالان ، رستوران ها و مشاغل کوچک انتخاب کنند. پیامهای از پیش چاپ شده عبارتهای مشاغل رایج مانند “خانه باز” ، “قهوه داغ” یا “فروش” را شامل می شوند. بسته به موقعیت مکانی ، این آگهی ها دارای چند محل نصب هستند: سنبله های زمین برای نصب بر روی چمن یا چمن ، پای اتومبیل برای قرار دادن زیر لاستیک برای درب ها ، و پایه آب برای سطوح سخت.

قابل جمع شدن
عنوان قابل جمع شدن SSingle-side side Banner0022 =
بنرهای جمع شونده برخی از رایج ترین راه حل های تبلیغاتی هستند که در انواع تنظیمات تجاری از جمله نمایشگاه های تجاری ، ورودی های تجاری و دفاتر شرکت می توانید پیدا کنید. یکی از دلایلی که نمایشگرهای پاپ آپ بسیار محبوب است این است که تنظیم و خراب شدن آنها بسیار آسان است. علامت وینیل داخل پایه ثابت می شود و به راحتی می چرخد ​​تا در بالای قطب نصب شده قلاب شود. هنگامی که به آگهی های قابل جمع شدن فکر می کنید ، معمولاً از مدل سمت چپ مانند مدل سمت راست تصویر می گیرید ، اما آنها همچنین در پیشخوان های نمایش تجاری یا میزهای پذیرایی در نسخه های مینی جدول قرار دارند.

در حالی که گرافیک تمام رنگی شما درون پایه ثابت است ، اما جایگزینی گرافیک ساده است. پایه نمایشگر بر حسب قیمت متفاوت است. برخی گزینه های ارزان تر دارای پایه ای سبک و باریک هستند در حالی که راه حل های گران تر با پایه بزرگتر و محکم تر ارائه می شوند. پایه های پریمیوم همچنین از گرافیک های لبه به لبه متناسب هستند که به شما امکان می دهد دیوارهای پشتی قابل اتصال ایجاد کنید. برخی از تولید کنندگان پایه ایستاده نیز کیفیت چاپ را بر اساس قیمت قیمت متفاوت می کنند ، اما Displays2go همیشه از حق بیمه 13 اونس استفاده می کند. وینیل بلوک سفید فوق العاده صاف. این وینیل با کیفیت بالا مات است ، بنابراین نور از طریق صفحه نمایش نمی درخشد. معمولاً این نمایشگرها فقط برای مصارف داخلی طراحی شده اند ، اما می توانید برخی از موارد مورد تأیید را نیز برای فضای بیرون پیدا کنید.

غیرقابل جمع شدن
آیا وینیل بانرها ضد آب هستند؟ 0022 عنوان =
در حالی که غرفه های جمع شونده بهترین گزینه برای حمل و نقل هستند ، بنرهای غیر قابل انعطاف انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهند. پرچم های تنشی اغلب دارای پایه های وزنی برای پایداری بیشتر در باد هستند ، اما در سبک های دیگری نیز برای استفاده در داخل خانه وجود دارد. می توانید این نمایشگرها را با پایه های چرخ دار ، منشورهای سه طرفه ، توتم ها یا بر روی صفحه نمایش دیگری مانند کیوسک iPad ثابت کنید. یک بنر تبلیغاتی ایده آل برای رویدادهای بازاریابی است که می خواهید از فرصت های تجاری خود به حداکثر برسانید.

خیابان قطب
عنوان نامه های SStreet Pole Banners0022 =
آگهی های قطب خیابان یا قطب های سبک ، راه حل های متداول برای مارک گذاری در شهرها و شهرها ، کالج های دانشگاهی ، جشنواره ها و مراکز خرید در فضای باز هستند. در محیط های شهری مانند لس آنجلس و نیویورک می توانید این موارد را در همه جا پیدا کنید – تقریباً هر نور خیابان در یک شهر در مرکز شهر دارای یکی است. آنها اغلب برای تبلیغ جاذبه های محلی مانند موزه ها و تولیدات تئاتر استفاده می شوند ، اما می توانند به عنوان روشی ماندگارتر برای مکان های تجاری مانند دانشگاه ها نیز استفاده کنند. برای نصب بنر لامپ ، به براکت های سخت افزاری مناسب نیاز خواهید داشت. براکت ها و پیچ های آلومینیومی میله های شما را به قطب محکم کرده و پارچه را در باد محکم می کنید.

حلق آویز
تغییر سقف Display0022 عنوان =
علائم وینیل عمودی و افقی معمولاً در فروشگاههای بزرگ استفاده می شود ، یا از سقف آویزان شده اند یا به دیوارهایی با مشروب موجود در آن متصل شده اند. نمایشگرهای آویز برای تبلیغات ویژه ، مارک مکان شما یا ایجاد یک صفحه نمایش رنگی پنجره مناسب است.

یکی دیگر از انواع بنرهای آویز بنر سقفی است که بیشتر در نمایشگاه های تجاری دیده می شود و دارای شکل های منحصر به فرد و مبهم مانند بنزین و سیلندر است. این نمایشگرهای بزرگ داخلی به رنگ کامل روی پارچه کشش چاپ می شوند و از فاصله دور به راحتی می توان آن را مشاهده کرد و باعث می شود هر غرفه از جای خود جدا شود.

پاپ آپ در فضای باز
Spop-Up در فضای باز A-Frame BannerEvents0022 عنوان =
بنرهای بازشو در فضای باز از پارچه مش انعطاف پذیر ساخته شده است ، به آنها اجازه می دهد در عرض چند ثانیه گسترش یابند و به راحتی از بین بروند تا در یک کیسه حمل قرار گیرند. این ماده ضد آب است و باعث می شود علائم چمن فریم برای تبلیغات در فضای باز در شرایط آب و هوایی معتدل باشد. بنرهای پاپ آپ اغلب در حاشیه مسابقات و مسابقات ورزشی دیده می شوند که آرم های حامی مالی شرکت ها را نشان می دهد

منبع : https://kosarprint.com/

ایندکسر