Instagram باعث می شود آن را آسان تر برای دیدن هنگامی که شما در حال پخش موسیقی شما نمی توانید با استفاده از

Instagram ارسال شده است دستورالعمل آن برای استفاده از کپی رایت موسیقی در طول زندگی ویدئوها داستان و پست های دیگر بر روی پلت فرم و بخشی از این اطلاعیه شامل یک به روز رسانی جدید به اطلاع رسانی است که بالا میآید که به کاربران آنها با استفاده از هنر بدون مجوز در راه است که نقض آن قوانین است. این تغییرات به اطلاع رسانی پاپ آپ طراحی شده در اطراف کمک به کاربران برای جلوگیری از Instagram خودکار وقفه — مانند قطع یا آشکار مسدود کردن — رخ می دهد که اگر یک قطعه از موسیقی های مجاز پخش برای بیش از حد طولانی و یا بیش در پس زمینه ویدئو زندگی می کنند.

در حال حاضر اطلاع رسانی میآید تا قبل از آن در پخش برنامه های زنده به کاربران زمان بیشتری را برای حذف صدا به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از جریان مختل و یا گرفته شده. Instagram را نیز به دستورالعمل واضح تر به وضعیت درمان در این رویداد یک جریان است که به طور خودکار خاموش و یا مسدود شده به دلیل استفاده بدون مجوز موسیقی است.

“این اطلاعیه ها در نظر گرفته شده به شما هشدار زمانی که ما سیستم های تشخیص آن است که پخش خود را و یا آپلود تصویری ممکن است شامل موسیقی در راه است که نمی پایبند به ما موافقت نامه صدور مجوز” می خواند Instagram پست وبلاگ در تغییرات است. “به روز رسانی ها شامل ساخت اطلاعیه شفاف تر و رویه اطلاعیه زودتر به زندگی سوانح به مردم زمان خود را تنظیم جریان و جلوگیری از وقفه اگر ما تشخیص آنها ممکن است نزدیک شدن به محدودیت های ما.”

Instagram نیز تکرار کرد که سیاست خود را در اطراف موسیقی استفاده شامل استفاده نامحدود در داستان و در هنگام فیلمبرداری از اجرای موسیقی زنده و ارسال آن به خوراک اصلی. اما استفاده از موسیقی در یک فیلم زنده یا از پیش ضبط شده ویدئویی ارسال شده به خوراک محدودیت و Instagram می گوید: قاعده کلی این است که استفاده از کوتاه کلیپ سعی کنید به استفاده متعدد کلیپ های از موسیقی های مختلف در طول فیلم و به جلوگیری از ساخت و پخش موسیقی تمرکز اولیه از یک ویدیو با ترکیب بصری جزء.

“این رهنمود سازگار در سراسر زنده و ضبط ویدئو در هر دو Facebook و Instagram و برای تمام انواع حساب — یعنی صفحات پروفایل تایید شده و تایید نشده حساب” پست وبلاگ توضیح می دهد. “و اگر چه موسیقی راه اندازی شده است در سیستم عامل های ما در بیش از 90 کشور جهان وجود دارد مکان هایی که آن هنوز در دسترس نیست. بنابراین اگر شما تصویری شامل ضبط موسیقی آن ممکن است در دسترس برای استفاده در این مکان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>