به دادگاه حقوق بشر اروپا علیه گوگل در حال تبدیل شدن به یکی دیگر از حزبی مبارزه

یک موضوع در محدوده زمانی معین از این ستون این بوده است که ما هیچ معنی دار ضد تراست اجرای قانون در ایالات متحده است. اما در سال گذشته نمایندگان مجلس و سازمان های فدرال شروع به هم بزنید با کمیسیون تجارت فدرال درخواست اطلاعات از Facebook, گوگل, آمازون, مایکروسافت و اپل. پتانسیل عمل در برابر گوگل به طور خاص شده است حرکت جمع آوری برای برخی از زمان. پنجاه و دولت به طور کلی وکیل را باز کرده اند پرس و جو به شرکت در ماه ژانویه آنها شروع به همکاری با وزارت دادگستری.

گسترش COVID-19 همه گیر شده این چشم انداز است که هر گونه اقدام ضد تراست می توانید ببینید بیشتر به تاخیر بیاندازد. اما روز جمعه وال استریت ژورنال گزارش داد که یک طرح دعوی در دادگاه ممکن است مدت کوتاهی پس از رسیدن. در اینجا برنت کندال و John D. مک کینون:

هر دو وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه به طور کلی وکیل به احتمال زیاد فایل ضد تراست پرونده های حقوقی علیه الفبا, Inc.’s گوگل—و به خوبی به برنامه ریزی برای دادخواهی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

وزارت دادگستری در حال حرکت به سمت آوردن یک مورد به عنوان به زودی به عنوان در تابستان امسال برخی از مردم گفت. حداقل برخی از دولت به طور کلی وکیل—رهبری تگزاس دادستان کل کن Paxton, یک جمهوریخواه—به احتمال زیاد فایل مورد احتمالا در سقوط افراد آشنا با این موضوع گفت.

داستان می رود به می گویند که آن را مردد که آیا همه از این خواهد شد در زمینه به عنوان یک مورد و یا بسیاری از. در میان مسائل دیگر وجود دارد که نظریه های مختلف در مورد. این اقدام ضد تراست در برابر گوگل در مورد آن تبلیغات, کسب و کار, و یا در مورد آن جستجو کسب و کار ؟ این چیزی که داشتن یک پایگاه کاربر در میلیاردها — وجود دارد بسیاری از راه های شما می تواند مانع از رقابت.

“ما همچنان به تعامل با ادامه تحقیقات به رهبری توسط وزارت دادگستری و دادستان کل پکستون و ما نمی هر گونه به روز رسانی و یا نظرات به حدس و گمان” یک سخنگوی گوگل گفت: من امروز.

این مجله نبود قادر به یادگیری وکلا’ نظریه در این مورد. اما در یک مقاله جدید سابق اوباما ضد تراست رسمی ارائه می دهد و یکی از خود را. کندال و Keach Hagey در مورد آن نوشت و در مجله روز دوشنبه:

“معناداری وجود دارد دلیلی برای نگرانی است که گوگل را نقض کرده است و ایالات متحده آمریکا قانون ضد تراست,” دانشگاه ییل استاد اقتصاد فیونا اسکات مورتون اقتصاددان ارشد در وزارت دادگستری ضد تراست بخش از 2011-2012 نوشت: در سال جدید تحصیلی مقاله با عنوان “نقشه راه برای تبلیغات دیجیتال انحصار پرونده Google.”

این مقاله استدلال می کند گوگل است که با استفاده از تسلط خود را در جستجو به عنوان یک سکوی پرشی برای تسلط بر بازار مجاور از نمایش تبلیغات آسیب رساندن به ناشران تبلیغ کنندگان و مصرف کنندگان در حدود 130 میلیارد دیجیتال تبلیغات بازار است.

مورتون و تحلیل مبتنی بر یک دسامبر گزارش از بریتانیا رقابت و بازارهای سازمان. به گزارش “یافت می شود که گوگل تا به حال حداقل 90 درصد از سهم بازار در ابزار ناشران استفاده برای خدمت به تبلیغات; بین 40% و 60% از بازار برای عرضه سیستم عامل و یا SSPs ابزار ناشران به استفاده از قبول پیشنهادات از مبادلات و بین 50% و 70% از سمت تقاضا عامل یا DSPs ابزار تبلیغ استفاده به پیشنهاد دیجیتال تبلیغات است.” گوگل اختلافات مطالعه یافته است.

آن را خوب خواهد بود اگر ما می تواند یک بحث در مورد گوگل و رقابت در میدهند. اما این است که ایالات متحده و 2020 و پس از بحث است در حال حاضر آلوده با سیاست های حزبی. کن پکستون تگزاس دادستان کل است که منجر تحقیقات برای وکلای کلی ارسال ایمیل های جمع آوری کمک های مردمی برای ترویج کار خود را. رویترز گزارش داد که یک ایمیل گفت تگزاسی “‘قرار دارد در معرض خطر” توسط شرکت ” که مدیران به وضوح صفحه نمایش ضد محافظه کار و ضد جمهوری خواه تعصب ماهرانه کنترل آنچه آمریکایی ها هنگام جستجوی اطلاعات در مورد ملی مسائل سیاسی.'”

اخیرا رئیس جمهور تهمت توییتی که “چپ رادیکال است که در کل فرماندهی و کنترل Facebook, Instagram, Twitter و Google” و گفت که دولت او “در حال کار برای درمان این وضعیت غیر قانونی است.” فرض کنید که نوع بحث همچنان ادامه دارد — و آن را سال انتخابات پس چرا آن را نمی? — به دادگاه حقوق بشر اروپا می تواند توزیع مجدد در تصور عمومی به عنوان یک حزبی مبارزه با محتوای اعتدال. که ممکن است خوب برای عمل سیاسی کمیته جمع آوری کمک های مالی, اما آن را سخت برای دیدن چگونه آن را در یک نتیجه بیشتر اقتصاد رقابتی.

در این میان گوگل از چپ به نوک پا راه رفتن در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و چشم پوشی از آن بیشتر آشکار نهفته است. آن را تنها به تازگی است که تهمت را به او تریبون اعلام کرد که گوگل تا به حال یک هزار و مهندسین ساخت یک وب سایت برای آمریکایی ها برای پیدا کردن در این نزدیکی هست COVID-19 انجام شد. (آن نیست هر چند الفبا تابعه داديم راه اندازی محدود تر سایت. سایت کار نمی کند که همه به خوبی.) سپس مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا دروغ و دوباره گفت: مدیر عامل گوگل Sundar Pichai به نام او به عذر خواهی برای سردرگمی.

همکاران من Nilay Patel و دیتر Bohn خواسته پیچای مورد که عذرخواهی در مصاحبه ای که امروز منتشر شده:

Nilay Patel: شما تا به حال به این سوال بود. من پیگیری هر هفته از زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم او برگزار شد تا فلوچارت و گفت: “برخی x هزار مهندسان گوگل در حال کار بر روی آن است.”

فقط راه رفتن من را از طریق آن روز. آیا شما انتظار می رود که به می آیند ؟ بعد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کسی که از گوگل به نام بود و عذرخواهی به او. این اتفاق افتاد ؟ تنها چیزی بود که مجموعه ای از روز بود ؟

پیچای: خیلی زود از طریق COVID ما تصمیم گرفتیم به عنوان یک شرکت ما باید همه چیز [در] مناطق که در آن تخصص ما می تواند کمک کند. و بنابراین ما تا به حال یک مجموعه گسترده ای از تلاش.

من فکر می کنم دو وجود دارد تلاش, و ما در تماس با [کاخ سفید] coronavirus نیروی کار. و دو وجود دارد تلاش در هر دو شرایط را از آنچه در گوگل می توانید انجام دهید به ارائه اطلاعات بیشتر و همانا کار بر روی یک راه برای توسعه در مقیاس گسترده ای تست به خصوص با تاکید بر درایو-از طریق آزمایش با تمرکز بر روی اولین پاسخ دهندگان. و ما در تماس در هر دو تلاش. و به طوری که آنچه در آن بود.

که به نظر می رسد مثل یک راه دیپلماتیک گفت که نه او و نه عذرخواهی می کنیم.

در جهان با کمتر رفتن, ما ممکن است داشتن یک مکالمه در مورد اینکه چرا همان دولت با توجه به فروپاشی یک غول تکنولوژی بود که با تکیه بر همان فن آوری های غول پیکر در اندازه و قدرت به ارائه بحرانی کمک در طول یک بیماری همه گیر. یا چرا دولت با تکیه بر تکنولوژی غول برای خیلی از آن همه گیر پاسخ در همه. و یا حتی آنچه تا کنون اتفاق افتاده است به مغلوب ساختن پیشی جستن 2019 تعهد به منظور بررسی گوگل برای “خیانت” (?!).

به جای آن همه فقط خونریزی با هم به حزبی سر و صدا. و اگر و هنگامی که دادگاه حقوق بشر اروپا علیه گوگل, زمین, آن را سخت به تصور کنید که فقط نمی خواهد تبدیل به بخشی از سر و صدای بیش از حد.

نسبت

امروز در اخبار است که می تواند بر درک عمومی از تکنولوژی سیستم عامل است.

تا روند: آمازون , مراقبت از یک برنامه آزمایشی است که به شرکت کارکنان دسترسی به مجازی خدمات پزشکی در حال گسترش است به انبار آثار در منطقه سیاتل است. این شرکت همچنین waiving هزینه ها به صورت مجازی بازدید تا مه 31. (Christina فار / CNBC)

ویروس ردیاب

مجموع موارد در آمریکا: بیش از 1,515,300

مجموع مرگ و میر در ایالات متحده: حداقل 90,200

موارد گزارش شده در کالیفرنیا: 81,959

مجموع نتایج آزمون (مثبت و منفی) در کالیفرنیا: 1,292,672

موارد گزارش شده در نیویورک: 356,278

مجموع نتایج آزمون (مثبت و منفی) در نیویورک: 1,439,557

موارد گزارش شده در نیوجرسی: 148,039

مجموع نتایج آزمون (مثبت و منفی) در نیوجرسی: 505,569

موارد گزارش شده در ایلینوی: 96,778

مجموع نتایج آزمون (مثبت و منفی) در ایلینوی: 603,241

داده ها از نیویورک تایمز. داده ها از آزمون از COVID پیگیری پروژه.

حاکم

⭐لیبرال Facebook صفحه را اشغال دموکرات پدید آمده است به عنوان یک وزنه به تسلط جناح راست الگوی رفتاری کارخانه بر روی پلت فرم. صفحه اجرا شده توسط رافائل و عمر Rivero دو برادر که مهاجرت از مکزیک است. نیک Corasaniti در نیویورک تایمز به این داستان:

در طی ماه گذشته نزدیک به نیمی از 40 بالا انجام ویدئوها در Facebook ذکر است که “نسبت ناروا” شد از اشغال دموکرات. آنها تا به حال بالا-10 انجام پست در Facebook به طور منظم برای ماه. یک ویدیویی که به تازگی نوشته شده به نام “دروغگو توییتهایی امشب” آواز با گروه کر به صورت جداگانه ثبت رای دهندگان به لحن از “The Lion Sleeps Tonight” مشاهده شد 41 میلیون بار در میان پربیننده ترین ویدئوها در Facebook در ماه گذشته.

“دموکراتیک رای دهندگان خسته از حزب دموکرات نوع مصرف barrages از جمهوری خواهان در سمت راست بر روی رسانه های اجتماعی و تهمت خود را گرفتن که دراز کشیده و مبارزه نیست” Omar Rivero گفت. “بنابراین ما مبارزه با حقیقت است. اما ما مطمئن شوید که ما پانچ آنها را در دهان با حقیقت است.”

مبارزات سیاسی و گروه هنوز هم ریختن پول به انتخابات تبلیغات با وجود رکود اقتصادی در ارتباط با این بیماری همه گیر. تبلیغات سیاسی است که انتظار می رود برای رسیدن به $6.7 میلیارد این چرخه تا 12 درصد از پیش بینی اولیه. (سارا فیشر / Axios)

FCC را دریافت کرده است صدها نفر از شکایات مربوط به حفظ آمریکایی ها متصل تعهد آژانس اولیه پاسخ به همه گیر. با ارتکاب به این تعهد حامل مانند AT&T ، Verizon و Comcast وعده داده شده برای پایان دادن به خدمات مسکونی و یا کسب و کارهای کوچک است که قادر به پرداخت صورتحساب خود را به دلیل بیماری همه گیر. (Makena Kelly / The Verge)

مارک زوکربرگ گفت که او “نگران” است که کشورهای دیگر ممکن است در تلاش برای تقلید از چین به روش تنظیم اینترنت. “فقط به توان بی پرده در مورد آن فکر می کنم وجود دارد یک مدل بیرون آمدن از کشورهایی مانند چین که تمایل به بسیار مقادیر مختلف از کشورهای غربی که بیشتر دموکراتیک” او گفت:. (Kim Lyons / آستانه)

یک انبار در غرب پنسیلوانیا تبدیل شده آمازون بزرگترین COVID-19 نقطه داغ. سیاستمداران محلی این باور وجود دارد که بیش از 100 مورد. کارگران می گویند این شرکت صبر بیش از حد طولانی برای برقرار کردن اقدامات ایمنی است که محافظت از کارگران است. (کارن Weise / نیویورک تایمز)

یوتا صرف $2.75 میلیون یک تماس ردیابی نرم افزار که تنها 40,000 مردم استفاده کرده اند. رژیم صهیونیستی. گری هربرت در ابتدا بود گفت: برنامه سالم با هم خواهد بود بخشی جدایی ناپذیر از گرفتن دولت در پای خود را. (کارولین هاسکینس / BuzzFeed)

استرالیا رقابت watchdog می گوید رسانه ها در سازمان ها می تواند تحریم Google و Facebook به زور آنها را به پرداخت هزینه برای اخبار. “این واقعا در مورد چه مقدار از اخبار در مجموع به پلت فرم” گفتند. “تا چه حد آنها می خواهم برای رفتن به مقصد برای همه چیز ؟ (آماندا مید / نگهبان)

در اینجا نحوه کنگره شکل گیری است اطلاعات حریم خصوصی قوانین در طول بیماری همه گیر. (Khari جانسون / VentureBeat)

محققان در حال خزنده اینترنت برای عکس مردم با پوشیدن ماسک های صورت برای بهبود الگوریتم های تشخیص صورت. در مارس آنها منتشر COVID-19 ماسک تصویر مجموعه به گیتهاب با استفاده از بیش از 1200 تصاویر جمع آوری شده از Instagram. (آلفرد Ng / CNET)

صنعت

Facebook اعلام کرد راه اندازی فروشگاه جدید e-commerce ابتکار عمل با هدف در آوردن بیشتر کسب و کار آنلاین در طول بیماری همه گیر. این شرکت شرط بندی مغازه ها کمک خواهد کرد که شرکت های محلی تحمل در حالی که همچنین ایجاد بزرگ فرصت های تجاری جدید برای Facebook خود را. من در مورد آن نوشت امروز در آستانه:

در جریان زندگی مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: گسترش تجارت الکترونیکی خواهد بود مهم برای شروع بازسازی اقتصاد در حالی که این همه گیری همچنان ادامه دارد. “اگر شما نمی توانید جسمی خود را باز فروشگاه و یا رستوران شما هنوز هم می توانید سفارش آنلاین و کشتی آنها را به مردم,” او گفت:. “ما شاهد بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که هرگز تا به حال کسب و کار آنلاین دریافت آنلاین برای اولین بار.”

راه اندازی مغازه ها می آید به عنوان stay-at-home سفارشات مربوط به COVID-19 همه گیر منجر به رکورد فروش برای تجارت الکترونیکی شرکت. همه گیر شده است همچنین ویرانگر برای کسب و کارهای کوچک با یک سوم از آنها گزارش کرده اند که آنها را متوقف عامل در یک بررسی انجام شده توسط Facebook و کسب و کار کوچک میزگرد. اضافی 11 درصد می گویند که آنها می تواند شکست در سه ماه آینده اگر وضعیت کنونی ادامه می دهد.

یک سوم از کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده متوقف عامل در حالی که یکی دیگر از 11 درصد در حال انتظار برای شکست در سه ماه آینده اگر COVID-19 شرایط باقی بماند. خبر می آید از یک Facebook نظرسنجی از 86,000 صاحبان کسب و کار و کارکنان. (سارا Frier و آب نبات چنگ / بلومبرگ)

Facebook را کمپین بازاریابی جدید ترویج مسنجر اتاق ویژگی های یک جلد از بیتلز “همه با هم در حال حاضر” توسط Lizzoثبت شده به طور خاص برای تبلیغ. (David Griner / Adweek)

کوین Mayer, Infinite را مدیر عامل جدید دارای یک وظیفه دشوار جلوتر از او: اثبات به آمریکا قانونگذاران تنظیم کننده و مصرف کنندگان است که آنها می توانند اعتماد چینی متعلق به برنامه با داده های خود را. (جولیا اسکندر / شرف)

Infinite به حالت تعلیق در حساب Faizal صدیقی برای نقض دستورالعملهای انجمن زمانی که او اشاره کرد در ترویج پاشیدن اسید به صورت دختران که رد پیشنهاد ازدواج. پس از این ویدئو ویروسی رفت و مردم شروع خواستار ممنوعیت Infinite در هند. (Preeti Soni / کسب و کار خودی)

دره سیلیکون جدید برنامه های مورد علاقه است که فقط دعوت شبکه های اجتماعی به نام محل باشگاه وانجمن. در حالی که برش لبه تکنولوژی و تغییر جهان ماموریت مقالات از ایمان در میان سرمایه گذاران زیادی از پول بزرگ در دهه های اخیر است و در نهایت ساخته شده از اعتیاد برنامه های رسانه های اجتماعی مانند این یکی. (که هنوز نشده تایید درخواست ما برای پیوستن به بتا. Ahem.) (ارین گریفیث و تیلور لورنز / نیویورک تایمز)

یکی از محبوب ترین در جهان پادکست های جو روگان تجربه در حال تبدیل شدن به یک Spotify منحصر به فرد. روگان را در یوتیوب کانال فعال باقی خواهد ماند اما آن را نمی خواهد شامل قسمت کامل کنه. (اشلی Carman / آستانه)

OnlyFans منفجر شده در محبوبیت در طول همه گیر آوردن در یک موج از تاثیرگذاران و سازندگان. اما کارگران جنسی که تکیه بر روی پلت فرم برای درآمد می گویند آنها در حال تحت فشار قرار دادند به گزارش حساب خود را حذف شده اند و حتی زمانی که آنها نمی نقض OnlyFans’ شرایط استفاده از خدمات. (EJ Dickson / Rolling Stone)

همه چیز برای انجام

مسائل به اشغال شما حاضر در قرنطینه.

حرکت زندگی دیجیتال خود را به مفهوم. این برنامه بیشتر از یک جانشین شایسته برای Evernote فقط شخصی خود را با برنامه رایگان.

کشف راه هایی برای نگه داشتن بچه ها خود را درگیر و یادگیری در این تابستان. مجله ارائه می دهد 20 راه.

بهم تابیدن و بافتن مو خود را. شما می دانید آن را به اندازه کافی طولانی توسط این نقطه است.

کشف چیزهای رایگان در Craigslist. آن را پایدار لذت بردن از باز کردن وب سایت این قطعه استدلال می کند.

و در نهایت…

صحبت ما

برای ما ارسال راهنمایی, سوالات و ضد تراست موارد: casey@theverge.com و zoe@theverge.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum türktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet