Facebook را بازگشایی دفاتر در 25 درصد ظرفیت شروع در ماه جولای

Facebook آغاز خواهد شد بازگشایی دفاتر خود در سراسر جهان در ماه جولای 6th با دقیق اقدامات ایمنی در محل با توجه به یک گزارش جدید از بلومبرگ منتشر شده در چهارشنبه. بازگشایی طرح بخشی از یک فرایند چند مرحله این شبکه اجتماعی در محل شروع به بازگرداندن برخی از آن فرد در عملیات است که بسیار مهم به نظر مدیریت مرکز داده و توسعه سخت افزاری مانند پورتال چت تصویری دستگاه و آن Oculus خط از هدست واقعیت مجازی و لوازم جانبی.

این شرکت آغاز خواهد شد توسط عامل در 25 درصد ظرفیت به معنی تنها یک چهارم استاندارد آن نیروی کار را تا کنون مشغول به کار در همان ساختمان در همان زمان. کسانی که مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک صورت و تحت درجه حرارت چک برای نظارت بر علائم ویروس سازگار با COVID-19, بلومبرگ گزارش. اگر چه جولای تاریخ در محل تا حد زیادی برای Facebook است, آمریکا و اروپا در دفاتر این گزارش آمده است که برخی آسیایی, دفاتر ممکن است بازگشایی هر چه زودتر و وابسته به شرایط خاص کشور و یا شهر را مهار رمان coronavirus.

این طرح تغییر نمی کند Facebook تعهد اجازه می دهد تا همه کارکنان خود را که می تواند انجام کار از راه دور برای انجام این کار از طریق پایان سال 2020 است. این شرکت گفت که کارکنان خود را از سیاست جدید در اوایل این ماه و این احتمال وجود دارد که اکثریت قریب به اتفاق Facebook را غیر ضروری کارکنان — به معنی آن دسته از کارگران که می تواند انجام دهد اگر نه همه از مسئولیت های شغلی خود را از راه دور ادامه خواهد داد به انجام این کار از طریق پایان سال است.

در علاوه بر این به سخت افزار عملیات و مدیریت شبکه های کارکنان که باید در سایت مسئولیت Facebook همچنین استخدام نمرات از خدمات کارگران است که باید به سر کار آمده جولای. که شامل اتوبوس شاتل اپراتور کافه تریا و ناهارخوری کارکنان و پرسنل امنیتی و دیگر اعضای شبکه های اجتماعی نیروی کار است که حفظ و نظارت بر آن دفاتر و ساختمان های آن’ استاندارد عملیات روزانه. Facebook پرداخت شده است این کارگران در طول همه گیر اما برخی از در حال حاضر خواهد شد نیاز به بازگشت به کار.

با توجه به بلومبرگ, Facebook است که به دنبال چگونه برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله دستورالعمل در آن اتوبوس شاتل. همچنین مشخص نیست که چگونه این شرکت اجرا خواهد شد مختلف آن امکانات ناهار خوری که بسیاری از ارائه بوفه-سبک وعده های غذایی را تشکیل می دهند و عمده جوشیدن را بر روی سایت کار در Facebook و دیگر شرکت های فن آوری.

Facebook است تنها یکی از بسیاری از شرکت های فن آوری دستکاری واقعیت جدید کار از راه دور با ساخت و اجرای یک طرح برای بازگشایی به عنوان مستندات شروع به سهولت در ایالات متحده و در سراسر جهان است. گوگل به طور مشابه اعلام کرد که کار از خانه سیاست برای اکثریت کارکنان آن از طریق 2020 و مرحله به مرحله بازگشایی روند شروع این تابستان. مدیر عامل گوگل Sundar Pichai برشمرد برنامه های در جزئیات بیشتر در مصاحبه ای با The Verge این هفته:

من انتظار می رود تا پایان سال خواهیم بود در 20 تا 30 درصد ظرفیت است. که هنوز هم ممکن است منظور ما قادر به دریافت 60 درصد از کارکنان خود را در یک بار در هفته یا چیزی شبیه به آن. و این چیزی است که ما معنی که در آن اکثریت قریب به اتفاق کارکنان ما فکر می کنم به احتمال زیاد کار از خانه از طریق پایان سال. اما آن را بسیار سیال وضعیت. اگر همه چیز البته بهتر است نگاه ما به آن وفق دهند. ما می خواهیم به انعطاف پذیر باشید. تلاش برای واقعا درک چه کار می کند و چه کار نمی کند در این.

نه آمازون و مایکروسافت باید خاص تاریخ برای بازگشایی دفاتر خود در سیاتل, واشنگتن, اما هر دو شرکت گسترش کار از خانه سیاست به ماه اکتبر است. اپل در حال برنامه ریزی در بازگشایی دفاتر خود در این تابستان در کاهش ظرفیت و با بسیاری از همان اقدامات احتیاطی به Facebook و Google. آی فون ساز نیز به آرامی بازگشایی شبکه خرده فروشی خود را شروع اول در خارج از کشور و در نهایت منجر با بازگشایی بسیاری از ما از فروشگاه های خرده فروشی با شروع این ماه است.

هر دو مربع و توییتر, اما, گرفته اند یک رویکرد رادیکال تر — هر دو در حال اجرا توسط مدیر عامل شرکت جک دورسی که گفت این ماه است که کارکنان خود شرکت اجازه خواهد داشت برای کار از خانه به طور دائم اگر آنها را انتخاب کنید. آن را در حال حاضر مشخص نیست چه دورسی قصد دارد با شرکت های گران فضاهای اداری; توییتر ستاد بوده است که مشخصه از اواسط بازار بخش از مرکز شهر سان فرانسیسکو ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>