مهاجران به کار تحت روستایی تضمین اشتغال طرح

بنگلور: وزیر B. S. Yediyurappa کارگردانی کرده است مقامات برای ارائه شغل برای کارگران مهاجر که بازگشت به روستاهای بومی خود از بخش های مختلف دولت و کشور زیر COVID-19 مستندتحت روستایی تضمین اشتغال طرح.

او در سخنرانی خود در پیشرفت بررسی نشست توسعه روستایی و Panchayat راج (RDPR) بخش در دفتر خانه خود را ‘کریشنا’ دیروز اینجا.

اشاره به این که دولت تعیین کرده است هدف از ایجاد 13 کرور انسان کار روز تحت برنامه ملی راه سازی روستایی تضمین اشتغال طرح در طول 2020-21, Yediyurappa گفت که Rs. 6,315.79 کرور روپیه کمک مالی شده است اختصاص داده شده برای همان. این جدا اتحادیه دولت بیش از حد جبران تومان.40,000 کرور روپیه اضافی کمک مالی برای این طرح است. با کمک های مالی انبوه مقامات کار باید نسبت به حصول اطمینان از بازگشت کارگران مهاجر کار در یا در اطراف روستاهای خود و همچنین ببینید که دستمزد پرداخت می شود به همه آنها در زمان مقرر.

CM بیشتر دستور مقامات به شکل COVID-19 نیروی کار در همه گرم Panchayats برای به طور موثر مقابله با کشنده بیماری همه گیر.

RDPR وزیر K. S. Eshwarappa منابع آب وزیر رامش Jarkiholi, دولت, رئیس, منشی, T. M. Vijayabhaskar توسعه کمیسر Vandita شارما و دیگر مقامات حضور داشتند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>