یک سال Oculus تلاش هدست VR برای دریافت

یک سال پیش امروز, Facebook منتشر شد Oculus تلاش خود را برای اولین بار هدست برای ارائه معتبر مستقل VR تجربه های واقعی ردیابی سر را خوب حرکت کنترل ، همچنین مشخص شده تقسیم در Oculus اکوسیستم: تلاش خود را به حال خود فروشگاه سرپرستی با بازی هایی که تا به حال شده است به طور خاص طراحی شده برای هدست پایین-مجهز به سخت افزار های تلفن همراه.

در آن زمان ساخته شده است که آن را تا حدودی محدود محصول. “به عنوان یک Oculus Rift صاحب من عمیقا وسوسه تلاش” Adi رابرتسون نوشت: در بررسی ما است. “من دوست دارم نیاز خود شامل هدست با تمام شکاف هسته امکانات و هیچ یک از سیم خود را. من فقط آرزو می کنم من نمی مجبور به انتخاب بین یک طراحی را دوست دارم و از بازی من می خواهم به بازی.”

یک سال را در تلاش زندگی چرخه است که دیگر هیچ مصالحه شما را به. برخی از محدودیت های آن باقی می ماند, البته, اما, Facebook انجام داده است یک کار قابل توجه گسترش $399 تلاش قابلیت. پس از انتشار Oculus صف ساده بود برای توضیح: خرید یک شکاف S اگر شما می خواهید بازی کامپیوتر VR بازی, خرید تلاش اگر شما می خواهید مستقل راحتی. در حال حاضر هر چند تلاش می کند تقریبا همه چیز شکاف S می کند — و بیشتر. تنها مشکل این است که آن را نزدیک به غیر ممکن است برای پیدا کردن یکی.

Oculus تلاش است که هنوز هم اولین و مهمترین مستقل VR سیستم است که با این نسخهها کار بیشتر یا کمتر شبیه به یک کنسول بازی. آن چکمه های تا به سرعت و به غیر از جفت شدن آن با یک برنامه گوشی های هوشمند پس از راه اندازی اولیه همه چیز شما را با هدست اتفاق می افتد در داخل VR رابط. اصلی UI برگزار شد در یک گیج کننده است اما یک به روز رسانی های اخیر ساخته شده است که تلاش بسیار آسان تر به حرکت. تلاش بسیار آسان تر به مجموعه ای از هر VR سیستم و آن را بسیار راحت تر به استفاده از هر چیز مربوط به سیم.

به عنوان یک سیستم مستقل تلاش بزرگترین محدودیت در راه اندازی آن بود که انجام شده تنها بخشی از عناوین موجود برای Oculus Rift بر روی کامپیوتر. بخشی از آن بود و است که برای انجام با تلاش کم قدرت. آن Snapdragon 835 گوشی های هوشمند پردازنده یک نسل از تاریخ حتی زمانی که هدست راه اندازی شد به طوری بلند پروازانه ریفت عنوان تنها اکو همیشه بوده و کشش. کتابخانه بیشتر محدود Oculus اتخاذ سختگیرانه تر گزینش سیاست برای تلاش فروشگاه ساخته شده است که آن را مشکل تر برای توسعه دهندگان خبرگزاری مستقل برای دریافت بازی های خود را منتشر شده است.

که هنوز هم مورد امروز اما تلاش فروشگاه در یک مقدار حالت بهتر از آن است که یک سال پیش. عمده VR عناوین مانند تتریس اثر و آریزونا آفتاب را پس از آمدن به فروشگاه در حالی که بازدید کنندگان مانند تپانچه شلاق و اتاق VR راه اندازی کرده اند روز و تاریخ در تلاش با صلیب-خرید پشتیبانی از شکاف گنجانده شده است. فقط به عنوان سریع نقطه مرجع 11 از 13 بازی در تعطیلات ما توصیه در حال حاضر در دسترس در تلاش فروشگاه و دو که نیست یک پلی استیشن VR آزمایشی و اختیاری نینتندو لبو حالت.

به عنوان شما می خواهم انتظار اصلی وجود دارد که سازش درگیر در آوردن برخی از پیشرفته تر PC VR عناوین به تلاش داده است که آن را در اصل در حال اجرا در همان سخت افزار به عنوان یک کهکشان S8 از 2017. برخی از بازی ها مانند حماسه را Robo به خاطرنگاه ویژه ، اما دیگران انتقال یکپارچه. VR بازی نیاز به اجرا در نرخ فریم بالا بسیاری از عناوین محبوب ترین استفاده از گرافیک نسبتا ساده حتی بر روی کامپیوتر که به معنی دوست داشتن از ضرب و شتم صابر, دزدان دریایی فضا مربیو خود نگاه بزرگ در تلاش تیز, punchy, OLED صفحه نمایش.

گرافیکی تجارت آف واقعی هستند اما آنها مهم نیست تا آنجا که آنها استفاده می شود. در اواخر سال گذشته یک ویژگی جدید به نام Oculus لینک به شما اجازه استفاده از این تلاش به عنوان یک کامپیوتر هدست VR بیش از USB 3.0 کابل. این ماه Oculus گسترش قابلیت پشتیبانی از USB 2.0 کابل بیش از حد از جمله USB-C کابل شارژ که همراه با تلاش است. اگر شما در حال حاضر تلاش شما در واقع یک کامپیوتر هدست VR به صورت رایگان. اگر شما نمی, گزینه های خود را در حال حاضر هدست که تنها کار با رایانه های شخصی و یا یکی که با این نسخهها کار با رایانه های شخصی و همچنین مستقل از پلت فرم در حق خود است.

به عنوان یک کامپیوتر هدست تلاش نمی کاملا به عنوان صاف به عنوان یک شکاف. هنگامی که شما با اتصال USB-C, کابل, در, شما نیاز به تایید است که شما می خواهید به سوئیچ به Oculus حالت لینک از درون تلاش هدست است که اضافی قرار داده-در-را-خاموش گام اگر شما برنامه ریزی در راه اندازی بازی خود را از Oculus ویندوز نرم افزار. Steam VR همچنین می توانید مسائل پیچیده بیشتر هر چند بیشتر از دیگر هدست های Oculus در تجربه من.

به طور کلی Oculus لینک این نسخهها کار میکند بزرگ حداقل با هیچ نام تجاری $9 3 متر کابل USB 3.0 به من دستور داده آمازون برای استفاده از آن با. خوراک ویدئویی فشرده شده است به جا به USB پهنای باند, اما آن را تنها بسیار کمی قابل توجه در صحنه های تاریک — که چیزی مانند Half-Life: Alyx بیش از چند — و آن را به طور کلی غیر قابل مشاهده در غیر این صورت. به عنوان کسی که متعلق به یک اصلی شکاف و Vive من نمی آن را به عنوان بسیاری از با توجه به جمع و جور کردن چقدر راحت تر به راه اندازی است.

و اگر شما حق محیط زیست و در حال حاضر به سرهم بندی کردن یک کمی شما می توانید حتی بیشتر به طور کامل با راه حل های بی سیم. دسکتاپ مجازی است $20 VR برنامه شده است که در اطراف برای همیشه لطفا برای, شما اجازه دسترسی به دسکتاپ ویندوز خود را از طریق مختلف VR هدست. اما تلاش خود را در حمایت از یک بازی-changer. شما نیاز به فعال کردن حالت توسعه و نصب یک برنامه به نام SideQuest و همچنین توصیه می شود که شما باید یک کامپیوتر متصل به اترنت در یک 5GHz wireless network اما همه از این به شما امکان راه اندازی و بازی کامپیوتر VR بازی از درون Quest — بدون نیاز به کابل.

من نمی توانم صحبت می کنند به هر کسی دیگری را در خانه اینترنت نصب setups اما حداقل برای من این بوده است که وحی است. کیفیت تصویر نیست قابل ملاحظه ای بدتر از بازی PC بازی بیش از Oculus با لینک, و من به طور کلی بود صاف اتصال در سراسر. با این حال به طرز محسوسی کمتر سازگار هنگامی که خانه خود را در شبکه تاکید کرد. من گاهی اوقات مجبور به توقف ایکس باکس محبوبیت فقط به دسکتاپ مجازی برای شناسایی کامپیوتر من در وهله اول.

هنوز هم من فکر می کنم به سه یا چهار سال پیش زمانی که این نسل از VR هدست شروع شد به نظر می رسد در بازار است. من فکر نمی کنم من می خواهم که انتظار 400 سیستم به طور کامل با ردیابی حرکت کنترل کننده است که می تواند به صورت بی سیم بازی جدید Half-Life بازی در حال حاضر. در حال حاضر تنها راه حل است که متناسب با این لایحه Oculus تلاش حتی اگر شما چشم پوشی از قابلیت های آن به عنوان یک سیستم مستقل است.

است که می گویند وجود دارد اتاق را برای بهبود. در مقایسه با PC-تنها شکاف S که با استفاده از یک PSVR-سبک بند که ترازو وزن در سراسر سر تلاش است نوعی از جلو سنگین است. من می خواهم مقایسه آن با اصلی Vive از نظر راحتی است که می گویند آن قابل استفاده است اما ایده آل نیست بیش از مدت طولانی. من امیدوارم که این چیزی است که می تواند ثابت از طریق ترکیبی از قدرت بیشتر-سخت افزار کارآمد و سبک تر باتری.

این نیز روشن است که تلاش نیست طراحی شده با کامپیوتر ویژگی های VR در نظر داشته باشید. بی دست و پا زاویه است که USB-C کابل و چوب را در و نیاز به تایید لینک اتصال در داخل هدست خود را آشکار چیزهایی است که می تواند ثابت در آینده سخت افزار — هر چند دومی به نظر می رسد مانند یک به روز رسانی نرم افزار دور و من ثابت سابق با 10 $L شکل آداپتور از آمازون. هنوز هم من فکر می کنم واضح است که در آن Oculus می توانید از این ایده. اگر چه بی سیم پخش شد ساخته شده است در ویژگی های هدست و نه مسلما ساده هک?

این تلاش اضافی ویژگی های اگر چه به اندازه کافی به آن را آشکار خرید در حال حاضر برای اکثر مردم است. شیر و شاخص های حق بیمه بیشتر تجربه, مطمئن, اما آن را بسیار گران تر هستند و شما باید به جای خارجی آن انتقالها. شکاف S یک گزینه راحت تر اما نه لزوما با کیفیت بالاتر یکی از آن صفحه نمایش LCD معاملات کنتراست کمی بالاتر رزولوشن و نرخ تجدید. و, البته نه از این گزینه ها با این نسخهها کار به عنوان یک کاملا خوب مستقل بی سیم هدست VR.

اگر شما واقعا فقط در مورد مراقبت از کامپیوتر VR و نمی خواهم تلاش مستقل قابلیت شکاف S ممکن است معقول تر خرید. من حدس می زنم هر چند که وجود ندارد بسیاری از کسانی که درخواست. در این مرحله تلاش به خوبی کار می کند با خود که آن را در یک سیستم بزرگ در حق خود و آن را نیز معتبر کامپیوتر هدست به مقرون به صرفه. من احساس نمی مانند آن را جمع و جور کردن از من Vive در همه — کاملا مخالف است.

در حال حاضر Oculus سه هدست: تلاش ها و شکاف S. رفتن اصل منسوخ شده و قطع شود. شکاف S جای خود را دارد اما بسیار از آنچه در آن می توانید انجام دهید این است که تحت پوشش تلاش است. همه نشانه این است که Facebook است که با تمرکز توجه خود را به سمت مستقل VR و به نظر می رسد برای من روشن است که بهترین راه رو به جلو خواهد بود برای Facebook به تمرکز بر روی یک هدست است که ساده سازی تلاش قابلیت.

تا آن زمان تلاش این است که نزدیک ترین چیزی است که وجود دارد برای براق تقریبا جریان اصلی هدست VR. من نمی توانم به یاد داشته باشید آخرین فن آوری محصول است که گسترش قابلیت های آن به طور چشمگیری در سال اول خود را در فروش می باشد. اگر شما به دنبال یک سیستم VR در حال حاضر شما در واقع می تواند پیدا کردن یکی در سهام حدس من این است که بهترین شرط بندی شما این است که Oculus تلاش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>