تریلر جدیدی از کریستوفر نولان را شعار خواهد هوا در Fortnite

فضای تئاتر در Fortniteجدید حزب رویال جزیره است و در نهایت قرار دادن به استفاده کنید. امشب در 8PM ET فضای مجازی را به آخرین تریلر برای کریستوفر نولان در زمان سفر فیلم نکنيد. تریلر را هوا بر اساس ساعات روز: هر چند مشخص نیست که چه مدت آن شما در دسترس خواهد بود.

این اولین بار نیست دنیای فیلم و تلویزیون آمده است به Fortnite. نبرد رویال بازی شده است خانه را به یک کلیپ از Star Wars: The Rise of اسکای واکر به عنوان به خوبی به عنوان Quibi را راه اندازی مجدد پانک می خواهم. اما هر دو از آن حوادث در زمان قبل از توسعه دهنده حماسه راه اندازی یک نام تجاری جدید بدون خشونت فضایی در بازی به نام حزب رویال که قرار دارد در یک جزیره است. یک منطقه جداگانه از این جزیره در حال حاضر به میزبانی دو زنده رویدادهای موسیقی شامل دیپلو و Deadmau5.

حزب رویال به خوبی می تواند در آینده از Fortnite به عنوان همیشه در حال تحول فضای اجتماعی — در حال حاضر آن بهترین شات خود را در ابتلا به برخی از شعار قبل از کامل فیلم آغاز بکار در ماه جولای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>