چهار کارگران برق

میسور/Mysuru: در دو رویداد جداگانه چهار کارگر شد برق در وارونا و Metagalli پلیس محدودیت در شهرستان. در حالی که سه کارگر کشته شده در وارونا, یک مرده در Metagalli.

در اولین حادثه سه کارگر که حمل و نقل ذرت ساقه در یک کامیون شد, برق, زمانی که کامیون آمد در تماس با یک خط قدرت در Keelanapura در وارونا پلیس محدودیت های دیروز.

مرحوم هستند Teju (21), Mahadevaswamy نام مستعار Siddaraju (26) و Mahadevanayaka (46) همه ساکنان Hosapura روستا در T. Narasipur taluk.

دیروز, 10 کارگران از Hosapura روستا آمده بود در یک کامیون متعلق به Siddappa به Keelanapura روستا به بار ذرت ساقه به حمل و نقل به عنوان علوفه برای دام در Pinjrapole در Mysuru.

پس از ذرت ساقه لود شد کامیون چپ Hosapura ایجاد کرد. به عنوان وجود دارد خطوط برق در راه به Mysuru, Mahadevanayaka استفاده از کامیون پیاده روی پیش از کامیون و اطلاع رسانی به راننده کامیون که آیا این کامیون می تواند عبور از زیر خطوط برق.

اما Mahadevanayaka در یک نقطه تلاش برای صعود کامیون قبل از آن می تواند عبور از زیر خط قدرت و کامیون در تماس با برق خط. بلافاصله Mahadevanayaka شد الکتریکی و او به زمین افتاد و فریاد. با شنیدن جیغ Teju و Mahadevaswamy سعی کردم به پایین از کامیون و هر دو برق.

در حالی که Mahadevaswamy و Mahadevanayaka در نقطه درگذشت Teju گذشته خود را راه عزیمت به بیمارستان. در ضمن کسانی که نشستن در کابین راننده از جمله راننده کامیون در حال فرار معجزه آسا. عمده بدبختی برطرف شد به عنوان راننده کامیون سوار خودرو از زیر خط قدرت و متوقف شده است.

در ضمن وارونا Sub-بازرس T. S. Lolakshi گفت که کامیون غیرمنتظره بود که منجر به قدرت خط آمدن در تماس با کامیون. یک مورد به ثبت رسیده است در برابر راننده کامیون و صاحب کامیون, او گفت:, و اضافه کرد که جسد منتقل شده به MMC&RI سردخانه برای پس از مرگ.

زیر بازرس گفت که بدن خواهد بود تحویل به اعضای خانواده پس از, پس از مرگ امروز. در دومین حادثه دیگری کارگر بود که احضار به نصب قطب الکتریکی در Metagalli صنعتی منطقه برق.

مرحوم است Mahadevaswamy (33) پسر Shivanna و ساکن Kochanahalli نزدیکی Kadakola در taluk. زیر باران های سنگین و باد روز گذشته بیش از 20 قطب الکتریکی آسیب دیده بودند به عنوان شاخه های درخت افتاده بود روی آنها. برای به دست آوردن آسیب دیده قطب الکتریکی جایگزین شده و بازگرداندن قدرت اتصال پیمانکار Prabhu آورده بود کارگران Mahadevaswamy, Basappa, Yashwanth کومار و گانش از Kochanahalli برای تعمیر کار می کند.

Mahadevaswamy و دیگران که حذف آسیب دیده قطب الکتریکی بودند نصب جدید قطب و دادن قدرت ارتباط نزدیکی بنزین تختخواب سفری نزدیک به JK تایر. در حالی که Mahadevaswamy بود به قدرت اتصال در حدود 3 ساعت, او در برق و به زمین افتاد. هر چند او با عجله به یک بیمارستان خصوصی Mahadevaswamy گذشته خود را با توجه به کسانی که با او بودند.

بدن منتقل شد به MMC&RI سردخانه و روستاییان که این خبر را شنیده از Mahadevaswamy مرگ با عجله به سردخانه و ساندرلند برگزار شد مقامات مسئول Mahadevaswamy مرگ است. روستاییان خواستار تومان. 30 لاخ جبران خسارت داده شود به Mahadevaswamy خانواده که V. V. Mohalla ساندرلند مقامات اطمینان از گرفتن غرامت کافی.

در ضمن V. V. Mohalla ساندرلند اجرایی مهندس Chikkasiddegowda زبان به ‘SOM’ گفت که پس توفانی بادها در چهارشنبه شب در Metagalli منطقه صنعتی و اطراف آن مکان بیشتر از قطب های الکتریکی آسیب دیده بودند و به راست جدید قطب سه پیمانکاران داده شد کار می کند.

او در ادامه گفت که Prabhu بود تعمیر کار انجام شده از Mahadevaswamy و زمانی که آخرین کار از دادن ‘پرش اتصال’ بود که انجام شده توسط Mahadevaswamy یکی از صنایع روشن ژنراتور زیر که Mahadevaswamy ممکن است برق او اضافه شده است. علت مرگ او خواهد بود شناخته شده تنها پس از, پس از مرگ, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>