Tuca & برايت احیا شنا بزرگسالان زیر Netflix بکشد ستیز لغو

Ali Wong و تیفانی Haddish در حال بازگشت برای یک فصل جدید از Tuca & برايت, مجموعه هوا در شنا بزرگسالان دو سال پس از Netflix تصمیم به انصراف از این سری است.

این شبکه اعلام کرد در توییتر امروز که یک فصل جدید از سری انیمیشن های ایجاد شده توسط سابق BoJack Horseman تهیه کننده و هنرمند لیزا Hanawalt خواهد هوا در 2021. شنا بزرگسالان دستور داده است تا 10 قسمت با توجه به بسته بندی. نشان می دهد به شرح زیر دو تا از بهترین دوستان آنها به عنوان حرکت به زندگی خود در برخورد با اضطراب رابطه مشکلات و حرفه ای مبارزات.

من شده است به فن شنا بزرگسالان را نشان می دهد پس از من تا من هیجان زده به ارمغان بیاورد محبوب من مرغ به حزب و یک صدای جدید برای یک تازه دهه پوچ هتاک و در عین حال دلگرم کننده فیلم انیمیشن” Hanawalt گفت: قرار دادن.

Tuca & برايت برای اولین بار به نمایش در Netflix بکشد در مارس 2019 به بررسی بیحوصلگی حرف زدن از منتقدان. با وجود ستایش درخشان نشان می دهد دریافت, Netflix تصمیم به لغو این نشان می دهد پس از یک فصل. در طولانی توییت موضوع Hanawalt اشاره کرد در آن زمان که با وجود افراد جدید هنوز هم پیدا کردن نشان می دهد هر روز و آواز فوران پشتیبانی در رسانه های اجتماعی “هیچ کدام از این ها باعث می شود تفاوت به یک الگوریتم است.” ضمنی پیام به نظر می رسید که بینندگان اعداد نیست چه Netflix مورد نیاز آنها را به طوری که نشان می دهد نیست تمدید کرد.

این یک سنتی حرکت برای تلویزیون پخش و شبکه های, اما لغو در Netflix بکشد هنوز هم احساس مانند یک پدیده جدید. Netflix بکشد است فقط دنبال محتوای اصلی برای حدود هفت سال به طور جدی و بالا بردن تعهد خود را به توسعه سری اصلی بین 2015 و 2016. Netflix بکشد توسعه در اوایل سال به طور معمول به معنای نشان می دهد که می تواند دو فصل برای پیدا کردن یک مخاطب بدون هیچ گونه نگرانی در مورد اینکه لغو شد. BoJack Horseman خالق رافائل باب-Waksberg (که همچنین به عنوان یک تولید کننده در Tuca & برايت) چنین اذعان در گذشته مصاحبه.

“من درک که در آن زمان Netflix بکشد مدل: را نشان می دهد زمان برای ساخت” باب-Waksberg گفت: لس آنجلس تایمز در سال 2019. “این شرم آور است که به نظر می رسد آنها را نقل مکان کرد به دور از این مدل است.”

BoJack Horseman برای اولین بار هنگامی که وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از Netflix اصل; Tuca & برايت وارد در یک زمان که در آن مجموعهای از اصل رقابت در برابر یکدیگر و مجوز نشان می دهد مانند دفتر و دوستان برای توجه بینندگان در حالی که همه با تکیه بر الگوریتم به سطح یک نمایش در یک مشترک را در صفحه اصلی. طرفداران نیز شکایت کرده است که Tuca & برايت دریافت کمی به هیچ بازاریابی در مقایسه با دیگر نشان می دهد مانند همه چیزکه ممکن است در پایین بینندگان رای دادن.

بدون در نظر گرفتن شنا بزرگسالان در نظر گرفتن فرصت دیگری در Tuca & برايت, اما طنز از حرکت از دست رفته نیست. Netflix ساخته شده است یک نام برای خود را به عنوان جریان است که زنده و یا لغو را نشان می دهد: Arrested Development, قتل, Longmire, و شیطان فقط چند. در حال حاضر شنا بزرگسالان است چیدن یکی از Netflix بکشد یتیم را نشان می دهد. به طور مشابه ViacomCBS پاپ شبکه برداشت Netflix بکشد یک روز در یک زمان پس از streamer لغو این سری است.

اخبار امروز عمل به عنوان یک یادآوری: Netflix است در مواجهه خواهد شد و در ادامه به برخورد مشابه گلایه که سنتی دیگر شبکه های تلویزیونی به عنوان آن رشد می کند به یک کرگدن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>