توییتر به ارمغان می آورد آن نقل قول در توییت نمایش برای آندروید و وب

توییتر ساخته شده آن را آسان تر برای دیدن نقل قول در توییت در iOS در آوریل 12th, و که قابلیت های جدید در حال حاضر در دسترس در توییتر برای آندروید و برای وب این شرکت امروز اعلام کرد.

اگر شما ضربه بزنید و یا با کلیک بر روی “پاسخ” کلمه در یک صدای جیر جیر شما گرفته شود به یک صفحه جدید که اجازه می دهد تا شما را در یکی از دو ستون: ستون نشان رسانهها با نظرات و یک ستون نمایش تمام رسانهها بدون دیدگاه. شما می توانید ببینید که چگونه آن را با این نسخهها کار در ویدیو زیر:

از ویژگی های جدید آخرین بسیاری که در توییتر نورد به تازگی به آن را آسان تر به دنبال و پیگیری مکالمات بر روی پلت فرم. یکی که من یک فن خاص از رابط کاربری جدید برای رشته مکالمات در دسترس است که به برخی از iOS و کاربران وب. و فقط دیروز توییتر شروع به آزمایش یک راه به کاربران اجازه محدود کردن پاسخ به توییتهایی که می تواند کمک به جلوگیری از سوء استفاده و آزار و اذیت بر روی پلت فرم اما باید موجب ناراحتی برخی از مفاهیم برای سیاستمداران’ توییتهایی و گسترش گمراه کننده و یا اطلاعات جعلی.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>