چرا برگزاری کینه برای شما بد است (و چگونه به آن اجازه دهید بروید)

برگزاری کینه ما رو عقب نگه میدارد اما شفا نمی توانید همیشه یک شبه اتفاق می افتد.

هنگامی که ما ببخش ما خودمان را آزاد.

“گاهی اوقات بسته می رسد و دو سال بعد در شرایط عادی بعد از ظهر جمعه در راه شما هرگز انتظار می رود و یا می تواند پیش بینی کرده اند. و شما گریه کمی و شما می خندید و برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی…شما بازدم. از آنجا که شما آزاد هستید.” — مندی Hale

اجازه دادن به رفتن ایجاد رشد. سپس ما می تواند زخم التیام یابد. قلب ما باز می شوند و دوباره به دیگران اگر ما اجازه کینه بروید. ما جلوگیری از دیدن خودمان را به عنوان قربانیان بلکه فاتحان. این کاهش نمی پاسخگویی شما ممکن است به شخص دیگری. آن را فقط تضمین می کند که شما نه بد بکار بردن آنها و یا خودتان و یا هر کس دیگری که برای ماده.

مردم ممکن است به ما صدمه دیده است اما آنها لازم نیست که قدرت بر ما.

بخشش رایگان ما را از درد و گرفتن از گذشته است. ممکن است دلیلی برای خشم. این کینه ممکن است توجیه می شود. اما آن را نیز ممکن است نگه داشتن شما زندگی می کنند یک زندگی شادتر.

تبلیغات

بخشش چیزی است که ما برای خودمان نه برای نفع دیگران است. آن است که سالم تر و قوی تر از راه بود. اما این به آن معنا نیست که فرد باید اقامت در زندگی ما است. هنوز هم اگر شما نمی سعی کنید شما نمی خواهد پیدا کردن اگر آن را ممکن است برای یک فرد به بازخرید.

رستگاری امکان پذیر است. شما می خواهید کسی به شما فرصتی برای بهتر خواهد بود. بنابراین پیدا کردن آن را در قلب خود را به اجازه دهید که کینه بروید. برگزاری کینه شما را در هر نقطه سریع تر و در نهایت شما را پایین آهسته.

انتشار نیاز به اثبات خود حق همه زمان ها است. انتشار نیاز به دفاع نیازهای خود را بیش از دیگری است. انتشار کینه حتی اگر شما هنوز هم باید برای خداحافظی.

چرا برگزاری کینه بد است برای شما ؟

تحقیقات نشان داده است که افرادی که کینه نگه دارید که کمتر در معرض ابتلا به بخشش بود فشار خون بالاتر و بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری قلبی است.[1] آن را نیز تحت تاثیر قرار سیستم ایمنی بدن و سوخت و ساز بدن و همچنین به عنوان تابع عضو.

به طور کلی خود را از سلامت فیزیکی نهفته است نه به درد شما احساس می کنید نسبت به فرد اعمال خود را بر روی برگزاری این کینه که اجازه نمی دهد شما را به دیدن هر چیز دیگری[2]. شما در زندگی مشکل و نه راه حل. شما به خودتان دروغ که شما خوب زمانی که همه چیز در حال سقوط از هم جدا. شما عمر خود را با خشم شما را نگه دارید. شما کاهش کیفیت آن بیش از حد.

نه تنها برگزاری کینه باید اثرات فیزیکی اما یکی می تواند افسردگی و اضطراب است. آن را می سازد شما ناراضی ساده و ساده است. آن را می سازد شما عصبانی است که باعث ایجاد استرس بیش از این وضعیت است. آن است که به طور گسترده ای پذیرفته شده است که استرس برای سلامتی شما بد است هر دو ذهنی و جسمی. سیستم ایمنی بدن شما باقی می ماند ممکن است به خطر بیافتد اگر شما نمی سازش با فرد است.

تبلیغات

کینه نگه داشتن شما را دوباره پخش خود را صدمه دیده است احساسات و دامن زدن به خشم است که می خواهد فرد دیگری را به احساس درد است. آن پرده شما را به راه های بهتر. شما ممکن است دریابید خودتان انجام چیزی است که شما صدمه دیده است به دیگران اگر شما نمی ببخش و پیدا کردن درمان. در پایان, شما ممکن است تبدیل به بدترین نسخه از خود را به منظور سعی کنید به احساس می کنید که شما یک قربانی از اشتباهات خود.

برگزاری کینه اغلب می تواند منجر به تمرکز بر روی منفی که می تواند نگه داشتن شما را از زندگی از قدرشناسی و شادی است.

اگر شما عادت از برگزاری کینه, این می تواند منجر به توسعه روابط ناسالم پر از guardedness و پنهان کاری. شما ممکن است حاضر آسیب پذیری و یا اصالت خود را روز به روز زندگی چون شما ترس ممکن است عواقب منفی.

ما خودمان را کوچکتر با نگه داشتن دست ما به گره مشت. ما بالاتر هنگامی که ما اجازه رفتن و راه رفتن به جلو به زندگی که بود برای ما.

چگونه برای جلوگیری از برگزاری کینه

اجازه کینه رفتن می تواند یک فرآیند دشوار است اما این یکی که در نهایت خواهد شد به ارزش آن است. سعی کنید درگیر شدن در برخی از روش های زیر به حرکت گذشته کینه و بخشش.

1. بازی نمی قربانی

برای غلبه بر کینه شما باید ترک یک قربانی ذهنیت و همچنین اجازه می دهد خود را به احساس درد دانستن است که کینه افزایش روند بهبودی[3]. ایجاد مرزها و تجسم انتشار کینه به شروع به خود را به صورت رایگان.

تبلیغات

به جای بازی قربانی دیدن خود را به عنوان قهرمان داستان خود مایل به اجازه رفتن کینه به ایجاد بهترین زندگی ممکن است برای خودتان.

2. اصلا بد نام کردن شخص دیگر

تمرکز کمتر بر بدنام کردن شخص و بیشتر در خود قصد. زندگی همیشه سیاه و سفید. احساسات خود را صدمه دیده بودند اما که ممکن است فرد قصد. اگر در آن بود حذف آنها. اگر miscommunication حذف شد از جهان, ما می خواهم به مراتب کمتر شکسته دل و احساسات صدمه دیده است.

سعی کنید برای برقراری ارتباط با فرد دیگر در صورت امکان برای درک آنچه اتفاق افتاده است در پایان خود را و به همین دلیل همه چیز رفت و راه آنها بود. شما ممکن است نیاز به قدم به عقب و متوجه همه چیز نیست هر کسی به خاطر شما است. آن می تواند بازتابی از چگونه آنها انجام می دهند و یا چیزی است که آنها در حال مبارزه با زندگی خود را. سعی کنید به آنها را به نفع شک قبل از ساخت آنها را به تبه داستان خود را.

3. حذف احساسات به دیدن حقیقت

هنگامی که کسی تلاش آنها نمی دانند که چگونه به آن را به کلمات و صحبت مهربانی. گاهی اوقات شما باید به بزرگتر فرد و حذف احساسات خود را از این وضعیت و کمک به آنها. گاهی اوقات شما باید به یکی بگم “متاسفم” اولین دلیل این که شما احساسی ظرفیت خود را برای انعکاس, حتی اگر آنها نمی. به آنها این فرصت را نیز با خود و رابطه خود را با آنها ممکن است تقویت شود. بحث استفاده از “من” جملات مثال “من احساس می کنم این به دلیل این اتفاق افتاده است” نه “شما آیا این به من.” این کمک خواهد کرد که فرد دیگری تبدیل پاسخگو بدون احساس حمله کردند.

این است که چگونه ما تجدید روابط است. ممکن است ما به جلو حرکت می کند و دوباره چون ما می دانیم که زندگی کوتاه است. ما باید معایب بیش از حد. ما باید تخفیف کسانی که به خاطر اثبات شخص دیگری راست.

4. عمل با مهربانی

شما همیشه می توانید می گویند: “با من صحبت کند. چه چیزی واقعا در رفتن ؟ شما به من بگویید شما خوب هستید اما چگونه شما واقعا؟” هر کس قدردانی این. همچنین کمک می کند تا آنها را به اجازه گارد خود را. شاید اعمال خود هستند نه در مورد شما. یا شاید آنها هستند. اما اگر به شما می گویند این به آنها, شما نمی خواهد که هیچ تاسف. شما کار درست را انجام دهد مهم نیست که چه و آنها را نشان می دهد خود را بلوغ است که شما حاضر به واکنشی فقط به این دلیل که آنها می دانند که چگونه به زیر پوست خود را. پاسخ شما به جای.

تبلیغات

شما حتی ممکن است کمک به آنها را.

5. اگر آن زمان اجازه ارتباط بروید

آن را در مورد اینکه آیا شما باور مردم می توانید تغییر دهید یا نه. در آن این فرصت را برای آنها را به شما نشان می دهد که آنها بیشتر از مجموع اشتباهات خود. بنابراین شما می باشد. اجازه می دهد برای چنین بشریت است که هر دو شفا و فروتنی. حتی اگر آنها در اشتباه بودند به این معنا نیست که شما نیاز به تنها دیدن آنها خود را برای بدترین لحظات.

اگر کسی چیزی واقعا مضر و با قصد صدمه دیده است و سپس آن را خوب به اجازه دهید آنها را بروید. زندگی شادی می آید از مثبت ارتباط با دیگران است. اگر این اتصال خاص است که دیگر در خدمت به عنوان یک منبع خوب انرژی, احساس رایگان برای ترک آن به گذشته و حرکت به پیدا کردن روابط بهتر. هنگامی که شما اجازه رفتن از لج شما تا به حال با شما پیدا کنید که شما باید انرژی بیشتری برای اختصاص به ارتباطات جدید.

6. دیدن بخشش به عنوان یک قدرت

اگر وجود دارد یک فرصت به کسی نفع شک آن را دلیل این که شما آنها را می خواهید به شما چنین بهره مند شوند. این معنا نیست که شما ضعیف هستید به اجازه کینه بروید. آن مخالف است. آن طول می کشد قدرت خود را به بیش از شروع و بخشش به اجازه مهربانی برنده شوید. در آن طول می کشد قدرت برای قرار دادن نفس در کنار همدلی است. ما نمی دانیم که چه جاده کسی به سفر به جایی که آنها هستند. همه ما می توانید انجام دهید این است راه رفتن در کنار آنها در زمان ما به ما داده. ما حتی می تواند کمک به آنها را تغییر دهید البته بهتر است.

افکار نهایی

اگر شما می توانید انجام دهید هیچ چیز دیگری نوع بدون نیاز به هر چیزی در بازگشت. حتی اگر آن به معنی خداحافظی با اجازه کینه با مهربانی نسبت به خود و شخص دیگر.

هنگامی که شما قادر به بخشش و عفو و اجازه رفتن از کینه شما می توانید شروع به زندگی بهتر و آزادتر زندگی است. شما پیدا کنید که شما رنج می برند کمتر احساس می کنید کمتر عصبانی و بیشتر احساس قدرت به عنوان قهرمان داستان خود را.

شما هرگز نمی دانید که چگونه ممکن است کسی بعد در خدمت شما اگر در زندگی شما لازم نیست به آنها شانس خود را در حال حاضر. برگزاری کینه کوتاه زندگی ما لطمه می زند و ما سلامت روانی و خرابه روابط ما. اجازه کینه بروید و بدانید که شما یک زندگی شادتر اگر شما انجام این کار.

راهنمایی های بیشتر در بخشش

عکس های اعتباری: پریسیلا Du Preez از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>