Mysuru یک مدل منطقه در کشور برای COVID کنترل: صفحه اصلی وزیر

Basavaraj Bommai موجب اقتدار پلیس برای نشان دادن چهره انسان در حالی که اجرای قوانین مستند

میسور/Mysuru: Mysuru تبدیل به یک مدل منطقه ای در کل کشور در کنترل COVID-19گفت: خانه وزیر Basavaraj Bommai. او در سخنرانی خود در یک برنامه سازماندهی شده توسط AYUSH بخش و Krishnaraja MLA S. A. Ramdas به توزیع ‘بهداشتی کیت های عمومی در Samrat Kalyana Mantap در Kuvempunagar دیروز.

افتتاح برنامه های وزیر گفت که قاتل ویروس تحت کنترل کامل با توجه به تلاش های Mysuru منطقه اداره پلیس و تاج رزمندگان. حتی مردم Mysuru باید co-عمل با منطقه مقامات Bommai گفت.

هر دو مرکز و دولت در یک نبرد بی امان در برابر این بیماری همه گیر شدند و اعلام بسته های مختلف برای احیای اقتصادی و پول است که پمپ در آوردن اقتصاد و صنایع و کشاورزی در مسیر بازگشت. او قدردانی Ramdas برای توزیع کیت سلامت برای مردم حوزه خود را.

منطقه وزیر S. T. Somashekar بیش از حد ستایش دولت برای کنترل گسترش ویروس و همچنین MLA برای آمدن به نجات مردم در پریشانی با ارائه مواد غذایی برای هزاران نفر از مردم در طول مستند. “COVID-19 تحت کنترل در منطقه و دولت های منطقه گرفته است تمام اقدامات برای جلوگیری از گسترش عفونت است. مقامات نگران هستند نظارت مردم ورود از کشورهای دیگر و همچنین از مندیا,” او گفت:.

MLA Ramdas گفت که کیت سلامت خواهد بود توزیع به بیش از 80 ، 000 خانه در Krishnaraja حوزه. شهردار تسنیم, معاون کمیساریای Abhiram G. Sankar, Mysuru شهرستان شرکت کمیسر Gurudatta Hegde, DCP نظم و قانون Dr. A. N. Prakash Gowda منطقه AYUSH افسر دکتر Seetalakshmi BJP شهرستان جمهور Srivatsa و دیگران حاضر بودند.

نقش پلیس ستایش

در یک جلسه بررسی از اداره پلیس برگزار شد در SP دفتر دیروز خانه وزیر ستایش نقش پلیس در حفظ نظم و قانون و در همان زمان کمک به دولت های منطقه در جلوگیری از گسترش ویروس.

“پلیس نشان داده اند و نشان از طبیعت انسانی خود در حالی که برخورد با افرادی که مستند نقض قوانین. بدون برخورد با آنها به شدت آن لازم الاجرا توسط شما مردم موفق به متقاعد کردن مردم برای ماندن در خانه و به عنوان یک نتیجه از بروز COVID ناچیز است در Mysuru هر چند موارد مثبت شد در ابتدا دلهره آور” او گفت:.

“در زمانی که حتی مقامات عالی رتبه در مرکز قاب دستورالعمل در مهار منطقه قرنطینه مرکز منطقه قرمز و دیگران, شما باید نشان شجاعت به پیاده سازی آنها را در نامه و روح است و حق تقدم به همه گیر” Bommai گفت و خواست از افسران پلیس و نیروی خود به ادامه کار خوب است.

MLA L. Nagendra, سرپرست پلیس C. B. Ryshyanth شهرستان کمیسر پلیس دکتر Chandragupta منطقه وزیر S. T. Somashekar, IGP جنوب محدوده Vipul کومار, DCP, Dr. A. N. Prakash Gowda اضافی SP P. V. Sneha و دیگران حاضر بودند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>