تجربه امن خرید جواهرات در مالابار

بنگلور: مالابار طلا و الماس است دوباره شروع به عملیات خود در کارناتاکا در یک روش مرحله به مرحله پس مطابق با هنجارهای تعیین شده توسط دولت پس از شیوع COVID-19.

“به عنوان جهانی همه گیر مطرح است نگرانی های بهداشتی و همچنین به یک خرید امن, محیط زیست ما, تضمین این که همه ما نمایشگاه fumigated قبل از ذخیره عملیات مهم سطوح sanitised در هر نقطه تماس به صورت روزانه همه ما اعضای هیات از جمله امنیت را با پوشیدن دستکش و ماسک و sanitising دست خود را در فواصل منظم. روال حرارتی چک به دنبال برای هر عضو تیم در فروشگاه. غربالگری از مشتریان در نقطه ورود با تضمین آنها نقاب درجه حرارت چک برای پاسخ طبیعی و همچنین با توجه به آدرس هر مشتری برای جلوگیری از ورود مشتریان از مهار منطقه. به عنوان در هر دستورالعمل دولت اجتماعی فاصله به دنبال آن است در داخل فروشگاه با مشتریان نشسته بودن در فاصله امن از دیگران است. در انتظار منطقه خواهد شد و همچنین برگزاری اجتماعی فاصله در محل جایگزین ترتیبات صندلی. اجتماعی فاصله نشانگر قرار داده شده در اطراف فروشگاه قابل مشاهده در مکان. تیم فروش را پاکسازی شمارنده قبل و بعد از حضور آنها به هر مشتری معامله. در حسابداری و مدیریت در صورت پرداخت کارت صندوقدار را پاکسازی کارت و دستگاه قبل و بعد از استفاده و پس از تحویل امن از جواهرات و اشیای قیمتی. ایمنی مشتری خواهد بود ما بیشترین اولویت” اظهار داشت: آزادی مطبوعات از مالابار طلا و الماس است.

برای جزئیات بیشتر تماس Huzail در Mob: 99452-57916.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>