ماهواره کوچک launcher باکره مدار نتواند به پرتاب موشک به فضا در طول اولین پرواز آزمایشی

به روز رسانی آوریل 25, 4:05PM ET: باکره مدار را تست پرواز در شکست به پایان رسید در مدت کوتاهی پس از LauncherOne کاهش یافته و از زیر این شرکت حامل 747 هواپیما. باکره مدار تایید کرد که رها کردن موفقیت آمیز بود اما این ماموریت “فسخ در مدت کوتاهی به پرواز است.” هیچ جزئیات بیشتری ارائه شده و در عین حال هر چند این شرکت می گوید: هیچ کس صدمه دیده بود در طول آزمون.

داستان اصلی: ماهواره کوچک launcher باکره مدار — خواهر و برادر شرکت به ریچارد برانسون, فضای, گردشگری, سرمایه گذاری Virgin Galactic — برنامه ای برای انجام اولین تست پرتاب از راکت خود را امروز. این شرکت در حال توسعه شده است و آزمون آن در وسایل نقلیه برای شش سال گذشته اما در حال حاضر آماده است تا در نهایت ارسال یک موشک به مدار.

باکره مدار اصلی موشک است که به نام LauncherOne قادر به راه اندازی کوچک تا متوسط بر روی کامپیوتر کاربر تقریبا به اندازه ماشین لباسشویی به فضا است. و موشک طول می کشد یک مسیر منحصر به فرد برای به دست آوردن وجود دارد. به جای راه اندازی عمودی از زمین به عنوان اکثریت راکت انجام این روزها — LauncherOne در واقع طول می کشد خاموش از زیر بال یک هواپیمای بوئینگ 747 هواپیما. با نام مستعار کیهانی دختر بچه 747 طراحی شده است برای حمل LauncherOne تا 35,000 ، وجود این هواپیما می کشد تا ماهیگیری موشک به سمت آسمان و سپس LauncherOne قطره به دور است. اصلی آن موتور مشتعل جلو راندن LauncherOne بقیه راه به مدار.

“ما یک سیستم منحصر به فرد که ما در هوا راه اندازی شد” دن هارت مدیر عامل شرکت باکره مدار در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “و آنچه که به ما می دهد این است که انعطاف پذیری باور نکردنی. در واقع ما باید تحرک; ما می تواند پرواز به فضا از هر محل است که می تواند میزبان یک 747 که تقریبا هر مکان و ما می توانیم به هر مدار.”

حداقل این است که چگونه آن را قرار است به کار می کنند. باکره مدار هنوز به واقع قرار داده LauncherOne به مدار هر چند شرکت انجام می شود یک مقدار عادلانه از تست تمام سخت افزار آن را به اتفاق می افتد. مهندسین در باکره مدار باید انجام متعددی از احتراق آزمون با LauncherOne موتور به نام NewtonThree در شرکت مرکز آزمون در موهاوی هوا و فضا پورت.

باکره مدار اصلی خلبان کلی Latimer شده است به طور معمول پرواز کیهانی دختر بچه رفتن را از طریق مانورهای او به شما نیاز به انجام در طول واقعی راه اندازی. و این تیم انجام تست های مختلف با LauncherOne در هوا, تمرین, همه چیز اما بخشی که در آن موشک موتور آتش. این شرکت با انجام این موشک در زیر بال کیهانی دختر چند بار این تیم حتی کاهش یافته است ساختگی LauncherOne از هواپیما برای دیدن اگر راکت آنها به عنوان انتظار می رود.

رسیدن به این راه اندازی شده کمی زمان بیشتر از باکره مدار پیش بینی کرده بود. این شرکت امیدوار بود به پرواز LauncherOne در اوایل تابستان گذشته اما این تیم زخم انجام کار بیشتر برای توسعه موشک. “ما با اضافه کردن برخی از آزمایشات در طول راه به ما نگاه کلی تایید برنامه” هارت گفت. “و ما بر این اساس تنظیم. داخلی تمرکز تیم بود و واقعا به حرکت را از طریق یک روش فرآیند توسعه.” علاوه بر این COVID-19 همه گیر این شرکت را مجبور به توقف عملیات به طور خلاصه در این سال و rework نحوه فعالیت افراد در این مدار کارخانه در لانگ بیچ.

اما در حال حاضر آن را در نهایت زمان به پرواز. LauncherOne لود شده است تا با یک وزن ساختگی حمل بار است که این شرکت تا به درمان مانند یک واقعی مشتری ماهواره ای. این بدان معناست که این تیم شده است و دست زدن به آن را با مراقبت و حتی تمیز کردن آن را به عنوان اگر آن را به چیزی که واقعی است. “در آن است که نه یک وحشتناکی هیجان انگیز چیز” خواهد Pomerantz معاون رئیس جمهور از پروژه های خاص در باکره مدار گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی. “شما می دانید, آن است که اساسا به دنبال بی اثر جرم است که به ما اجازه تمرین تمام آن چیزهایی که ما واقعا می خواستم برای تمرین.”

برای دریافت این توده به مدار طرح برای Latimer را از موهاوی هوا و فضا بندر با LauncherOne. او سپس پرواز کیهانی دختر را بیش از اقیانوس آرام و موقعیت هواپیما بیش از این موشک را رها کردن نقطه است. Latimer عرضه خواهد کرد و موشک و چند ثانیه بعد موتور باید آتش و شروع LauncherOne سفر به فضا. باکره مدار دارای چهار ساعته راه اندازی پنجره برای این ماموریت آغاز می شود که در 1 بعد از ظهر و در روز دوشنبه. این شرکت امیدوار به راه اندازی یکشنبه اما تا به حال به تعویق انداختن با توجه به کشف یک حسگر عمل خنده دار است. این شرکت تنها به راه اندازی اگر تمام آب و هوا ضوابط و محدودیت های دیگر آشنا هستند اما تا کنون هارت می گوید آب و هوا است که به دنبال خوب است.

باکره مدار آماده است برای یادگیری از این پرواز و واقع بینانه در مورد امکان چیزی اشتباه رفتن. “تاریخچه نیست وحشتناکی نوع لزوما به ازدواج پروازهای” Pomerantz گفت و اشاره کرد که در حدود نیمی از افتتاحیه راه اندازی جدید موشک شکست. این تیم همچنین آمادگی برای انجام یکی دیگر از تست راه اندازی در صورت لزوم پس از این یکی.

اما اگر همه می رود و هدف این است که برای این شرکت به سرعت حرکت می کند به خدمات تجاری. اولین پرواز مشتری توسط ناسا برای راه اندازی تا 10 ماهواره های کوچک توسعه یافته عمدتا توسط دانشگاهها در یک ماموریت به نام ELaNa XX. که باید یکی از تعداد انگشت شماری که باکره مدار این سال است. “ما انتظار داریم برای رسیدن به یک یا دو پرواز در این سال به عنوان ما درک می کنیم و سیستم” هارت گفت. که هم ممکن است در سال آینده افزایش دهد.

پس از عملیات تجاری به نوسان کامل, باکره, مدار تبدیل خواهد شد یکی از تنها تعداد انگشت شماری از شرکت های ایالات متحده با یک عملیاتی موشک اختصاص داده شده به راه اندازی کوچک محموله به مدار. این شرکت دارای تعداد زیادی از رقابت بالا آمدن سریع با تعداد زیادی از راه اندازی و در حال توسعه مشابه انواع وسایل نقلیه راه اندازی به سرمایه گذاری بر روی این ماهواره کوچک انقلاب است. و دیگر بازیکنان بزرگ مثل SpaceX در حال تلاش برای دریافت در در بازار بیش از حد با ارائه بسته های متعدد ماهواره های کوچک خود را بزرگتر راکت به دریافت متعدد وسایل نقلیه کوچک به فضا در یک بار.

باکره, مدار است, خوش بینانه, هر چند این ادعا به قرارداد مشتری از شرکت های تجاری, ناسا, وزارت دفاع و حتی شرکای بین المللی که اضافه کردن به صدها میلیون دلار است. این شرکت همچنین تنظیم آن قبل از راه اندازی قیمت برای سواری در LauncherOne در $12 میلیون اما این شرکت می گوید که در طول زمان تکامل. “قیمت گذاری ما بدیهی است که دنبال خواهد شد بازار به عنوان ما به کامل عملیات” هارت گفت. “و ما بر این اساس تنظیم کنید.”

بالاتر از همه هارت فکر می کند که راه اندازی از یک هواپیما به جای ثابت عرضه خواهد شد و شرکت را جذاب تر به مشتریان آینده نگر. “ما واقعا به طور کامل منحصر به فرد در این زمینه است که ما باید این انعطاف پذیری است و ما در حال راه اندازی در خارج از محدوده متراکم گفت:” هارت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>