سونی ZV-1 کوچک vlogging نیروگاه

سونی رسما اعلام کرد که ZV-1 یک دوربین جمع و جور طراحی شده به طور خاص برای عکسبرداری تصویری. و حتی بیشتر به طور خاص از آن, آن را طراحی شده برای vlogging. آن را بر اساس اصل همان هسته به عنوان محبوب RX100 نقطه و ساقه دوربین خط اما بهینه سازی شده برای ویدیو با چند ویژگی است که درخواست تجدید نظر به کسانی که به طور منظم نیاز به ساقه فیلم خود را.

سونی ZV-1 خواهد شد خرده فروشی $799.99 اما باید مقدمه $قیمت 749.99 از طریق ژوئن 28. آن را باید شروع حمل و نقل در ژوئن 11.

سونی است که debuting چند تمرکز جدید حالت برای ZV-1 است که به معنای به طور خاص برای vloggers. یکی از تنظیم یک دکمه برای “Background Defocus” که به طور خودکار مجموعه دوربین تا حداکثر بوکه در پس زمینه. این تنظیمات شما می تواند رسیدن به خود را با تنظیم دیافراگم و تنظیمات دیگر اما سونی در تلاش است تا آن را آسان تر است.

دیگر محیط است به نام “ویترین محصول.” همانطور که با مات کردن پسزمینه آن است که یک برش کوتاه برای تنظیمات دوربین شما می تواند رسیدن به خود را اگر شما می دانید که چگونه به حرکت سونی محرمانه سیستم منو. آنچه در آن می کند این است که خاموش کردن تنظیمات برای نگه داشتن دوربین با تمرکز بر چهره بالاتر از همه چیز به طوری که هنگامی که شما چیزی را در قاب جلوی صورت خود دوربین را به تمرکز بر روی آن.

بنابراین اگر یک YouTuber می خواستم برای نشان دادن زیبایی محصول یا ابزار آنها در حال بررسی برای خود کانال این تنظیمات را در آن مرده ساده برای مطمئن شوید که دوربین بر روی محصول هنگامی که آن را در قاب و در vlogger هنگامی که آن را نیست.

اگر شما آشنا با RX100 سری, شما فورا آشنا با ZV-1. آن را ساخته شده است را دقیق همان شاسی و اساسا مشابه داخلی قابلیت به عنوان آخرین RX100 II از جمله تیراندازی در 4K با همه سونی فانتزی چشم-فوکوس اتوماتیک و تصویر پروفایل. چه سونی اصل انجام می شود در اینجا آدرس vloggers بزرگترین شکایت با RX100 هفتم و حذف برخی از قطعات گران قیمت تر.

اگر شما آشنایی با سری RX100 آن را Sony premium point-and-shoot خط از دوربین های. آنها در مورد به همان اندازه به عنوان دوربین های دیجیتال شما استفاده می شود به قبل از گوشی های هوشمند خود را, اما بسته بندی شده با اپتیک قابلیت ها و قیمت است که به مراتب بیش از آنچه شما انتظار می رود در چنین کوچک بدن است.

این باعث می شود بیشتر حس برای مقایسه ZV-1 با RX100 هفتم پس از دو سهم همان سنسور و قدرت پردازش. این ZV-1 نگه می دارد 4K قابلیت های ساخته شده در میکروفون جک و مجموعه گسترده ای از گزینه های (همه در یافت شدید پیچیده سیستم منو). اما سونی تا به بهبود سخت افزار برای vloggers در چند راه:

 • تعویض به یک لنز با کمتر قابلیت زوم اما گسترده تر f/1.8 دیافراگم. که مهم است برای vloggers که معمولا تیراندازی نزدیک و می خواهید بیشتر در پس زمینه محو.
 • بازگرداندن ساخته شده است در فیلتر تراکم خنثی می سازد که عکسبرداری در نور خورشید روشن تر. هر دو فیلتر ND و 28-70mm-معادل لنز اساسا همان است که در RX100 V.
 • جایگزین کردن صفحه نمایش استفاده می شود که به شیب تا با یکی که گاهی به سمت, که باعث می شود آن را آسان تر به آن را بنابراین شما می توانید ببینید که چه دوربین در حال انجام است.
 • اضافه کردن یک بهبود در دوربین سه میکروفون آرایه و بسته بندی یک بادی گارد.
 • اضافه کردن یک مقابل رو ضبط شاخص و بزرگتر ضبط ویدئو را فشار دهید.
 • اضافه کردن یک بزرگتر گرفتن.
 • اضافه کردن سونی رابط کاربری چند کفش های اضافی برای میکروفون و یا دوربین های دیگر لوازم جانبی.

کسانی هستند, اصلی, بهبود, اما چند اشکالاتی وجود دارد:

 • هیچ پاپ آپ منظره یاب الکترونیکی.
 • وجود دارد بدون فلش.
 • هیچ تمرکز حلقه اطراف لنز — فوکوس دستی شما نیاز به استفاده از شماره گیری کوچک در پشت دوربین.
 • آن را نشانی از منیزیم بدن پس از آن احساس می کند فقط کمی کمتر حق بیمه.

در نهایت پس از آن سهام بسیاری از قطعات با RX100 همچنین سهام برخی از آن شناخته شده زحمتی از جمله شارژ از طریق Micro USB به جای مدرن تر USB-C.

ما شده ایم تحت تاثیر قرار با RX100 هفتم به عنوان یک vlogging دوربین عمدتا به دلیل سونی در نهایت چیزی که همه درخواست شد برای اضافه کردن یک میکروفون جک به آن است. با ZV-1 سونی است که پرداختن و در عین حال بیشتر شکایات — این شرکت ادعا می کند آن را در واقع شروع به توسعه به تازگی به عنوان اکتبر و بنابراین در پاسخ مستقیم به vloggers’ درخواست.

حتی اگر ZV-1 به نظر می رسد کاملا خوب بر روی کاغذ برخی از کسانی که اشکالاتی ممکن است به حرفه ای و حتی نیمه حرفه ای به کاربران برخی از مکث. ما نمی خواهد می دانم که اگر آنها واقعا از دست رفته تا زمانی که ما یک فرصت برای نقد و بررسی آن را برای خودمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>