20 سلامت تصدیق به ماندن مناسب جسمی و ذهنی

به درک چگونه به استفاده از بهداشت تصدیق شما باید درک روشنی از آنچه آنها هستند.

تصدیق ساده و مختصر مثبت جملات که نوشته شده است و گفت: در زمان حال. آنها به منظور برطرف کردن هر گونه فکر منفی حلقه که ممکن است به ذهن خود خزش. آنها در حال ایجاد تفکر جدید که الگوهای جذب به سمت مثبت الهام بخش و انگیزه.

چه در حال سلامت تصدیق?

سلامت تصدیق شوند به سادگی تصدیق در اطراف محور خود را سلامت: و روانی و عاطفی و معنوی. شما می توانید تصور کنید که چگونه این می تواند یک بازی باور نکردنی-تعویض هنگامی که ما فکر می کنم ما در مورد رژیم درمانی.

ما اغلب بیش از حد سخت در خود و از دست دادن بخار زمانی که ما در حال کار کردن و یا ضربه فلات ما در سفر از دست دادن وزن. اجرای تصدیق هدایت ما به دور از حفر خودمان را عمیق تر به منفی “سوراخ خرگوش.”

این تغییر جهت از ذهن ما به یک حالت ذهنی مثبت کمک می کند که ما در مقابله با افسردگی و اضطراب و دیگر بیماری های روانی.

علم در پشت تصدیق سلامت

تصدیق طولانی در زمینه روانشناسی. مشهور آمریکا روانشناس کلود استیل اصطلاح خود تاکید تئوری که سبب درک ما از اظهارات مثبت امروز.[1]

تبلیغات

استیل نظریه ادعا می کند که هر کس با انگیزه به رعایت برخی نظر خود را به عنوان اخلاقی صالح قوی و/یا قادر به انسان است. این خود تاکید قادر می سازد ما را به اصل حفظ درایو ما را خوشحال و سالم و بهتر مردم است.

زمانی که شرایط خارجی بوجود می آیند که چالش این دیدگاه ما سقوط به آنچه استیل خواستار “ناراحتی های روحی و روانی.”[2] ما می توانیم از این فکر می کنم امروز به عنوان افسردگی و اضطراب و سایر اختلالات روانی. آنها همه ناشی از این عدم تعادل از ما چگونه خود تأیید ما هستند.

استیل نیز استدلال می کرد که خود تاکید تئوری است که در مورد ایجاد یک حس کمال که ما که هستیم. آن را در مورد پرورش چیزهایی که ما در مورد پرشور و که در آن ما پیدا کردن ارزش و ورزش حس انعطاف پذیری و درک عمیق تر در این مناطق.[3]

مزایای استفاده از بهداشت تصدیق

همانطور که من قبلا ذکر شد عبارت حمل انرژی و قدرت. مانند هر چیزی ارزش پیگیری اما تصدیق هنوز هم نیاز به تمرین.

شما می توانید بیشترین بهره را از آنها اگر شما عمل آنها را به طور مداوم. برای برخی از, این است که هر روز مراسم. برای دیگران آن را در یک “را به عنوان مورد نیاز” اساس زمانی که احساس می کنند مانند آنها نیاز به یک انرژی “pick-me-up.”

مزایای بهداشت و درمان تا حد زیادی متفاوت است; سلامت تصدیق شده اند شناخته شده برای کاهش سلامت مربوط به استرس است. دلیل این است که ما در حال تغییر روانی طرز فکر.

تبلیغات

اگر ما می تواند به شما معرفی قدرتمند و اظهارات مثبت به راه ما فکر می کنم که ایجاد یک موج دار شدن در سراسر بدن است. در بدن فیزیکی تنها می تواند به رونق و رشد است.

فکر می کنم از بدن به عنوان یکی بدون درز دستگاه است که می تواند تنها کار موثر اگر تمام قطعات در حال کار با هم. زمانی که ذهن مثبت, محل, بدن شرح زیر است و بالعکس.

چگونه به استفاده از بهداشت تصدیق خود را برای سلامت جسمی و روانی

سلامت تصدیق بهترین خدمت می کنند گفت: وقتی که با صدای بلند در زمان حال و با مثبت.

برخی از مردم می خواهم به می گویند آنها را قبل از آنها تفکر و یا در حالی که مراقبه برای کمک به لنگر افکار خود را در تمرکز حواس. مانند دیگران به آنها می گویند در حالی که کار کردن و یا زمانی که آنها احساس به چالش کشیده و در بافت.

تصدیق کمک به راهنمای آنها را به مرکز و به همین دلیل این هنگ مسائل در وهله اول. آن را قدرتمند تغییر در چشم انداز!

یکی دیگر از توانمند سازی و بهبود راه برای استفاده از بهداشت تصدیق است که با بیان آنها را به خودتان را در مقابل یک آینه است. با دیدن خودتان و جلسه خود را زل زل نگاه کردن خود را تصدیق افزایش مییابد.

تبلیغات

تصور کنید که شما در حال ارسال خودتان این کلمات و این انرژی را از آنها پاک کننده و شفا و حمایت از شما. اگر شما با شروع این عمل برای اولین بار آن را ممکن است احساس بی دست و پا مجبور و اصیل. نگه داشتن رفتن و گفت: آنها به هر حال!

دهه فقیر روان صحبت کردن با خود چیزی است که می تواند معکوس شود یک شبه. با ادامه تمرین خود را با سلامت تصدیق شما نه تنها re-ساختمان راه شما خود اثبات که شما هستند و شما نیز در یادگیری چگونه به مستحق که شما هستند. مهربان و آرام با خودتان است.

در زیر لیستی از قدرتمند سلامت تصدیق است که شما می توانید از را انتخاب کنید را برای سلامت جسمی و روانی:

 1. من خوشحال هستم سالم و امن و رایگان.
 2. من اعتماد به عقل خود.
 3. من گوش دادن به شهود; آن را همیشه هدایت من به سمت راست.
 4. به اعتقاد من در خودم.
 5. بدن من سالم و پر رونق است.
 6. من قوی هستم و قادر به چیزهای بزرگ است.
 7. من عاشق و پشتیبانی می کند.
 8. من دقیقا جایی که من نیاز به.
 9. من را انتخاب کنید به خوشحال می شود.
 10. من به طور کامل قبول و خودم را دوست دارم.
 11. من انعطاف پذیر و قوی و شجاع است.
 12. من انجام بهترین من و من بهترین کافی است.
 13. زمانی که من سقوط من با انگیزه به عقب بر گردیم.
 14. من شجاع و نه ترس به رفتن نگه دارید.
 15. من امن و محافظت شده است.
 16. این هم بگذرد.
 17. من آسمان نمی ابرها.
 18. من شما را دوست دارم (این یکی به شما زل زل نگاه کردن خود در آینه).
 19. من زیبا هستم.
 20. من در یک سفر در حال رشد و توسعه است.

وجود دارد بسیاری از منابع که در آن شما می توانید جمع آوری بیشتر تصدیق. حضور ذهن کارشناسان مانند لوئیز های یک صفحه در وب سایت خود را اختصاص داده شده تنها به تصدیق است که برای شما طراحی شده است به جلو و هر روز.[4]

نیز وجود دارد برنامه های کاربردی تلفن مانند فکر کردن و Kwippy که ارائه یک تصادفی pop-up از تصدیق روزانه.

بدون توجه به جایی که شما در پیدا کردن خود را تصدیق سحر و جادو است در چگونه آنها را به شما احساس می کنید. در طول زمان این کلمات را تبدیل به قدرتمند انفجار انرژی است که شما احساس می کنید در هر منطقه از بدن خود را. اگر که اتفاق می افتد نیست حق دور اجازه نمی دهد آن را به شما را دلسرد. پس از همه, آن را هنوز هم یک عمل است.

تبلیغات

در نهایت تصدیق واقعا رشد زمانی که شما می توانید آمد تا با آنها خودتان. اگر شما می توانید یک جمله کوتاه خود را, شما در حال نزدیک شدن به آن شفا از آن در آینده به طور مستقیم از منبع: شما!

افکار نهایی

سلامت تصدیق کوتاه و مختصر احکام است که گفت: با صدای بلند در زمان حال و یک حالت مثبت. نه تنها این عمل تغییر راه ما فکر می کنم, اما آن را نیز از طریق امواج به بدن فیزیکی ایجاد ابدی تغییر برای ما سلامت مطلوب است.

آن ممکن است صدای بیش از حد خوب می شود درست است که کلمات ساده می تواند چنین اثر اما ذهن ما این است که یک شبکه گسترده ای از دیدنی امکانات. اگر ما می تواند تغییر راه ما فکر می کنم با کلمات ما را انتخاب کنید به استفاده از ما ایده کل سلامت اساسا می توانید تغییر دهید.

بیشتر Affirmations مثبت

عکس های اعتباری: Denys Nevozhai از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>