اپل در حال حاضر به فروش می رساند مرمت آیفون XRs

شما می توانید در حال حاضر خرید یک مرمت آیفون XR از فروشگاه اپل, MacRumors گزارش. این یک راه ارزان تر از گرفتن پرفروشترین گوشی سال گذشته اپل نوسازی روند بدان معنی است که آن را باید انجام دهد تقریبا یکسان به یک مدل با نام تجاری جدید.

یک 64GB مرمت آیفون XR شما را به مجموعه ای $499 دلار صرفه جویی بیش از 100 فعلی آن 599 دلار قیمت درخواست در حالی که مرمت XR با 128GB ذخیره سازی هزینه های $539, $110 کمتر از $649 اپل در حال حاضر اتهامات عنوان شده برای این گوشی جدید است. اگر چه مرمت تلفن در دسترس است در محدود تر انتخاب رنگ وجود دارد یک انتخاب گسترده تر از گزینه های ذخیره سازی. این 256GB آیفون XR که اپل قطع در سال گذشته را می توان خریداری و مرمت شده برای $629.

این قیمت ها که نمی کاملا به عنوان ارزان به عنوان آنچه که اپل برای شارژ خود را آی فون جدید SE که شروع می شود در $399 اما XR است که هنوز هم یک گزینه عالی به خصوص اگر شما در حال گودی مخالف و ترجیح می دهند به استفاده از چهره ID به جای ID لمسی.

هر مرمت گوشی های خریداری شده از اپل آمده با یک سال گارانتی و همچنین به عنوان یک باتری جدید و جدید پوسته بیرونی. این دستگاه نیز تست شده توسط اپل برای اطمینان از آنها در حال کار و این شرکت نیز repackages آنها را به یک نام تجاری جدید در جعبه با لوازم جانبی و کابل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>