Vergecast: بررسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی

روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا هدف قرار دادن بخش 230 قانون ارتباطات نجابت به تنظیم سخنرانی در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

پنج شنبه شب نیز هنگامی که ما رکورد هفتگی ما چت نشان می دهد که Vergecast. شرکت میزبان Nilay Patel و دیتر Bohn را در دره سیلیکون ویرایشگر کیسی نیوتون و خبرنگار ارشد Adi رابرتسون به بررسی آنچه که دقیقا منظور اجرایی در تلاش است تا انجام دهد و چگونه موثر این امر می تواند به تنظیم سخنرانی بر روی سیستم عامل مانند Twitter و Facebook.

نیمه دوم نمایش است که کمی سبک تر است. WarnerMedia جدیدترین خدمات جریان HBO حداکثر تولید شده در ایالات متحده در این هفته و در آستانه خبرنگار جولیا الکساندر به ارمغان می آورد تخصص خود را به نشان می دهد که توضیح HBO Max متناسب با WarnerMedia دیگر جریان خدمات و همچنین به عنوان چگونه محتوای خود را متفاوت از دیگران در بازار است.

گوش دادن در اینجا و یا در مورد نظر خود را پخش پادکست به شنیدن کل بحث است.

داستان مورد بحث این هفته:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>