WarnerMedia yanks HBO مکس ‘در حال حاضر در دسترس’ عناوین لیست پس از اختلاف کشف

به عنوان بخشی از HBO مکس, راه اندازی, WarnerMedia شامل یک لیست از عناوین در حال حاضر در دسترس برای جریان در یک روز اما پس از اختلاف کشف شد بین آنچه WarnerMedia آگهی و آنچه که در واقع جریان این شرکت کشیده است لیست.

شوالیه تاریکی, 13 Going on 30, ماتریکس, و The Hobbit: The Desolation of Smaug تنها برخی از عناوین در اصل تبلیغ شده در WarnerMedia وب سایت هستند اما در واقع در HBO حداکثر. یک سخنگوی این شرکت گفت: در آستانه است که آنها “به روز رسانی این بخش و ارسال خواهد شد دوباره هنگامی که آن را کامل است.” دیگر عناوین عبارتند از: Man of Steel, Gossip Girl, The Iron Giant, و غرب گرا.

از دست رفته عنوان اتفاق می افتد. حقوق معاملات در حال ساخته شده تا آخرین لحظه و آن را ممکن است برخی از عناوین ذکر شده در اصل به عنوان “در حال حاضر در دسترس” شد برنامه ریزی برای بعد از آن در سال. شوالیه تاریکی, برای مثال در حال حاضر در HBO حداکثر اما با توجه به آن به نظر می رسد در اوایل بازاریابی مواد برای HBO حداکثر آن را احتمالا خواهد بود وجود دارد در آینده است. این یک مثال دیگر چگونه گیج کننده HBO حداکثر راه اندازی شده با مردم در تلاش برای کشف کردن چه چیزی بر روی پلت فرم و چه به واقع آن را دریافت کنید.

به عنوان آستانه نویسندگان جاشوا ریورا با اشاره به بازاریابی برای HBO Max “به شما می گوید آنچه شما می توانید انتظار (بتمن آغاز می شود که در آن آگهی تبلیغاتی) اما زمانی که به انتظار آن (هیچ یک از نولان در فیلم بتمن در خدمات).” تمام نقطه از داشتن یک در-راه اندازی لیست برای کمک به پاسخ مشکل دوم پس از آن قابل فهم است که افرادی که ممکن است برای امضا کرده اند حداکثر به دنبال شراب خواری کریستوفر نولان در شوالیه تاریکی سری — یک سری آنها در ابتدا گفته WarnerMedia خواهد بود در سرویس خواهد بود نا امید بر آن نیست که وجود دارد.

این یک مسئله بزرگتر HBO Max را از افرادی که فرض کنیم هر WarnerMedia اموال خواهد بود و در جریان خدمات — یک پلت فرم است که وعده های HBO و سپس برخی از. به عنوان مثال: مردم به دنبال کمیک DC عناوین در HBO حداکثر است که اختصاص داده شده hub, نا امید شدند به پیدا کردن که بسیاری از جمله تحسین Harley Quinnتنها در DC جهان — کاملا جدا, جریان, خدمات متعلق به WarnerMedia.

اضافه کردن به پیچیدگی واقعیت این است که عناوین تمایل به آمدن و رفتن در خدمات جریان. برای مثال لیگ عدالتاست که در حال حاضر در دسترس در HBO حداکثر تنظیم شده است به ترک این سرویس برای یک دوره از زمان, اما بازگشت به HBO حداکثر بعد از آن در سال, یک سخنگوی تایید به آستانه. از آن خواهد شد در نهایت اما این بدان معنی است که لیگ عدالت — بخشی از هسته DC توسعه یافته جهان که DC طرفداران فرض خواهد شد که در HBO حداکثر یک جریان خدمات ترویج DC فیلم — نمی خواهد وجود داشته باشد به صورت ناشناخته مقدار از زمان.

صدور مجوز باعث می شود جریان بیشتر احساس تکه تکه. پیدا کردن چگونه به تماشای هر چیزی و همه چیز را اغلب نیاز به یک جستجوی سریع در گوگل و سپس به خاطر سپردن اگر این است که یک جریان کسی خدمات اشتراک برای در خط طولانی از اشتراک که حکومت ما زندگی می کند. HBO حداکثر با راه اندازی این وعده را به آن را آسان تر و آن را به احتمال زیاد است که تمام کسانی که کلاسیک WarnerMedia خواص ظاهر خواهد شد و در جریان خدمات در برخی از نقطه.

این هنوز بسیار زود است اما یک کنگلومرا مانند WarnerMedia نیاز به زمان برای به دست آوردن همه چیز را راه اندازی. آن را تکه تکه کتابخانه با حقوق معاملات همه جا; داشتن چیزهای خاصی در راه اندازی بمکد برای مشتریان, اما آن را قابل فهم است. در حال حاضر هر چند WarnerMedia در حال کار بر روی رفع این لیست به منعکس کننده HBO حداکثر زمان ارائه و امیدوارم که روشن خواهد شد تا برخی از سردرگمی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>