COVID مثبت بیمار از ایرلند منتقل شده به بنگلور

میسور/Mysuru: این Mysuru منطقه دولت و وزارت بهداشت مقامات از بنگالور منتقل کرده اند یکی COVID-19 بیمار مثبت از تعیین بیمارستان در KRS جاده به بیمارستان ویکتوریا در بنگلور.

افشای این رسانه ها افراد در Mysuru صبح امروز, معاون کمیساریای Abhiram G. Sankar گفت که 28 ساله و بیمار است که در یک سفر سابقه از ایرلند آمده بود به Mysuru و آزمایش مثبت بود اینجا. “بیمار شد یک مورد خاص و آورده بود به Mysuru از Kempegowda بین المللی در فرودگاه بین المللی بنگلور, و بستری در بیمارستان خصوصی که در آن او نگه داشته در انزوا بخش است. او بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19,” DC گفت.

به عنوان بیمار نیاز به مراقبت های ویژه وزارت بهداشت مقامات از Mysuru و پزشکان بیمارستان خصوصی مورد بحث در میان خود و منتقل بیمار به بیمارستان ویکتوریا در بنگلور برای فوق تخصص مراقبت های DC اضافه شده است.

“بیمار آزمایش شده و ذکر شده مثبت در Mysuru اما درمان در بنگلور و ما دو نفر در Mysuru که در حال درمان در COVID بیمارستان. دیروز چند آزمون انجام شده و نتایج انتظار,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>