OnePlus سهوا غیر فعال ‘X-Ray’ فیلتر با یک به روز رسانی به آن فرستاده می شود جهانی گوشی های

وان پلاس به طور تصادفی تحت فشار قرار دادند بیش از حد هوا به روز رسانی است که ممکن یک فیلتر است که می توانید از طریق برخی از سیاه و سفید نازک پلاستیک و در برخی موارد ،

هر چند OnePlus گفت: بر مه 19 که آن را به طور موقت غیر فعال کردن فیلتر در نسخه چینی از سیستم عامل خود را در یک به روز رسانی این شرکت تا به حال برنامه ریزی در رفع فیلتر از آن جهانی نرم افزار است. به جای وان پلاس گفت: این امر به روز رسانی فیلتر. به روز رسانی های اخیر حذف فیلتر برای افرادی که در خارج از چین به هر حال.

این فیلتر به نام “Photochrom,” ایجاد یک X-Ray-مانند اثر با استفاده از سنسورهای مادون قرمز ساخته شده است به وان پلاس 8 Pro را به تصرف خود نور است که قابل مشاهده برای چشم انسان. از ویژگی های در نظر گرفته شده بود مورد استفاده برای ایجاد جالب عکس. اما آن را تحت موشکافی هنگامی که مردم متوجه آن می تواند گاهی اوقات دیدن از طریق, لباس.

شما می توانید یک نگاه خوبی در چگونه فیلتر می بیند از طریق سیاه و سفید پلاستیکی در عکس در بالای این پست گرفته شده از یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط بن Geskin در توییتر. و شما می توانید ایده چگونه فیلتر می توانید از طریق نازک سیاه و سفید تی شرت در این ویدیو توسط Unbox Therapy.

آستانه همچنین تجربه با قابلیت پیدا کردن که “این فقط کار می کند در شرایط بسیار نازک پلاستیک سیاه که در حال حاضر کمی see-through در نور حق” و آن را “یا ضربه از دست” با لباس.

این Photochrom فیلتر شد “به طور موقت برداشته برای تنظیم” با توجه به به روز رسانی یادداشت ها دیده می شود توسط XDA توسعه دهندگان. یادداشت ها نیز گفت: فیلتر بود و انتظار می رود به بازگشت به “ژوئن” بدون افشای دقیق زمان با توجه به توسعه دهندگان XDA. یک کاربر در وان پلاس’ مرجع تخصصی گزارش دیدن مشابه به روز رسانی یادداشت ها. Android Police نصب به روز رسانی و تایید کرد که Photochrom فیلتر حذف شده بود.

“این OTA سهوا رفت برای تعداد محدودی از دستگاه ها گفت:” یک OnePlus سخنگو در بیانیه ای به آستانه. از آن خواهد شد دوباره فعال شده و در آینده بیش از حد هوا به روز رسانی سخنگوی گفت. وان پلاس نیز به اشتراک گذاشته شده در این بیانیه در آن انجمن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>