Pramoda دوی شاد در مورد پروژه بازديد KRS

میسور/Mysuru: در طول سفر خود به Mysuru منابع آب وزیر رامش Jarkiholi ملاقات عضو سابق خانواده سلطنتی Pramoda دوی Wadiyar در پنج شنبه شب و مطلع در مورد پیشرفت دوقلو مجسمه پروژه.

Jarkiholi گفت که این مجسمه در نظر گرفته شده بودند به پرداخت ادای احترامات به اواخر مهاراجه و دیوان که ابزاری در ساختمان سد. Pramoda دوی بیش از حد ابراز شادی بسیار زیاد بیش مداوم کار می کند. او آرزو کرد که همه آثار از منابع آب بخش در حال تکمیل و به مردم سود توسط آنها.

مامور ویژه به وزیر Rudraiah نرم افزار S. N. Shankar Cauvery Neeravari Nigam مدیر عامل Jayaprakash و میسور کاخ هیئت مدیره و معاون مدیر T. S. Subramanya حاضر بودند در طول وزیر را ببینید.

دیروز در حدود 4 ساعت, Pramoda دوی بازدید KRS و بازرسی با این نسخهها کار در حال انجام وجود دارد. او پیشنهاد کرد مقامات به انجام مجسمه کار در چنین راهی که آن را مانع نیست و زیبایی و سنتی جنبه های سد.

CNNL مهندس اجرایی (KRS) M. B. Raju, دستیار اجرایی مهندس Vasudeva تاریخ و مهندس Shivakumar پیمانکار H. S. رامش و دیگران حاضر بودند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>