اپل و آمازون در میان شرکت های تنظیم عملیات در میان تظاهرات

آمازون و اپل تمام تغییرات به عملیات کسب و کار خود را بیش از آخر هفته در نور از تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده, بلومبرگ گزارش داد.

اپل نگه داشته و بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی بسته شده در روز یکشنبه و از جمله برخی که تا به حال فقط در بازگشایی پس از هفته توقیف با توجه به همه گیر. هدف بسته 32 فروشگاه های خود را در منطقه مینیاپولیس و گفت: این امر به طور موقت نزدیک چندین بیشتر در سراسر کشور است.

آمازون گفته بلومبرگ که آن را به حال کوچک عقب و تنظیم مسیرهای “در یک تعداد انگشت شماری از شهرهای” برای اطمینان از ایمنی کارگران. رانندگان در شیکاگو و لس آنجلس دریافت پیام های شنبه آموزش آنها را برای جلوگیری از ارائه بسته و بازگشت به خانه با توجه به بلومبرگ.

مینیاپولیس شده است این سایت از برخی از بزرگترین تظاهرات علیه مرگ جورج فلوید که هفته گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه. افسر بود و بعد از کار اخراج شدند و متهم سوم-قتل عمد و قتل نفس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>