KSOU K-مجموعه آنلاین مربیگری نتیجه

میسور/Mysuru: این valedictory از K-مجموعه آنلاین مربیگری کلاس های انجام شده توسط کارناتاکا دولت باز دانشگاه (KSOU) رقابتی امتحانات مرکز آموزش و وداع و مطالعه مواد انتشار برنامه شد آنلاین از طریق KSOU-اتصال برنامه در تاریخ 28.

برنامه افتتاح شد توسط Dy.سانتی متر Dr. C. N. Ashwath Narayan از طریق ویدئو کنفرانس از دفتر کار خود. صحبت در این مناسبت او گفت که KSOU که در حال کار با استفاده از فن آوری دیجیتال به حداکثر حال تبدیل شدن به یک مدل دانشگاه به دولت است.

او تمجید دانشگاه گفت: “آنلاین مربیگری انجام شده توسط KSOU کمک در آماده سازی امتحان رقابتی جزوات روستایی نامزدها در طول COVID-19 مستند. دانشگاه آزاد نیز ارائه مربیگری به UPSC, KPSC, UGC-شبکه PSI و بانکی امتحانات که قدردانی می شود.”

موضوع مختلف کارشناسان گروه های آموزشی (VCs) منابع, افراد, IAS و KAS افسران بخشی از برنامه های آموزشی انجام شده توسط KSOU رقابتی امتحانات مرکز آموزش به ارائه بهترین آموزش او اضافه شده و آرزو جزوات تمام موفقیت است.

صدها نفر از آزمون جزوات شرکت کردند در این برنامه آنلاین به اشتراک گذاشته شده و نظرات خود را.

KSOU VC پروفسور S. Vidyashankar, ثبت پروفسور Lingaraj گاندی و برنامه هماهنگ Jainahalli Qglaser Gowda.

KSOU VC پروفسور S. Vidyashankar و ثبت پروفسور Lingaraj گاندی با همتایان اروپایی خود در مورد برنامه های انجام شده توسط دانشگاه های دیجیتال فروم.

“از روند پذیرش به مجلس تمام فعالیت های KSOU در حال digitalised. برای دانش آموزان مزایای کلاس ها و امتحانات رقابتی آموزش نیز انجام آنلاین. KSOU خود را توسعه KSOU دانشجویی برنامه و KSOU-اتصال نرم افزار برای هدف هایی هستند که توسط هزاران نفر از دانش آموزان. در این راه اهمیت داده شده است به دیجیتال آموزش و پرورش” گفت: پروفسور. Vidyashankar که منتشر شد مطالعه مواد در این مناسبت است.

پروفسور Lingaraj گاندی که صحبت می کرد گفت: “KSOU و میسور دانشگاه جدا شد و KSOU کار کرده است به عنوان یک موسسه مستقل پس از 25 سال است. مارک این مناسبت همه علمی و اداری, فعالیت های در حال digitalised. در حال حاضر نیمی از این آثار با موفقیت انجام می شود.”

برنامه هماهنگ Jainahalli Qglaser Gowda حاضر بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>